Ухвала
від 30.06.2009 по справі 2/136-09(27/99-08)
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2/136-09(27/99-08)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

30.06.09р.

Справа № 2/136-09(27/99-08)

За позовом  Прокурора м.Дніпродзержинська в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради м.Дніпродзержинська.    

до  Приватного підприємства "Фантом", м.Дніпропетровськ

Третя особа: Департамент містобудування Дніпродзержинської міської ради м.Дніпродзержинськ 

про стягнення коштів за використання земельної ділянки не за цільовим призначенням в сумі 29098,92 грн.

            

Суддя  Боділовська М.М.

Представники:

  Без участі прокурора.

Від позивача : Федорова О.М., довіреність № 426-мр від 15.09.2008р.

Від відповідача : Пугачов В.А. - директор, паспорт АК 170987  виданий Баглійським РВ Дніпродзержин. МУ УМВС від 25.05.1998р.

Від третьої особи: не з'явився. 

СУТЬ СПОРУ:

Розглядається позов Прокурора м.Дніпродзержинська в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради м.Дніпродзержинська до Приватного підприємства "Фантом", м.Дніпропетровськ про стягнення коштів за використання земельної ділянки не за цільовим призначенням в сумі 29098,92 грн.  Третя особа: Департамент містобудування Дніпродзержинської міської ради м.Дніпродзержинськ.

Прокурор представника в судове засідання не направив.

Відповідач позов не визнає з підстав, викладених у відзові на позов.

Представник позивача наполягає на задоволенні позовних вимог.

Розглянувши матеріали справи і заслухавши пояснення представників сторін, господарський суд встановив, що для прийняття рішення по справі необхідно витребування  додаткових документів і участь прокурора в судовому засіданні, в зв'язку з чим розгляд справи підлягає відкладенню.

Керуючись викладеним , ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти  розгляд справи на 23.07.2009р. на 12:50 год.

Зобов'язати позивача надати в судове засідання повний текст Акту КРУ і обґрунтоване пояснення причин відсутності реагування з червня 2004 р. до червня 2005р. на листи-клопотання відповідача стосовно надання згоди на укладення договору оренди земельної ділянки під фактичне розміщення об'єкту торгового комплексу.

Відповідачу надати листи до позивача, стосовно надання  згоди на укладання договору оренди земельної ділянки під фактичне розміщення об'єкту торгівлі - торгового комплексу по пр. Маршала Жуковського,1.

Явку представників сторін в судове засідання визнати обов`язковою.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в  кабінеті № 49 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.

Суддя

 М.М. Боділовська

 

   

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення30.06.2009
Оприлюднено11.07.2009
Номер документу4023605
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —2/136-09(27/99-08)

Ухвала від 23.07.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Боділовська М.М.

Ухвала від 30.06.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Боділовська М.М.

Ухвала від 02.06.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Боділовська М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні