ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 жовтня 2014 р. Справа № 804/13238/14

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолова Г.В., розглянувши у скороченому провадженні справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області до Приватного підприємства будівельна компанія «Лідер» про припинення юридичної особи,

ВСТАНОВИВ:

ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом про припинення юридичної особи ПП БК «Лідер», оскільки останнє не подає податкової звітності з 10.02.2012 р.

Ухвалою суду від 01.09.2014р. відкрите скорочене провадження по даній справі.

Позивач про відкриття скороченого провадження за вказаним адміністративним позовом повідомлений належним чином, що підтверджується відповідними рекомендованими повідомленнями про вручення ухвали, що містяться в матеріалах справи (а.с.9).

На адресу відповідача надіслано ухвалу про відкриття скороченого провадження, однак до справи надійшов конверт-повернення з позначкою про закінчення терміну зберігання (а.с. 10).

Відповідач вважається належним чином повідомлений про розгляд справи у скороченому провадженні, відповідно до ст.35 КАС України.

Заперечення відповідача проти позову до суду не надходили.

Вивчивши матеріали справи та оцінивши їх у сукупності, суд вважає за можливе задовольнити позовні вимоги у повному обсязі з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, ПП БК «Лідер» зареєстровано Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради 11.05.2005 р.

Відповідач взятий на облік до ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська.

Згідно даних ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська, відповідач не подає податкову звітність з 10.02.2012 року, що є порушенням чинного законодавства України та законних інтересів держави (а.с.3).

Пунктом 16.1.3. ст.16 Податкового кодексу України платника податків зобов'язано подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Підпунктом 20.1.37 пункту 20.1 ст.20 Податкового кодексу України передбачено право органів державної податкової служби у випадках, встановлених законом, звертатися до суду щодо припинення юридичної особи та припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем.

З матеріалів справи вбачається, що 24.06.2014р. начальником ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська видане розпорядження №33-р про звернення до суду із позовною заявою про припинення підприємницької діяльності ПП БК «Лідер».

Відповідно до п.4 та п.5 ч.2 ст.38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб-підприємців» підставами для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є:

- неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону;

- наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним її місцезнаходженням.

Враховуючи викладене, оскільки у ПП БК «Лідер», заборгованість перед бюджетом відсутня, що підтверджується доданою до матеріалів справи довідкою (а.с.5), юридична особа підлягає припиненню.

Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу, а суд згідно ст.86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

З урахуванням викладеного, позовні вимоги є обґрунтованими, а тому підлягають задоволенню повністю.

Відповідно до ч.4 ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати по справі з відповідача не стягуються.

Керуючись ст.ст.14, 70, 71, 86, 94, 158-163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців», суд,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області до Приватного підприємства будівельна компанія «Лідер» про припинення юридичної особи - задовольнити.

Припинити юридичну особу Приватне підприємство будівельна компанія «Лідер» (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Мостова, буд.2-А, кв.24, код ЄДРПОУ 33516996).

Постанова підлягає негайному виконанню відповідно до ч.6 ст.183-2 та ч.1 ст.256 КАС України.

Копію постанови направити сторонам та Державному реєстратору для внесення відповідного запису до ЄДР.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, а у разі її апеляційного оскарження - з моменту проголошення рішення суду апеляційної інстанції.

Постанову може бути оскаржено в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у десятиденний строк з дня отримання копії постанови, виготовленої у повному обсязі.

Постанова, прийнята у скороченому провадженні, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною.

Суддя Г. В. Потолова

Дата ухвалення рішення 21.10.2014
Зареєстровано 30.10.2014
Оприлюднено 04.11.2014

Судовий реєстр по справі 804/13238/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 21.10.2014 Дніпропетровський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.09.2014 Дніпропетровський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 804/13238/14

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону