Справа № 447/1761/14-ц
У Х В А Л А
про відкриття наказного провадження у справі
11.08.2014 р. Суддя Миколаївського районного суду Львівської області Головатий А. П., розглянувши заяву ОСОБА_1 до Кредитної спілки "Надія" про видачу судвого наказу,
в с т а н о в и в :
17.06.2014 року заявник подав до Миколаївського районного суду Львівської області заяву про видачу судового наказу. Ухвалою Миколаївського районного суду Львівської області від 17.06.2014 року дану заяву було залишено без руху. 09.07.2014 року заявник усунув недоліки позовної заяви.
Заява відповідає вимогам ЦПК України.
Заяву належить розглядати в порядку наказного провадження.
Заява підсудна Миколаївському районному суду Львівської області.
Підстави для повернення заяви або відмови у відкритті наказного провадження, встановлені ЦПК України, відсутні.
Керуючись ст.ст.96-100, 102 ЦПК України,
у х в а л и в :
Відкрити наказне провадження за заявою ОСОБА_1 до Кредитної спілки "Надія" про видачу судвого наказу.
12.08.2014 року видати судовий наказ по суті заявлених вимог без судового засідання і виклику стягувача та боржника.
Ухвала може бути оскаржена лише у частині щодо недотримання правил підсудності протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Головатий А. П.
Суд | Миколаївський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2014 |
Оприлюднено | 12.09.2014 |
Номер документу | 40401664 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Миколаївський районний суд Львівської області
Головатий А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні