12/593/06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"15" січня 2007 р. 11:00Справа № 12/593/06
м. Миколаїв
за позовомПрокурора Кривоозерського району Миколаївської області в інтересах держави в особі Миколаївського обласного відділення ФСС з ТВП, м. Миколаїв, пр-т Леніна, 93
до відповідачаСільськогосподарського виробничого кооперативу „Україна молода”, 55123, Миколаївська область Кривоозерський район с. Ониськово
про стягнення 2289 грн. 62 коп.
Суддя Семенов А.К.
Секретар Семенов А.А.
Представники:
Від позивача Стоянова Н.І., дов. № 2196/07-10 від 31.10.06 року.
Від відповідачаНе з'явився.
В засіданні приймає участьпрокурор Волкожа С.В.
Суть спору: стягнення 2289 грн. 62 коп. недоїмки
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча був повідомлений про час і місце проведення судового засідання належним чином, заперечень проти позову не надав.
Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача та прокурора, господарський суд –
встановив:
СГВК „Україна молода” (відповідач) зареєстровано як страхувальника на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності відповідно до ст. 2 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (надалі – Закон).
Відповідно до ст.ст. 23, 27 Закону страхувальник зобов'язаний нараховувати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі внески. Перерахування зазначених сум здійснюється страхувальниками один раз на місяць у день, встановлений для одержання в установах банку коштів на оплату праці за відповідний період.
Станом на 01.10.06 року відповідач має прострочену заборгованість по страховим внескам в розмірі 2289 грн. 62 коп., яка самостійно узгоджена відповідачем у відповідному звіті (а.с. 7) за 9 місяців 2006 року.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Сільськогосподарського виробничого кооперативу „Україна молода” (55123, Миколаївська область Кривоозерський район с. Ониськово, код ЄДРПОУ 33423996) на користь Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Миколаїв, пр-т Леніна, 93, код ЄДРПОУ 20866865) на р/р 3717001000355 (банк УДК Миколаївської області, МФО 826013) 2289 грн. 62 коп. заборгованості по внескам.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
Суддя А.К.Семенов
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 15.01.2007 |
Оприлюднено | 27.08.2007 |
Номер документу | 409098 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні