КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

УХВАЛА

28 липня 2014 року Справа № П/811/2530/14

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Г.П. Нагібіна, розглянувши матеріали адміністративного позову приватного підприємства "Кіровоградський митний термінал" до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИЛА:

Приватне підприємство "Кіровоградський митний термінал" звернулось до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, в якому просить суд визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області від 04.07.2014 року №0000362207.

Вважаючи, що даний позов підсудний Кіровоградському окружному адміністративному суду, підстав для його повернення або відмови у відкритті провадження у справі немає, суддя визнала подані матеріали достатніми для відкриття провадження в адміністративній справі та призначення її до розгляду у судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись статтями 104-107,110,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

УХВАЛИЛА:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі № П/811/2530/14 за позовом приватного підприємства "Кіровоградський митний термінал" до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області про визнання протиправним та скасування рішення.

2. Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 11 серпня 2014 року о 14:00 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м.Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх в залі судового засідання № 6 .

3. Справа розглядатиметься суддею Нагібіною Г.П. одноособово.

4. Зобов'язати відповідача у разі невизнання позову надати письмові заперечення та докази в їх обґрунтування.

5. Позивачу надати суду до 07.08.2014 року :

- оригінал свідоцтва про державну реєстрацію для огляду судом;

- усі первинні документи по господарським операціям з ТОВ "ВІВАТ БІЗНЕС ЛТД", які поставлені під сумнів контролюючим органом (податкові та видаткові накладні, докази оплати, акти, товарно-транспортні накладні, тощо);

- податкові декларації з ПДВ з додатком №5 за період, у якому встановлено порушення.

6. Витребувати від Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві звіт за формою 1-ДФ товариства з обмеженою відповідальністю "Віват-Бізнес ЛТД" (код за ЄДРПОУ 36702052) за 4 квартал 2013 року.

Витребувану інформацію від Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві надати суду до 11.08.2014 року. У разі неможливості надсилання засобами поштового зв'язку у встановлений строк продублювати поштове відправлення засобами факсимільного зв'язку ( 0522-22-99-09 ) або електронною поштою ( inbox@adm.kr.court.gov.ua ).

7. Копію позовної заяви та доданих до неї документів надіслати відповідачу.

8. Сторони, учасники або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

9. Копію ухвали направити сторонам та Державній податковій інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м.Києві.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду Г.П. Нагібіна

Дата ухвалення рішення 28.07.2014
Оприлюднено 18.09.2014

Судовий реєстр по справі п/811/2530/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 18.08.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 28.07.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою п/811/2530/14

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону