Ухвала
від 26.08.2014 по справі 909/917/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

26 серпня 2014 р. Справа № 909/917/14

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Скапровської І.М.

розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "РАВЕН", що знаходиться по вул. Фабрична 1, м. Костшин над Одрою, Польща. ( Представник заявника - гр. України Левандовський Чеслав Чеславович, місце проживання: Україна, АДРЕСА_1.) до товариства з обмеженою відповідальністю "Бистриця -ВПК", вул. Бойчука, 25-А, с. Грабовець, Богородчанський район, Івано-Франківська область, 77762, код ЄДРПОУ 35772223.

про вжиття запобіжних заходів до подання позову у вигляді накладення арешту на майно, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю "БИСТРИЦЯ-ВПК" та заборони відчужувати це майно будь-яким способом та вчиняти будь які юридичні дії щодо цього майна.

встановив, що 21.08.2014р. товариство з обмеженою відповідальністю "РАВЕН" звернулось до суду з заявою про вжиття запобіжних заходів до подання позову у вигляді накладення арешту на майно, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю "БИСТРИЦЯ-ВПК та заборони відчужувати це майно будь-яким способом та вчиняти будь які юридичні дії щодо цього майна.

В обґрунтування заяви посилається на те, що зміна керівництва ТОВ ""БИСТРИЦЯ-ВПК" та наявність податкового боргу у товариства створює реальну загрозу порушених прав заявника на повернення перерахованих ним на протязі кількох років коштів, оскільки вважає, що вони (кошти) перераховані безпідставно.

Розглянувши заяву про вжиття запобіжних заходів та додані до неї документи, суд вважає що в задоволені заяви слід відмовити.

При цьому суд врахував наступне:

приписами ст. 43-4 ГПК України встановлено, що господарський суд, у разі відсутності підстав, встановлених статтею 43-1 цього кодексу, виносить ухвалу про відмову в задоволенні заяви про вжиття запобіжних заходів.

Статтею 43-1 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що особа, яка має підстави вважати, що її права порушені або існує реальна загроза їх порушення, має право звернутися до господарського суду з заявою про вжиття передбачених статтею 43 2 цього Кодексу запобіжних заходів до подання позову.

Згідно приписів ст.ст. 32-34 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень шляхом подання доказів, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність фактичних обставин, з якими закон пов'язує застосування певного запобіжного заходу.

Заява та документи долучені до заяви не містять обґрунтування вжиття запобіжних заходів.

Саме лише посилання в заяві на те, що у товариства змінилось керівництво та на наявність податкового боргу не є достатньою підставою для задоволення відповідної заяви.

Враховуючи викладене, керуючись ч. 6 ст. 43-4, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

в задоволенні заяви вх. № 11433/14 від 21.08.2014р. ТОВ "РАВЕН" про вжиття запобіжних заходів - відмовити.

Ухвала набирає чинності з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Суддя Скапровська І.М.

Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"


Микитин Р. Р. 26.08.14

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення26.08.2014
Оприлюднено29.08.2014
Номер документу40242421
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/917/14

Ухвала від 26.08.2014

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Скапровська І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні