Ухвала
від 26.06.2014 по справі 922/152/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"26" червня 2014 р.Справа № 922/152/14

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Усатого В.О.

При секретарі судового засідання Мазуренко А.О.

За участю:

представника ПАТ "АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань" - Кіященко Ю.С., дов. від 20.102.2013 р.,

ліквідатора - Онищенко К.С., свід № 357 від 27.02.2013 р.

розглянувши справу

за заявою ТОВ "Три-І", м. Харків до ТОВ "Три-І", м. Харків про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 20.02.2014 р. ТОВ "Три-І" (код 35070600) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого Солдаткіна І.В. та встановлено строк для подання заяв з грошовими вимогами до боржника - один місяць з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом.

Ухвалою суду від 04.03.2014 р. задоволено заяву арбітражного керуючого Солдаткіна І.В. про дострокове припинення його обов"язків, припинено обов"язки ліквідатора ТОВ "Три-І" арбітражного керуючого Солдаткіна І.В., задоволено заяву арбітражного керуючого Онищенко К.С про призначення його ліквідатором ТОВ "Три-І", призначено ліквідатором ТОВ "Три-І" арбітражного керуючого Онищенко К.С.

До суду надійшло клопотання ліквідатора (вх. № 17538 від 27.05.2014 р.), в якому він просить суд затвердити оплату його послуг.

Розглянувши надане клопотання, суд призначив його до розгляду в судовому засіданні 26.06.2014 р.

В судовому засіданні 26.06.2014 р. ліквідатор просив суд затвердити йому оплату його послуг в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації, яка складає 2500,0 грн. за кожний місяць здійснення ним його повноважень, а також затвердити витрати по веденню ліквідаційної процедури, які складаються з послуг банку в розмірі 39,00 грн., оплати довідок в сумі 191,40 грн., оплати послуг архіву в сумі 600,00 грн., послуг пошти в сумі 14,00 грн., послуг за отримання процесуальних документів, послуг банку за банківське обслуговування рахунку.

Розглянувши надане клопотання, заслухавши ліквідатора, суд зазначає наступне.

Як вбачається з матеріалів справи, ліквідатором до ліквідаційної маси включено грошові кошти на рахунках боржника в розмірі 5501,74 грн., а також 149,69 грн. дебіторської заборгованості, яка виникла у зв"язку з переплатою податку, а всього в сумі 5651,43 грн.

Відповідно до п.1 ст.42 Закону, усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури, що належать юридичній особі - банкруту, які передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.

Відповідно до ст.45 Закону, кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цією статтею. При цьому:

1) у першу чергу задовольняються:

вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

вимоги кредиторів за договорами страхування;

витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі:

витрати на оплату судового збору;

витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;

витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство, введення процедури санації, визнання боржника банкрутом;

витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута;

витрати на публікацію в засобах масової інформації про поновлення провадження у справі про банкрутство у зв'язку з визнанням мирової угоди недійсною;

вимоги щодо виплати основної грошової винагороди арбітражному керуючому;

вимоги щодо відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов'язаних з виконанням ним повноважень розпорядника майна, керуючого санацією боржника або ліквідатора банкрута;

витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов'язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута;

витрати Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно, пов'язані з набуттям ним права регресної вимоги щодо зернового складу, - у розмірі всієї виплаченої ним суми відшкодування вартості зерна.

Згідно ст.115 закону, грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород. Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень. Додаткова грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією визначається в розмірі 5 відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, а також 3 відсотків від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень керуючого санацією, ліквідатора. Право вимоги арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) на додаткову грошову винагороду виникає з дня фактичного надходження до боржника стягнутих на його користь активів чи їх частини, які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, або з дня фактичного повного або часткового погашення вимог конкурсних кредиторів пропорційно до їх обсягу. Витрати арбітражного керуючого, пов'язані з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство, відшкодовуються в порядку, передбаченому цим Законом, крім витрат на страхування його відповідальності за заподіяння шкоди внаслідок неумисних дій або помилки під час виконання повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора, а також витрат, здійснення яких безпосередньо не пов'язане з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство, і витрат, пов'язаних з виконанням таких повноважень у частині, в якій зазначені витрати, що перевищують регульовані державою ціни (тарифи) на відповідні товари, роботи, послуги чи ринкові ціни на день здійснення відповідних витрат або замовлення (придбання) товарів, робіт, послуг. Сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв'язку з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюються за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника.

Відповідно п.7 ст.115 Закону, звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Відповідно матеріалів справи, середньомісячна заробітна плата керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації банкрута складає 1250,00 грн.

Заслухавши ліквідатора, враховуючи, що визначений розмір оплати послуг відповідає встановленим Законом умовам, суд вважає за необхідне затвердити оплату послуг ліквідатору в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації банкрута в розмірі 2500,00 грн. за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень ліквідатора.

Крім того, дослідивши надані докази понесених витрат, суд вважає їх обгрунтованими, у зв"язку з чим вважає за необхідне затвердити витрати по ліквідаційній процедурі в загальній сумі 910,28 грн., а саме: послуги банку в розмірі 39,00 грн., оплата довідок в сумі 191,40 грн., оплата послуг архіву в сумі 600,00 грн., послуги пошти в сумі 35,50 грн., послуги за отримання процесуальних документів в сумі 14,0 грн. та послуги банку за банківське обслуговування рахунку в сумі 25,38 грн.

Керуючись ст. 23,38, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, су д

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ліквідатора (вх. № 17538 від 27.05.2014 р.).

Затвердити оплату послуг ліквідатору в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації банкрута в розмірі 2500,00 грн. за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень ліквідатора.

Затвердити витрати по ліквідаційній процедурі в загальній сумі 910,28 грн., а саме: послуги банку в розмірі 39,00 грн., оплата довідок в сумі 191,40 грн., оплата послуг архіву в сумі 600,00 грн., послуги пошти в сумі 35,50 грн., послуги за отримання процесуальних документів в сумі 14,0 грн. та послуги банку за банківське обслуговування рахунку в сумі 25,38 грн.

Ухвалу направити ліквідатору, кредитору.

Суддя Усатий В.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення26.06.2014
Оприлюднено03.07.2014
Номер документу39518190
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/152/14

Ухвала від 10.06.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 30.05.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 24.02.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 11.03.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 25.01.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 11.02.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 26.06.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Постанова від 26.06.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 22.04.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 22.04.2014

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні