Сокирянський районний суд Чернівецької області
СУДОВИЙ НАКАЗ
18.06.2014 року
Єдиний унікальний номер 722/1302/14-ц
Номер провадження 2-н/722/1/14
Суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області Римлянська Г.О. в порядку ст.ст. 95-98 ЦК України, розглянувши заяву в.о. прокурора Сокирянського району в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення в порядку наказного провадження з відкритого акціонерного товариства «Романковецьке ремонтно-транспортне підприємство», заробітної плати за час проходження виробничої практики, у розмірі 467,20 грн., встановила, що дана заява підлягає задоволенню.
Статтею 207 Кодексу законів про працю України передбачено, що час проходження виробничої практики працівниками виплачується заробітна плата в порядку і розмірах, що визначаються законодавством.
Згідно до вимог ст. 37 Закону України «Про професійно-технічну освіту» №103/98-ВР учень професійно-технічного навчального закладу має право на оплату праці під час виробничого навчання і практики згідно із законодавством.
Відповідно до п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.1999 року із змінами та доповненнями «Про затвердження порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики» перед початком виробничого навчання та виробничої практики керівник підприємства видає наказ про персональний розподіл учнів, слухачів та установлює систему оплати праці учнів, слухачів за фактично виконаний обсяг роботи відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку обслуговування посадові обов'язки).
Відповідно до п. 4 ст. 53 Закону України «Про освіту» та ч. 9 ст. 50 Закону України «Про професійно-технічну освіту» на час виробничого навчання, практики учням і студентам забезпечуються робочі місця, безпечні нешкідливі умови праці. П'ятдесят відсотків заробітної плати за виробниче навчання та виробничу практику учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів направляється на рахунок навчального закладу для здійснення його статутної діяльності, зміцнення навчально-матеріальної бази, на соціальний захист учнів, слухачів, проведення культурно-масової фізкультурно-спортивної роботи.
На підставі ст.ст. 37, 50 Закону України «Про професійно-технічну освіту», ст. 53 Закону України «Про освіту», п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.1999 року із змінами та доповненнями «Про затвердження порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики» та керуючись ст.ст. 88, 96, 102, 103, 105 ЦПК України, -
НАКАЗУЮ:
Стягнути з відкритого акціонерного товариства «Романковецьке ремонтно-транспортне підприємство», (с. Романківці, вул. Базарна, буд. 10 Сокирянського району Чернівецької області, фактичне місце перебування с. Сербичани, вул. Л.Українки, буд. 10 Сокирянського району Чернівецької області, ідентифікаційний код - 21444528) на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 заборгованість по заробітній платі за час проходження виробничої практики у розмірі 467 (чотириста шістдесят сім) гривень 20 копійок.
Стягнути з відкритого акціонерного товариства «Романковецьке ремонтно-транспортне підприємство», с. Романківці Сокирянського району Чернівецької області, фактичне місце перебування с. Сербичани, вул. Л.Українки, буд. 10 Сокирянського району Чернівецької області на користь держави судовий збір - р/р 31217206700204, ГУДКСУ у Чернівецькій області, МФО 856135, одержувач: УДКСУ у Сокирянському районі, код ЄДРПОУ 37870811 в сумі 121 (сто двадцять одна) гривня 80 копійок.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя Сокирянського районного суду Г.О. Римлянська
Згідно зі статтею 105 ч.1 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування.
Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого статтею 105 цього Кодексу, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особі, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви. Заява боржника про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви (стаття 105-1 ЦПК України).
Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Судовий наказ набрав законної сили «_____»
Судовий наказ видано стягувачеві «___»
Строк пред'явлення судового наказу до виконання «___» _____ 20___ року.
Місце печатки суду
Суддя Сокирянського
районного суду Г.О. Римлянська
Відмітки про виконання судового наказу
Номер та дата наказуПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки
ІНШІ ВІДМІТКИ
Суд | Сокирянський районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2014 |
Оприлюднено | 25.06.2014 |
Номер документу | 39323139 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сокирянський районний суд Чернівецької області
Римлянська Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні