Ухвала
від 14.08.2014 по справі 910/14273/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

У Х В А Л А

Справа № 910/14273/14 14.08.14

За позовом Заступника Білоцерківського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах держави в особі: Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогазобладнання" про стягнення 10 884,80 грн.

Суддя Стасюк С.В.

Представники сторін:

від прокуратури Гуменюк Я.В. (посвідчення № 023212) від позивача Ремінська А.О. (дов. № 4 від 11.06.2014 року) від відповідача не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

Заступник Білоцерківського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах держави в особі: Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області (надалі по тексту - позивач) звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогазобладнання" (надалі по тексту - відповідач) про стягнення 10 884,80 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 17.07.2014 року порушено провадження у справі № 910/14273/14 та призначено справу до розгляду на 14.08.2014 року.

13.08.2014 року через відділ діловодства Господарського суду міста Києва від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Представник відповідача в судове засідання 14.08.2014 року не з'явився, вимоги ухвали суду від 17.07.2014 року виконав частково, письмового відзиву на позов не надав, про дату та час слухання справи повідомлявся належним чином рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

У судовому засіданні 14.08.2014 року представник позивача надав документи на часткове виконання вимог ухвали суду.

Суд, розглянувши подане відповідачем клопотання про відкладення розгляду справи, дійшов висновку про його задоволення.

Відповідно до статті 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів.

За таких обставин, вирішення спору в даному судовому засіданні не можливе у зв'язку з неявкою відповідача та необхідністю подання додаткових доказів у справі.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд справи у судовому засіданні на 04.09.2014 о 12:10 . Викликати для участі у засіданні представників позивача, відповідача. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 1.

2. Зобов'язати учасників судового процесу визначитися про необхідність участі у розгляді справи посадових осіб та інших працівників підприємств, установ та організацій, державних органів для дачі ними пояснень з питань, пов'язаних з вирішенням цього спору, про що повідомити суд письмово із зазначенням конкретних осіб та організацій.

3. Повторно зобов'язати:

3.1. позивача: надати оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні .

3.2. відповідача: надати відзив (письмові пояснення) по суті позовної заяви з наданням доказів, що підтверджують викладені в ньому обставини, а позивачу його копію у порядку, передбаченому статтею 59 Господарського процесуального кодексу України, відомості про наявність рахунків в кредитних установах, надати (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії до матеріалів справи) .

4. Письмові пояснення та письмові докази, якщо їх не додано до позовної заяви чи до відзиву на неї, мають подаватись завчасно, з супровідним листом через відділ діловодства Господарського суду міста Києва.

5. Зобов'язати учасників судового процесу направити для участі у розгляді справи своїх представників, повноваження яких повинні бути належним чином підтвердженні, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

6. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог статей 33, 34 Господарського процесуального кодексу України.

7. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до винної сторони можуть бути застосовані санкції передбачені пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя С.В. Стасюк

До відома сторін: ознайомлення з матеріалами справи здійснюється щопонеділка та щосереди за наявності завчасно поданого через відділ діловодства Господарського суду міста Києва клопотання, в якому необхідно зазначати дату та час з'явлення представника до суду для ознайомлення з матеріалами справи. Коли представник з'явиться до суду для ознайомлення з матеріалами справи, потрібен документ, що посвідчує особу, оригінал довіреності та належним чином засвідчена копія для долучення до матеріалів справи.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення14.08.2014
Оприлюднено22.08.2014
Номер документу40210502
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/14273/14

Ухвала від 29.09.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Рішення від 11.11.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 09.10.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 04.09.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 14.08.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 17.07.2014

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні