Справа № 249/1729/14-ц
У Х В А Л А
про повернення заяви за неусуненням недоліків
10 липня 2014 року м.Шахтарськ
Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Стріжакова Г.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа керівник СППАО «ДШС» ШШСУ М.В. Хайкін про встановлення факту,-
в с т а н о в и в :
Заявник звернувся до суду із заявою про встановлення факту. Свої вимоги мотивував тим, що звертався до заінтересованої особи у грудні 2013 року з проханням ознайомитись з особистими бумагами, зазначити у довідці заробітки за липень 1989 року та березень 1990 року, час навчання у довідці записати по першому пільговому списку, але з боку керівника була відмова, тобто не визнав право позивача на особисті бумаги. Просить суд виконати ст.259 ЦПК України та ч. 2 ст. 235 ЦПК України, оскільки від особистих бумаг залежить виникнення, не тільки рік виходу на пенсію, але й розмір майбутньої пенсії, зобов'язати заінтересовану особу ознайомити заявника з особистими бумагами у вигляді відомостей на виплату зарплати, талонів по зарплаті, особистої картки П2, та віддзеркалити заробіток у справі за липень 1989 р. та за березень 1990 року, час навчання провести по першому списку, як того вимагає ст. 38 ЗУ «Про професійно-технічну освіту».
Ухвалою суду від 18 квітня 2014 року заяву було залишено без руху, як подану без додержання вимог викладених в ст.119 ЦПК України, а саме: Відповідно до п.2, 3, 6 ч.2, ч.3, ч. 4, ч.5 ст. 119 ЦПК України в позовній заяві зазначається ім'я (найменування) позивача і відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження; зміст позовних вимог; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору. Позовна заява підписується заявником із зазначенням дати її подання. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору. Заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Відповідно до ст. 258 ЦПК України у заяві повинно бути зазначено:
1) Який факт заявник просить встановити та з якою метою; 2) причини неможливості одержання або відновлення документів, що посвідчують цей факт; 3) докази, що підтверджують факт.
У порушення вказаних норм:
- у заяві не вказано повне ім'я та по-батькові заявника та заінтересованої особи, не вказана повна адреса заінтересованої особи (номер будівлі або будинку);
- не зазначений конкретний зміст вимог, який факт заявник просить встановити;
- не зазначено, які саме юридичні наслідки (конкретна пільга і т.п.) матиме для заявника встановлення факту, про який він просить суд;
- не вказані докази, що підтверджують факт, який просить встановити заявник,
- чим підтверджується неможливість одержання або відновлення документів, що посвідчують цей факт,
- не додано довідку про неможливість відновлення втрачених документів,
- відсутній підпис заявника на заяві та дата її подання;
- до позовної заяви не додано документів, вказаних у додатках (у додатках вказано оригінали, а додано копії документів, про що складено відповідний акт).
- до заяви не доданий документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ч.1 ст.3, п.1 п.1 ч.2 ст.4 ЗУ «Про судовий збір» за подання заяви у справах окремого провадження сплачується судовий збір в розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
Отже заявнику необхідно сплатити судовий збір в сумі 121,80грн. Судовий збір сплачується на рахунок: отримувач коштів: Шахтарське УК (м.Шахтарськ) , код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37885550 , банк отримувача ГУ ДКСУ у Донецькій області, код банку отримувача (МФО) 834016, рахунок отримувача 31214206700093, код класифікації доходів бюджету 22030001, призначення платежу: судовий збір за позовом _____ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Шахтарський міськрайонний суд Донецької області, код ЄДРПОУ 26503460.
Заявнику було надано строк для усунення недоліків зазначених в ухвалі, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ним копії ухвали, дана ухвала двічі направлялась заявнику, але станом на 10.07.2014 року, вимоги ухвали суду виконані частково: надано статутні документи на підтвердження того, що заявник має цивільно-правову дієздатність, в іншій частині вимоги ухвали суду залишились не виконаними.
Таким чином, заявник не усунув недоліки заяви в строк, визначений судом, та в порядку, встановленому цивільним процесуальним кодексом України.
Відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений термін не виконав вимоги визначені ст. 119 та 120 ЦПК України, не сплатив суму судового збору заява вважається неподаною та повертається заявникові.
За таких підстав заяву слід повернути заявникові з роз'ясненням, що після усунення умов, що були підставою повернення заяви, заявник має право звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 79, 119, 121 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа керівник СППАО «ДШС» ШШСУ М.В. Хайкін про встановлення факту - повернути заявнику.
Роз'яснити заявнику, що після усунення умов, що були підставою для повернення заяви, він має право звернутися до суду повторно.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Шахтарський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: Г.В.Стріжакова
Суд | Шахтарський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2014 |
Оприлюднено | 14.07.2014 |
Номер документу | 39686995 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шахтарський міськрайонний суд Донецької області
Стріжакова Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні