Ухвала
від 01.07.2014 по справі 40/183
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

У Х В А Л А

Справа № 40/183 01.07.14

За скаргою стягувача Казенного підприємства спеціального приладобудування "Арсенал"

на бездіяльність державного виконавця

у справі за позовом Казенного підприємства спеціального приладобудування "Арсенал"

до Приватного підприємства "Бізнестехніка, продаж та сервіс"

про стягнення боргу в сумі 144 388,22 грн

Суддя Пукшин Л.Г.

Представники сторін: не викликались.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Казенне підприємство спеціального приладобудування "Арсенал" звернулось до Господарського суду м. Києва зі скаргою на бездіяльність державного виконавця ВДВС Голосіївського РУЮ у м. Києві.

Згідно із поданою скаргою заявник просить визнати неправомірною бездіяльність старшого державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Голосіївського РУЮ у м. Києві Красуцького А.Б. по розгляду запиту щодо виконання наказу господарського суду м. Києва № 40/183 від 25.07.11; зобов'язати Відділ державної виконавчої служби Голосіївського РУЮ у м. Києві здійснити примусове виконання наказу господарського суду м. Києва № 40/183 від 25.07.11.

Частинами першою та другою статті 121-2 ГПК України встановлено, що скарги на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби щодо виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів можуть бути подані стягувачем, боржником або прокурором протягом десяти днів з дня вчинення оскаржуваної дії, або з дня, коли зазначеним особам стало про неї відомо, або з дня, коли дія мала бути вчинена; скарги на дії органів Державної виконавчої служби розглядаються господарським судом, про час і місце якого повідомляються ухвалою стягувач, боржник чи прокурор та орган виконання судових рішень.

Згідно з частиною другою статті 85 Закону України "Про виконавче провадження" скарга у виконавчому провадженні по виконанню судових рішень на дії (бездіяльність) державного виконавця або начальника відділу державної виконавчої служби подаються до суду, який видав виконавчий документ.

Відповідно до п. 36 Листа Вищого господарського суду від 13.08.2008 № 01-8/482 "Про деякі питання застосування норм Господарського процесуального кодексу України, порушені у доповідних записках про роботу господарських судів у першому півріччі 2008 року" у пункті 3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 26.12.2003 N 14 "Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження" викладено правову позицію, згідно з якою:

- скарги на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями, зокрема, ГПК;

- у разі відсутності спеціальної норми щодо вирішення певних питань, які виникають при розгляді скарг на дії або бездіяльність органів Державної виконавчої служби до скарг учасників виконавчого провадження мають застосовуватися, зокрема, положення статей ГПК, а саме - 2, 18, 21, 22, 26, 29, 31, 41, 42, 64, розділів XI, XII, XII1 тощо.

З урахуванням наведеного у вирішенні зазначених питань господарським судам слід виходити з вимог відповідних норм ГПК.

Всупереч вимог ст. ч.1 ст. 56, п.2 ч.1 ст. 57 ГПК України скаржником не подано доказів надсилання органу Державної виконавчої служби та заінтересованій особі (боржнику) копій вказаної скарги з доданими до неї документами.

Враховуючи викладене, керуючись п. 6 ст. 63, ст. 121-2 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Скаргу Казенного підприємства спеціального приладобудування "Арсенал" повернути без розгляду.

Суддя Пукшин Л.Г.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення01.07.2014
Оприлюднено03.07.2014
Номер документу39543124
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —40/183

Ухвала від 18.08.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 15.07.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 02.07.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

Ухвала від 09.04.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Ухвала від 01.07.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Пукшин Л.Г.

Постанова від 02.10.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Ухвала від 05.09.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Ухвала від 02.08.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Ухвала від 07.06.2012

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Куксов В.В.

Постанова від 19.04.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Бакуліна С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні