Ухвала
від 23.06.2014 по справі 804/4031/14
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

23 червня 2014 року №804/4031/14

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Степаненко В.В., розглянувши заяву Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції про виправлення описки в постанові від 22.04.2014 року, -

ВСТАНОВИВ :

20 червня 2014 року Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із заявою про виправлення описки у постанові суду від 22.04.2014 року у справі за позовом Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області до дочірнього підприємства «Електрон-сервіс» товариства з обмеженою відповідальністю «Електрон-сервіс» про припинення юридичної особи.

Згідно частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного суду України у разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання.

Розглянувши подані матеріали, суд приходить до висновку, що відповідно до статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України є підстави для призначення до розгляду у судовому засіданні питання про виправлення описки.

Керуючись статтями 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ :

Заяву Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції про виправлення описки призначити до розгляду у судовому засіданні на 09 липня 2014 року о 09:00 год . у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Академіка Чекмарьова, 5, зал №4.

Копію ухвали та повістки про виклик до суду надіслати особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та не може бути оскаржена.

Суддя В.В. Степаненко

СудДніпропетровський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення23.06.2014
Оприлюднено26.06.2014
Номер документу39376384
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —804/4031/14

Ухвала від 01.08.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Степаненко Вячеслав Віталійович

Ухвала від 23.06.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Степаненко Вячеслав Віталійович

Постанова від 22.04.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Степаненко Вячеслав Віталійович

Ухвала від 26.03.2014

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Степаненко Вячеслав Віталійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні