cpg1251 КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа 826/7654/14 Суддя 1-ї інстанції:Мазур А.С.
Суддя доповідач Ганечко О.М.
У Х В А Л А
27 серпня 2014 року м. Київ
Суддя-доповідач Київського апеляційного адміністративного суду Ганечко О.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги управління Пенсійного фонду України в Подільському районі міста Києва на постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 15.07.2014 року у справі за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Подільському районі міста Києва до Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України» про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 15.07.2014 року у позові відмовлено.
Не погоджуючись з вказаним судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу та просить скасувати спірну постанову суду.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що її не може бути прийнято до апеляційного провадження та вона підлягає залишенню без руху.
Так, у відповідності до положень ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом 10 днів з дня її проголошення.
Згідно поштового штемпелю, апеляційна скарга направлена до суду лише 08.08.2014 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.
Питання про поновлення строків відповідачем заявлено не було в апеляційній скарзі, а також не надано доказів причин пропуску вказаного строку.
Відповідно до п. 4 ст. 189 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Оскільки вищевказані обставини перешкоджають прийняттю апеляційної скарги до провадження суду апеляційної інстанції, тому, у відповідності до ст.ст. 189, 108 КАС України, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту необхідно надати строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексом адміністративного судочинства України, суддя - доповідач,
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Подільському районі міста Києва на постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 15.07.2014 року у справі за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Подільському районі міста Києва до Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України» про стягнення заборгованості- залишити без руху.
Встановити строк для усунення недоліків до 22 вересня 2014 року.
Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі і може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.
Суддя-доповідач О.М.Ганечко
Суд | Київський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2014 |
Оприлюднено | 16.09.2014 |
Номер документу | 40472825 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський апеляційний адміністративний суд
Ганечко О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні