ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
УХВАЛА
ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАСІДАННЯ
21.10.14 cправа № 910/16003/14
За заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Дієса"
до приватного підприємства "ЮАЛ" (код ЄДРПОУ 33741937)
про банкрутство
Суддя Пасько М.В.
Представники:
від заявника Білека Ю.І.- предст. за дов.
від боржника не з'явились
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Заявник звернувся до суду з заявою про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "ЮАЛ" (код ЄДРПОУ 33741937), оскільки останній неспроможний сплатити борг.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 06.08.14 прийнято заяву про порушення справи про банкрутство до розгляду, призначено підготовче засідання суду на 14.08.14 та зобов'язано арбітражного керуючого Желтоухову Жанну Сергіївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) НОМЕР_1 від 09.08.13) надати суду до 12.08.14 заяву про участь у справі.
14.08.14 від представника заявника надійшли документи на виконання вимог ухвали від 06.08.14.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 14.08.14 порушено провадження у справі № 910/16003/14; визнано товариство з обмеженою відповідальністю "Дієса" кредитором товариства з обмеженою відповідальністю "ЮАЛ" на суму 1.122.00,00 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника з 14.08.14; введено процедуру розпорядження майном боржника з 14.08.14; призначено по справі № 910/16003/14 розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Сніжка О.Ю.; встановлено оплату послуг арбітражного керуючого Сніжка О.Ю. у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів заявника, починаючи з дати його призначення та до моменту прийняття комітетом кредиторів відповідного рішення про встановлення оплати послуг розпорядника майна; зобов'язано розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Сніжка О.Ю. надати суду не пізніше 03.10.14 відомості про результати розгляду вимог кредиторів; зобов'язано розпорядника майна надати суду не пізніше 03.10.14 реєстр вимог кредиторів боржника; зобов'язано арбітражного керуючого Сніжка О.Ю. у строк до 14.10.14 організувати та провести інвентаризацію майна товариства з обмеженою відповідальністю "ЮАЛ" та визначити його вартість та призначено наступне - попереднє засідання суду у справі № 910/16003/13 на 21.10.14.
01.08.14 до господарського суду міста Києва надійшла заява Черкаської міської ради з вимогами до боржника на суму 1.854.744, 78 грн.
Розпорядженням В.о. голови господарського суду міста Києва від 04.09.14, у зв'язку з перебуванням судді Паська М.В. у відпустці, з метою дотримання процесуальних строків, справу № 910/16003/14 передано для розгляду судді Чеберяку П.П.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 04.09.14 прийнято заяву Черкаської міської ради з грошовими вимогами до приватного підприємства "ЮАЛ" на суму 1.854.744, 78 грн., призначено розгляд справи на 21.10.14 та зобов'язано розпорядника майна боржника надати суду письмові пояснення по суті заявлених кредитором вимог.
Розпорядженням Голови господарського суду міста Києва від 09.09.14, у зв'язку з поверненням судді Паська М.В. з відпустки, з метою дотримання процесуальних строків, справу № 910/16003/14 передано для подальшого розгляду судді Паську М.В.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 09.09.14 прийнято справу № 910/16003/14 до свого провадження та призначено розгляд справи на 21.10.14.
12.09.14 до господарського суду міста Києва надійшла заява Державної податкової інспекції у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області про визнання кредитором та стягнення податкової заборгованості в сумі 2.489.087, 81 грн.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 18.09.14 зобов'язано Державну податкову інспекцію у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області у строк до 07.10.14 усунути допущені недоліки в заяві про визнання кредитором товариства з обмеженою відповідальністю "ЮАЛ", докази чого надати господарському суду.
06.10.14 від Державної податкової інспекції у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області надійшли письмові докази на виконання вимог ухвали від 18.09.14.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 08.10.14 прийнято заяву Державної податкової інспекції у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області про визнання кредитором приватного підприємства "ЮАЛ" та стягнення податкової заборгованості на суму 2.489.087, 81 грн.; призначено розгляд заяви на 21.10.14 та зобов'язано розпорядника майна боржника надати суду письмові пояснення по суті заявлених кредитором вимог.
14.10.14 від розпорядника майна боржника надійшов реєстр вимог кредиторів на затвердження.
У судовому засіданні 21.10.14 було розглянуто, поданий розпорядником майна боржника, реєстр вимог кредиторів.
Представник ініціюючого кредитора у судовому засіданні не заперечував щодо затвердження, поданого розпорядником майна боржника, реєстру вимог кредиторів.
Відповідно до ч. 2 ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.
Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
Оголошення про порушення справи про банкрутство було оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 15.08.14 № 7691.
Після оприлюднення вказаного оголошення та у строк, встановлений ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", до суду не надходили заяви з грошовими вимогами до боржника.
За результатами розгляду вимог кредиторів господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, які вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 22 цього Закону.
За наслідками розгляду реєстру вимог кредиторів, визнанню кредитором приватного підприємства "ЮАЛ" на суму 1.122.00, 00 грн. підлягає ініціюючий кредитор - товариство з обмеженою відповідальністю "Дієса", оскільки його безспірні вимоги до боржника документально підтверджені, а мотиви їх визнання судом наведені в ухвалі про порушення провадження у справі про банкрутство від 14.08.14.
Крім того, за наслідками розгляду поданих кредиторами заяв, розпорядником майна боржника включено вимоги наступних кредиторів:
- Державної податкової інспекції у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області (18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235; код ЄДРПОУ 38715755) на суму 2.489.087, 81 грн., які підтверджуються актом про результати камеральної перевірки податкової звітності № 370/15-2/33741937 від 19.04.12 та податковим повідомлення-рішенням № 000514152 від 28.04.12, актом про результати камеральної перевірки податкової звітності № 1266/15-7/33741937 від 16.04.13 та податковим повідомлення-рішенням № 0001661507 від 19.04.13, актом про результати проведення документальної позапланової перевірки № 47/23-0122-01 від 17.02.14 та податковим повідомлення-рішенням № 0000572301 від 21.03.14.
- Черкаської міської ради (18000, м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36; код ЄДРПОУ 25212542) на суму 1.854.744, 78 грн., які підтверджуються розрахунком заборгованості від 21.08.2014 № 1141/18-08, постановою Київського апеляційного господарського суду від 22.12.10 у справі № 51/65-11/236-40/284, постановою відділу Державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві від 20.10.12 про повернення виконавчого документа, постановою відділу Державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві від 07.05.14 про повернення виконавчого документа.
Відповідно до абз. 1 ч. 8 ст. 23 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", розпорядник майна зобов'язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за їх відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.
Доказів наявності у боржника майна, що перебуває у заставі (іпотеці) на підставі інших господарських договорів, суду не подано.
У реєстрі вимог кредиторів містяться відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги.
Отже, поданий реєстр відповідає всім необхідним вимогам, а тому підлягає затвердженню господарським судом.
Станом на 21.10.14 заяв від кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника не надійшло.
Враховуючи вищевикладене, є всі необхідні підстави для закінчення попереднього засідання.
Керуючись ст. ст. 23, 25 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1.Визнати кредиторами приватного підприємства "ЮАЛ" (04074, м. Київ, вул. Івашкевича, 6-8 А; код ЄДРПОУ 33741937) :
- товариство з обмеженою відповідальністю "Дієса" (03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 45; код ЄДРПОУ 36483471) на суму 1.122.00, 00 грн. вимог четвертої черги.;
- Державну податкову інспекцію у місті Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області (18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235; код ЄДРПОУ 38715755) на суму 2.489.087, 81 грн., з яких 2.067.865, 76 грн. вимоги четвертої черги, а 421.222, 05 грн. вимоги шостої черги;
- Черкаську міську раду (18000, м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36; код ЄДРПОУ 25212542) на суму 1.854.744, 78 грн., з яких 1.792.786, 86 грн. вимоги четвертої черги, а 61.957, 92 грн. вимоги шостої черги.
2.Затвердити реєстр вимог кредиторів на загальну суму 5.465.832, 59 грн.
3.Зобов'язати розпорядника майна боржника Сніжка Олександра Юрійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) НОМЕР_2 від 22.07.13; 03127, АДРЕСА_1) провести збори кредиторів, про час і місце проведення яких, у встановленому Законом порядку повідомити кредиторів.
4.Зобов'язати розпорядника майна товариства з обмеженою відповідальністю "ЮАЛ" арбітражного керуючого Сніжка О.Ю. надати суду протокол зборів кредиторів боржника, на яких обрано комітет кредиторів боржника, а також протокол засідання комітету кредиторів, на якому вирішено питання про відкриття ліквідаційної процедури або процедури санації боржника, призначення ліквідатора або керуючого санацією боржника.
5.Особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.
6.Визначити дату проведення підсумкового судового засідання у справі № 910/16003/14 на 18.11.14 о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщені господарського суду м. Києва в залі судових засідань № 7 (корпус Б).
7.Копію ухвали направити сторонам, розпоряднику майна боржника та департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України.
Суддя М.В. Пасько
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2014 |
Оприлюднено | 06.11.2014 |
Номер документу | 41177683 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Чеберяк П.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні