cpg1251
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 травня 2014 р. Справа № 804/4957/14
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі
головуючий суддя Букіна Л. Є.,
за участю:
секретаря судового засідання Червяченко Д.В.,
представника позивача Польянов Є.О.,
представника відповідача Волошин А.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Алькарен» до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Алькарен» (далі - позивач, ТОВ «Алькарен») звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області (далі - відповідач, ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська), у якому просить:
визнати протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська які полягають у визнанні правочинів, укладених ТОВ «Алькарен» та контрагентами у січні 2014 року таким, що не спрямовані на реальне настання правових наслідків та є нікчемними;
визнати протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, які полягають у встановлені не реальності здійснення господарських операцій між Товариством з обмеженою відповідальністю «Алькарен» та контрагентами у січні 2014 року та дефектності первинних документів;
визнати протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, які полягають у визнанні завищеною суму ПДВ, яка віднесена до складу податкових зобов'язань січня 2014 року на загальну суму 120 524,41 грн. та визнано завищеною суму ПДВ, яка віднесена до складу податкового кредиту січня 2014 року на загальну суму 120 524,41 грн.;
визнати протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська з проведення заходів зустрічної звірки, за результатами яких 31.03.2014 року складено Акт № 469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен» код за ЄДРПОУ 38280809 щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за січень 2014 року»;
визнати протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська щодо коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ ТОВ «Алькарен» в електронній автоматизованій системі співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту (Податковий блок аналітична система співставлення податкового кредиту та податкових зобов'язань) в розрізі контрагентів на підставі Акту № 4679/04-62-22-3/38290809 від 31.03.2014 року «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен», код за ЄДРПОУ 38280809, щодо документального підтвердження господарських відносин із платником податків за січень 2014 року;
зобов'язати ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська вилучити з діючих електронних автоматизованих систем співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту (Податковий блок аналітична система співставлення податкового кредиту та податкових зобов'язань) в розрізі контрагентів інформацію, внесену на підставі Акту № 469/04-62-22-3/38280809 від 31.03.2014 року «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен», код ЄДРПОУ 38280809, щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за січень 2014року».
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 11.04.2014 року відмовлено у відкритті провадження за поданою позовною заявою в частині позовних вимог, а саме: визнання протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, які полягають у визнанні правочинів, укладених ТОВ «Алькарен» та контрагентами у січні 2014 року таким, що не спрямовані на реальне настання правових наслідків та є нікчемними; визнання протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, які полягають у встановлені нереальності здійснення господарських операцій між ТОВ «Алькарен» та контрагентами у січні 2014 року та дефектності первинних документів; визнання протиправними дії ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, які полягають у визнанні завищеною суму ПДВ, яка віднесена до складу податкових зобов'язань січня 2014 року на загальну суму 120 524,41 грн. та визнано завищеною суму ПДВ, яка віднесена до складу податкового кредиту січня 2014 року на загальну суму 120 524,41 грн.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що податковим органом порушено порядок проведення зустрічної звірки, оскільки не направлено запит позивачу про надання документів та надання пояснень, відповідач не повідомив про проведення звірки (перевірки), у зв'язку з чим позивач позбавлений права на надання інформації, необхідної для проведення перевірки. Також податковим органом фактично проведено перевірку, а не зустрічну звірку, за результатами зустрічної звірки замість довідки складений акт, чим порушено вимоги Податкового кодексу України . На думку позивача, висновки податкового органу не відповідають фактичним обставинам, оскільки зроблені лише на припущення, без дослідження первинних документів.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив суд позовні вимоги задовольнити у повному обсязі, надав пояснення, аналогічні доводам позовної заяви.
Представник відповідача проти задоволення адміністративного позову заперечував, посилаючись на те, що у зв'язку відсутністю ТОВ «Алькарен» за податковою адресою, провести зустрічну звірку ТОВ «Алькарен» було не можливо, про що складено відповідний акт, а тому дії податкового органу щодо проведення звірки та коригування показників податкової звітності правомірні.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові докази, долучені до матеріалів справи, проаналізувавши чинне законодавство, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, виходячи із наступного.
Судом встановлено, що ТОВ «Алькарен» (код ЄДРПОУ 38280809) перебуває на податковому обліку в ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська, зареєстроване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. 152-ї дивізії, буд. 3 офіс 324.
Згідно п.73.3 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.
Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин, зокрема, у разі проведення зустрічної звірки;
Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин або його посадовій особі.
Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом).
Судом встановлено, що запит про надання пояснень та документальних підтверджень від 27.02.2014 року № 4749/10/151-10 ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська представнику позивача не вручено, не направлено за адресою, що є порушенням вимог п.73.3 Податкового кодексу України.
Посилання відповідача про здійснення виходу за податковою адресою позивача з метою вручення запиту не узгоджується з вимогами п.73.3 Податкового кодексу України.
Судом встановлено, що представниками податкового органу складено акт від 04.03.2014 року № 317/151, згідно якого встановлено, що ТОВ «Алькарен» за податковою адресою не знаходиться.
Разом з тим, запит не направлено позивачу поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою, а тому вважається не врученим. У зв'язку з чим позивач позбавлений можливості надання пояснень та документальних підтверджень з питань предмету зустрічної звірки.
Відповідно до п.73.5 статті 73 Податкового кодексу України з метою отримання податкової інформації контролюючі органи мають право проводити зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків.
Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється контролюючими органами з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.
Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб'єкту господарювання у десятиденний термін.
Механізм проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок визначає Порядок проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 року №1232.
Згідно п.2 цього Порядку зустрічні звірки проводяться у суб'єктів господарювання, щодо здійснення операцій з якими під час перевірки платника податків та зборів виникають сумніви стосовно факту здійснення таких операцій або якщо існують розбіжності задекларованих у деклараціях з податку на додану вартість показників податкового кредиту та податкових зобов'язань.
Судом встановлено, що відповідачем у порушення зазначених вимог Податкового кодексу України та Порядку проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок замість довідки складено акт від 31.03.2014 року № 469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен» щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за січень 2014 року».
Посилання податкового органу на Методичні рекомендації щодо організації та проведення органами державної податкової служби зустрічних звірок, затверджених наказом Державної податкової адміністрації України від 22.04.2011 року № 236, згідно п.4.4 якого у разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку суб'єкта господарювання, зокрема, у зв'язку встановленням відсутності суб'єкта господарювання за місцезнаходженням (податковою адресою), складається Акт про неможливість проведення зустрічної звірки, не береться судом до уваги, оскільки державна реєстрація Методичних рекомендацій відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 р. «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» та Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 р. № 731, не здійснена, а тому Податковий кодекс України та постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 року №1232 мають вищу юридичну силу, ніж наказ Державної податкової служби України від 22.04.2011 року № 236, незважаючи на те, що прийнятий пізніше.
Відповідно до п.45.2 статті 45 Податкового кодексу України податковою адресою юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Згідно акту перевірки місцезнаходження платника податків ТОВ «Алькарен» від 04.03.2014 року № 317/151 працівниками податкового органу встановлено, що ТОВ «Алькарен» за податковою адресою: м. Дніпропетровськ, вул. 152-ї дивізії, 3/324, не знаходиться.
Встановлення зазначених обставин є підставою для ініціювання податковим органом питання про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, згідно із до абз. 2 ч. 12 ст.19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців».
Разом з тим, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомості щодо місцезнаходження позивача підтверджені, запис про відсутність ТОВ «Алькарен» за адресою відсутній.
Працівниками ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська складено акт від 31.03.2014 року № 469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен» щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків за січень 2014 року».
Звіркою встановлено порушення:
1. звіркою ТОВ «Алькарен» документально не підтверджено господарські взаємовідносини з контрагентами-постачальниками за січень 2014 року;
2. звіркою ТОВ «Алькарен» встановлено відображення в податковому обліку господарських операцій та розрахунків з контрагентами-постачальниками за січень 2014 року;
3. звіркою ТОВ «Алькарен» не підтверджено реальність проведених господарських операцій за січень 2014 року з контрагентами - постачальниками та покупцями з урахуванням їх виду, обсягу, якості та розрахунків.
Податковий орган висновку щодо не підтвердження господарських взаємовідносин з контрагентами-постачальниками за січень 2014 року, не підтвердження нереальності проведених господарських операцій за січень 2014 року з контрагентами-постачальниками та покупцями за січень 2014 року, дійшов виключно на підставі аналізу інформаційної бази співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (ТОВ «Місто Слави», ТОВ «Мега Компані», НВО «Сігма-Т»), а також податкової інформації щодо контрагентів.
Судом встановлено та не заперечується сторонами, що на підставі акту звірки від 31.03.2014 року № 469/04-62-22-3/38280809 керівником ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська податкове повідомлення-рішення в порядку ст.86 Податкового кодексу України не приймалось.
Однак, з наданого ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська витягу з автоматизованої системи вбачається, що відповідачем на підставі зазначеного вище акту звірки здійснене коригування показників податкових зобов'язань з податку на додану вартість та податкового кредиту ТОВ «Алькарен» за період січень 2014 року.
При цьому, п.п.54.3.2 п.54.3 ст.54 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, зокрема, якщо дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках.
Відповідно до п.58.1 ст.58 Податкового кодексу України у разі коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
З аналізу наведених норм вбачається, що у разі встановлення органом доходів і зборів факту заниження або завищення платником податків показників податкових зобов'язань чи податкового кредиту, в тому числі через їх декларування за фактичної відсутності об'єктів оподаткування, контролюючий орган зобов'язаний прийняти відповідне податкове повідомлення-рішення. Іншого порядку дій в такому випадку, в тому числі і дій щодо коригування показників податкової звітності такого платника податків без узгодження відповідного податкового повідомлення-рішення, Податковим кодексом не передбачено.
Разом з тим, статтею 74 Податкового кодексу України встановлено, що податкова інформація, зібрана відповідно до цього Кодексу, може зберігатися та опрацьовуватися в інформаційних базах органів державної податкової служби або безпосередньо посадовими (службовими) особами органів державної податкової служби. Перелік інформаційних баз, а також форми і методи опрацювання інформації визначаються центральним органом державної податкової служби. Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій та завдань.
Так, згідно наказу Державної податкової служби України від 24.12.2012 року №1197, в органах державної податкової служби впроваджено єдину електронну систему «Податковий блок», до складу якої, зокрема, входить і підсистема «Деталізована інформація по платнику податку на додану вартість щодо результатів автоматизованого співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів на рівні ДПА України». При цьому в цій системі відображаються по податковим періодам показники податкових зобов'язань з податку на додану вартість та податкового кредиту платників податків у розрізі контрагентів на підставі задекларованих ними показників податкової звітності з метою використання цих даних під час перевірок шляхом співставлення задекларованих зобов'язань та податкового кредиту по суб'єктам господарювання та встановлення наявності або відсутності відхилень.
При цьому відповідно до п.54.1 ст.54 Податкового кодексу України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Пунктом 49.8 статті 49 цього Кодексу встановлено, що прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
Наказом ДПА України від 30.05.1997р. №166 затверджена форма декларації з податку на додану вартість та порядок її заповнення і подання. До даного наказу були внесені зміни та доповнення наказом ДПА України від 17.03.2008р. №159, яким встановлено, що одночасно з декларацією повинні подаватися всі необхідні додатки до декларації, подання яких передбачено цим Порядком, а також розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з податку на додану вартість та додаток 2 до податкової декларації з податку на додану вартість (скороченої). У разі подання уточнюючих розрахунків, в яких проводиться коригування податкових зобов'язань та/або податкового кредиту, такі ж розшифровки подаються на суму уточнення.
Згідно Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в ДПС України, затверджених наказом ДПС України від 14.06.2012р. №516, за відсутності зауважень до оформлення податкової звітності вона реєструється і вважається прийнятою. Обробка та занесення інформації до електронних баз виконується підрозділом ведення та захисту податкової звітності, у разі відсутності зазначеного підрозділу - підрозділами, на які покладено цю функцію. За відповідність інформації у базах податкової звітності даним податкових документів, наданих платником податків, несуть відповідальність підрозділи ведення та захисту податкової звітності.
Таким чином, обов'язок платника податків подати декларацію з податку на додану вартість узгоджується з обов'язком податкового органу прийняти таку декларацію та, при відсутності зауважень до її оформлення, відобразити показники цієї декларації у відповідних базах податкової звітності.
Отже, показники податкового кредиту та податкових зобов'язань з податку на додану вартість конкретного платника податків, які відображаються в підсистемі «Деталізована інформація по платнику податку на додану вартість щодо результатів автоматизованого співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів на рівні ДПА України», формуються на підставі показників поданих таким платником податків податкових декларацій з ПДВ з додатком № 5, і повинні їм відповідати.
Коригування органом доходів і зборів самостійно задекларованих платником податків показників податкової звітності можливе лише шляхом прийняття контролюючим органом відповідного податкового-повідомлення рішення з подальшим його узгодженням у встановленому законом порядку. Здійснення такого коригування без прийняття податкового повідомлення-рішення та без зміни цих показників самим позивачем шляхом подання декларацій (уточнюючих розрахунків) порушує права та інтереси позивача, оскільки позивач, як платник податків, має право розраховувати на те, що задекларовані ним в податкових деклараціях показники податкового кредиту та податкових зобов'язань з ПДВ відповідають показникам з централізованої бази даних податкової звітності, тим більше, що, вони, як зазначалося вище, можуть бути використанні при проведенні перевірок шляхом співставлення з показниками контрагентів з метою виявлення наявності або відсутності певних відхилень.
За таких обставин суд дійшов висновку про протиправність дій відповідача щодо проведення зустрічної звірки, які полягають у порушенні процедури проведення звірки та складання результатів звірки, а також не прийняття за наслідками звірки податкового повідомлення-рішення, а відповідно не узгодження податкових зобов'язань, суд доходить висновку, що останнім безпідставно відкориговані показники відповідної податкової звітності позивача з податку на додану вартість лише на підставі висновків акту перевірки від 31.03.2014 року № 469/04-62-22-3/38280809. Також використовуючи право, надане суду відповідно до статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України, з метою належного захисту прав позивача суд дійшов висновку, що відкориговані показники підлягають відновленню.
Враховуючи викладене, суд доходить висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.
Керуючись ст.158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Алькарен» - задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області щодо проведення зустрічної звірки, за результатами якої складено акт від 31.03.2014 року №469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен».
Визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області щодо коригування показників податкової звітності Товариства з обмеженою відповідальністю «Алькарен» за січень 2014 року в електронній автоматизованій системі співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту (Податковий блок аналітична система співставлення податкового кредиту та податкових зобов'язань в розрізі контрагентів) на підставі Акту від 31.03.2014 року №469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен».
Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області відновити відкориговані в електронній автоматизованій системі співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту (Податковий блок аналітична система співставлення податкового кредиту та податкових зобов'язань в розрізі контрагентів) на підставі Акту від 31.03.2014 року №469/04-62-22-3/38280809 «Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «Алькарен» показники податкової звітності Товариства з обмеженою відповідальністю «Алькарен» за січень 2014 року.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі її апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.
Постанову може бути оскаржено в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у десятиденний строк з дня отримання копії постанови, виготовленої у повному обсязі.
Повний текст постанови складений 12.05.2014 року.
Головуючий суддя Л.Є. Букіна
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2014 |
Оприлюднено | 13.06.2014 |
Номер документу | 39147426 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Букіна Лілія Євгенівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Букіна Лілія Євгенівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Букіна Лілія Євгенівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Букіна Лілія Євгенівна