7/327-08-5186
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"10" лютого 2009 р. Справа № 7/327-08-5186
За заявою кредитора: ПП „Послуги і Реклама”, м.Одеса
до боржника: ПП „ТТВ-Торгсервіс”, м.Одеса
про визнання банкрутом
Суддя Лепеха Г.А.
Представники:
Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) –не з'явився.
Від ДПІ у Малиновському районі м.Одеси –Терентьєва І.В., за довіреністю;
Нездобіна Н.О., за довіреністю.
Суть спору: Приватне підприємство „Послуги і Реклама” звернулось до господарського суду з заявою про визнання приватного підприємства „ТТВ-Торгсервіс” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 129 600, 00 грн.
Ухвалою від 11.12.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –ПП „ТТВ-Торгсервіс”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою від 25.12.2008р. ПП „ТТВ-Торгсервіс” визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі.
15.01.2009р. до суду надійшла заява (вх. №206) державної податкової інспекції у Малиновському районі м.Одеси про визнання кредиторських вимог до боржника у сумі 28 358 649, 00 грн.
Відповідно до положень статті 30 Господарського процесуального кодексу України в судовому процесі можуть брати участь посадові особи та інші працівники підприємств, установ, організацій, державних і інших органів, коли їх викликано для дачі пояснень з питань, що виникають під час розгляду справи. Зазначені особи зобов'язані з'явитись до господарського суду на його виклик, сповістити про знані їм відомості та обставини у справі, подати на вимогу суду пояснення в письмовій формі.
В пункті 4 статті 65 Господарського процесуального кодексу України зазначено, що з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору суддя зобов'язує сторони, інші підприємства, установи, організації, державні та інші органи, їх посадових осіб виконати певні дії; витребує від них документи, відомості, висновки, необхідні для вирішення спору.
З огляду на викладене, для повного та об'єктивного розгляду справи, враховуючи особливо велику суму боргу боржника перед державним бюджетом, суд вважає за необхідне залучити до участі у даній справі прокуратуру Малиновського району м.Одеси та зобов'язати її здійснити перевірку щодо діяльності підприємства-боржника, наявності ознак дій, що переслідуються у кримінальному порядку, та результати надати суду.
У зв'язку з необхідністю витребування нових доказів розгляд справи підлягає відкладенню.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 30, 65 п.3 ст.77, ст.86 ГПК України, суд,
У Х В А Л И В:
1. Відкласти розгляд справи на „26” лютого 2009р. об 11:50. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м.Одеса, пр.Шевченка,29, каб.515, тел. (0482) 307-965).
2. Залучити до участі у справі № 7/327-08-5186 про банкрутство приватного підприємства „ТТВ-Торгсервіс” прокуратуру Малиновського району м.Одеси.
3. Зобов'язати прокуратуру Малиновського району м.Одеси здійснити перевірку щодо діяльності приватного підприємства „ТТВ-Торгсервіс” (м.Одеса, вул. Промислова, 40. Код ЄДРПОУ 35767428), наявності ознак дій, що переслідуються у кримінальному порядку, та результати надати суду.
4. Зобов'язати у засіданні представити:
ліквідатора –письмові відомості про хід ліквідаційної процедури.
5. Визнати явку у судове засідання обов'язковою.
Суддя Лепеха Г.А.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2009 |
Оприлюднено | 29.07.2009 |
Номер документу | 4145367 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Лепеха Г.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні