КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- УХВАЛА

07 листопада 2014 року Справа № П/811/3750/14

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Кармазина Т.М., розглянувши матеріали адміністративного позову Приватного підприємства "Юридична Агенція "Прецедент" до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області від 20.10.2014 р. №0000412207 та №0000422207.

Ухвалою судді від 29.10.2014 року адміністративний залишено без руху та позивачу надано строк для усунення недоліків. Позивачем виконано вимоги ухвали судді, позов приведено у відповідність до ст.106 КАС України.

Зазначений спір, відповідно до ст.17 КАС України, належить до юрисдикції адміністративних судів. Справа підсудна Кіровоградському окружному адміністративному суду. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, передбачені ст.ст.108-109 КАС України, відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 107, 160, 165 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства "Юридична Агенція "Прецедент" до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 24 листопада 2014 року о 15:30 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м.Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх в залі судового засідання №5.

Адміністративна справа розглядатиметься та вирішуватиметься суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду Кармазиною Т.М. одноособово.

У судове засідання викликати сторони по справі.

Сторони, учасники процесу або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

В порядку підготовки справи до судового розгляду:

Зобов'язати позивача надати в судове засідання належним чином завірені копії первинних бухгалтерських документів щодо господарських взаємовідносин позивача з ТОВ «Інкомфарма», ПП «Торговий дім «Сонце», ТОВ «Альфа-Інкс», ТОВ «Ф'южен Груп»; докази перевезення, оприбуткування, зберігання та подальшого використання отриманих від вказаних контрагентів послуг (товарів); копії податкових декларацій з податку на додану вартість за перевіряємий період з додатками та реєстри отриманих та виданих податкових накладних; декларацій з податку на прибуток за перевіряємий період.

Зобов'язати відповідача у строк до 21 листопада 2014 року надати до суду детальний розрахунок грошового зобов'язання по оскаржуваним рішенням в розрізі контрагентів та по періодам.

Зобов'язати відповідача, у разі невизнання адміністративного позову, надати суду, у строк до 21 листопада 2014 року, письмові заперечення проти адміністративного позову, з поясненням по суті заявлених вимог та наданням доказів, що обґрунтовують викладені в них обставини, а також всі матеріали, що були взяті до уваги при прийнятті оскаржуваних податкових повідомлень-рішень.

Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки. Відповідачу надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду Т.М. Кармазина

Дата ухвалення рішення 07.11.2014
Оприлюднено 27.11.2014

Судовий реєстр по справі п/811/3750/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 01.09.2015 Верховний Суд України Адміністративне
Ухвала від 15.05.2015 Вищий адміністративний суд України Адміністративне
Ухвала від 14.04.2015 Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.12.2014 Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 24.11.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 24.11.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 07.11.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.10.2014 Кіровоградський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою п/811/3750/14

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону