УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
17 жовтня 2014 року Справа № 803/2114/14
Суддя Волинського окружного адміністративного суду Смокович В.І., вивчивши позовну заяву Головного управління Міндоходів у Волинській області до Теремнівського споживчого товариства Луцької райспоживспілки про стягнення фінансових санкцій,
ВСТАНОВИВ:
Головне управління Міндоходів у Волинській області (далі - позивач) звернулося в суд з адміністративним позовом до Теремнівського споживчого товариства Луцької райспоживспілки про стягнення фінансових санкцій у розмірі 6 800,00 грн.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому підлягає залишенню без руху з таких підстав.
За правилами частини третьої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
Як слідує з матеріалів позову, текст позовної заяви викладений на бланку Головного управління ДФС у Волинській області, натомість у вступній частині позову та у його тексті в якості позивача зазначене Головне управління Міндоходів у Волинській області.
Позивачу слід усунути даний недолік, а саме чітко вказати повне найменування позивача у справі.
Крім того, відповідно до частини п'ятої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Частиною сьомою статті 57 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Суддею встановлено, що адміністративний позов підписаний виконуючим обов'язки начальника управління ОСОБА_1, однак позивачем не додано документа, що підтверджують повноважень даної особи.
Позивачу необхідно усунути даний недолік шляхом надання суду оригіналу або засвідченої копії документа, що підтверджує повноваження ОСОБА_1 на підписання позовної заяви (наказ про покладення обов'язків, витяг з положення щодо виконання обов'язків в разі відсутності керівника тощо).
Частиною першою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
З огляду на викладені в ухвалі недоліки, позовну заяву необхідно залишити без руху, встановивши позивачу строк до 24 жовтня 2014 року для усунення викладених в ухвалі недоліків.
Керуючись статтями 106, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Головного управління Міндоходів у Волинській області до Теремнівського споживчого товариства Луцької райспоживспілки про стягнення фінансових санкцій залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків до 24 жовтня 2014 року.
Повідомити позивача, що у випадку не усунення недоліку у встановлений судом строк, позовна заява буде повернута.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя В.І. Смокович
Суд | Волинський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2014 |
Оприлюднено | 17.10.2014 |
Номер документу | 40931237 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Смокович Віра Іванівна
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Смокович Віра Іванівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні