ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про порушення провадження у справі про банкрутство
(підготовче засідання)
"04" серпня 2014 р.Справа № 922/2968/14
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Міньковського С.В.
при секретарі судового засідання Лук'янчук О.І.
розглянувши заяву ТОВ "Буддетальсервіс", м. Харків про визнання банкрутом ТОВ "Буддетальсервіс", м. Харків , код ЄДРПОУ 30288732 за участю сторін:
голова ліквід.комісії - Кітченко А.П. (протокол від 04.04.12 р.)
ВСТАНОВИВ:
Голова ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю "Буддетальсервіс" звернувся до суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ "Буддетальсервіс" у порядку ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) на тій підставі, що вартості майна боржника, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в зв'язку з чим така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом.
В судовому засіданні представник боржника надав додаткові документи та матеріали, які засвідчують наявність недостатності вартості майна боржника для задоволення вимог кредиторів, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію.
Розглянувши та перевіривши у порядку ст.ст. 16, 95 Закону про банкрутство обґрунтованість вимог голови ліквідаційної комісії, що зазначені в заяві про порушення справи про банкрутство ТОВ "Буддетальсервіс" у підготовчому засіданні, здійснивши оцінку поданих суду доказів, вислухавши пояснення представника, суд встановив про наявність достатніх правових підстав для порушення справи про банкрутство ТОВ "Буддетальсервіс" у порядку ст. 95 Закону про банкрутство, оскільки дійсно вартості майна юридичної особи - боржника ТОВ "Буддетальсервіс", щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог всіх його кредиторів. Так, загальна сума кредиторських зобов'язань ТОВ "Буддетальсервіс" складає суму 1762562,26 грн, проте майнові активи у боржника складають 10003,93 грн.
Згідно до ч. 1 ст. 95 Закону про банкрутство передбачено, що якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутись в господарський суд з заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Судом перевірено правильність вжиття ліквідаційною комісією ТОВ "Буддетальсервіс" порядку ліквідації юридичної особи відповідно до цивільного та господарського законодавства, що є передумовою для звернення голови ліквідаційної комісії до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі ст. 95 Закону про банкрутство.
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 1, 16 , 95Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі про банкрутство ТОВ "Буддетальсервіс", м. Харків, код ЄДРПОУ 30288732.
2. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, який передбачає зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах;
забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій;
не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій;
зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію;
не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.
3. Призначити засідання господарського суду, на якому визначитися з особливостями процедури банкрутства боржника, що ліквідується власником 14.08.2014 р. о 15 год. 00 хвл. у приміщенні Господарського суду Харківської області, к. 111.
4. Ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство надіслати боржнику, органу державної податкової служби, місцевому загальному суду за місцезнаходженням боржника, органу державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.
5. Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її винесення.
Суддя Міньковський С.В.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 04.08.2014 |
Оприлюднено | 05.08.2014 |
Номер документу | 40015600 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні