Справа №295/13108/14-ц
Категорія 52
2/295/3273/14
У х в а л а
"22" серпня 2014 р.
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Лєдньов Д. М. ,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю "КПВ-Будінвест" про стягнення невиплаченої заробітної плати та компенсацію моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ :
21.08.2014 року позивачі звернулись до суду із зазначеною позовною заявою.
При вирішенні питання про відкриття провадження по даній цивільній справі встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме:
- відсутнє викладення обставин, якими позивачі обгрунтовують позовні вимоги.
Відповідно до ст. 32 ЦПК України позов може бути пред'явлений спільно кількома позивачами або до кількох відповідачів. Кожен із позивачів або відповідачів щодо другої сторони діє в цивільному процесі самостійно. Участь у справі кількох позивачів і (або) відповідачів (процесуальна співучасть) допускається, якщо: предметом спору є спільні права чи обов'язки кількох позивачів або відповідачів; права і обов'язки кількох позивачів чи відповідачів виникли з однієї підстави; предметом спору є однорідні права і обов'язки.
Приймаючи до уваги ту обставину, що при вирішенні спору про стягнення невиплаченої заробітної плати, стягнення компенсації у зв"язку з затримкою її виплати, відшкодування моральної шкоди судом враховуються такі невід"ємні по відношенню до конкретної особи-позивача відомості щодо періоду роботи (час відпусток, періоди тимчасової втрати працездатності), оплати праці згідно умов трудового договору, зміни в організації житті, які висловлюють необхідність відшкодування моральної шкоди, позивачі мають роз"яснити, з яких саме мотивів вони виходили, вважаючи що розгляд справи є можливим за положеннями ст. 32 ЦПК.
Позивачі не зазначають про відомі їм обставини з приводу стану юридичної особи (чи є особа припиненою, чи наявне судове рішення щодо порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи (витяг з єдиного реєстру юридичних осіб).
Суд зауважує, що відповідно до ст. 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про відкриття та закриття рахунків, накладення та зняття арештів на рахунки та майно .
Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додерження вимог ст. 119 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,-
УХВАЛИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1, павленка ОСОБА_4, ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю "КПВ-Будінвест" про стягнення невиплаченої заробітної плати та компенсацію моральної шкоди -залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків, що не перевищує 5 днів з моменту отримання копії ухвали.
Копію ухвали невідкладно направити позивачу.
У разі невиконання ухвали суду у зазначений строк позовну заяву буде визнано неподаною та повернуто позивачу зі всіма доданими документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
ОСОБА_5
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2014 |
Оприлюднено | 30.10.2014 |
Номер документу | 41071746 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Лєдньов Д. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні