6/313/06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"26" червня 2009 р. Справа № 6/313/06
Миколаїв
За заявою : Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46.
Ьоржник: Приватне підприємство «Комунар», Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новопетрівка.
Про: поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання та видачу дубліката виконавчого листа.
Суддя О.В.Ткаченко
П Р Е Д С Т А В Н И К И:
Від стягувача:
Від боржника:
ПРЕДМЕТ СПОРУ: про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання та видачу дубліката виконавчого листа.
До господарського суду Миколаївського обласного відділення ФСЗІ надійшла заява поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання та видачу дубліката виконавчого листа, яка підлягає розгляду.
Керуючись ст.ст. 260, 261 КАС України, СУД -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд заяви призначити на 14.07.2009 року о 09:45.
2. Явка представників сторін у судове засідання обов'язкова.
Суддя О.В.Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2009 |
Оприлюднено | 11.07.2009 |
Номер документу | 4017072 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні