Ухвала
від 22.12.2014 по справі 824/3471/14-а
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

22 грудня 2014 р. м. Чернівці Справа № 824/3471/14-а

Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Григораш Віталій Олександрович, розглянувши адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "КПД-2010" до Реєстраційної служби Чернівецького міського управління юстиції, за участі третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

В поданому до суду адміністративному позові Товариство з обмеженою відповідальністю "КПД-2010" просить: визнати незаконним, скасувати рішення Державного реєстратора та скасувати в Державному реєстрі прав на нерухоме майно запис про державну реєстрацію права власності за ОСОБА_1 на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1; зобов'язати Реєстраційну службу Чернівецького міського управління юстиції (відповідач), внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про скасування запису про право власності за ОСОБА_1 на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1; зобов'язати Реєстраційну службу Чернівецького міського управління юстиції, внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про реєстрацію права власності за Товариством з обмеженою відповідальністю "КПД-2010" на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1.

Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд дійшов до висновку, що вона підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Згідно ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Як вбачається із прохальної частини позовної заяви, позивач просить суд визнати незаконним та скасувати рішення Державного реєстратора про державну реєстрацію права власності за ОСОБА_1 на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1, однак вказане рішення в матеріалах справи відсутнє.

Окрім того, в позовній заяві позивач стверджує, що 12.11.2014 року він звертався до Чернівецького міського управління юстиції з метою внесення до Державного реєстру прав на нерухоме майно запису про державну реєстрацію права власності за ТОВ "КПД-2010" на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1, на що отримав усне роз'яснення. Проте доказів на підтвердження вказаних обставин позивач суду на надав.

Окрім того, позивач надав суду Довідку Головного управління статистики у м. Києві від 05.11.2012 року та Витяги про державну реєстрацію прав від 03.03.2012 року, в той час як адміністративний позов подано до суду 16.12.2014 року.

Пунктом 4 частини 1 статті 106 КАС України встановлено, що у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

В одній із позовних вимог позовної заяви позивач просить зобов'язати Реєстраційну службу Чернівецького міського управління юстиції, внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про реєстрацію права власності за Товариством з обмеженою відповідальністю "КПД-2010" на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1, однак, у відповідності до п.4 ч.1 ст.106 КС України, у позовній заяві позивачем не викладено обставини, якими він обґрунтовує такі позовні вимоги.

Також, відповідно до ч. 3 ст. 108 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.

Позивач до позовної заяви додав копії документів, якими обґрунтовує позовні вимоги, проте вказані копії не засвідчені належним чином, що не дає можливості суду встановити їх автентичність.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою. Згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви, позивачу необхідно у строк встановлений судом надати:

- рішення Державного реєстратора про державну реєстрацію за ОСОБА_1 права власності на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1;

- докази письмового звернення позивача 12.11.2014 року до Реєстраційної служби Чернівецького міського управління юстиції про внесення до Державного реєстру прав на нерухоме майно запису про державну реєстрацію права власності за ТОВ "КПД-2010" на нежитлові приміщення І-VII, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1.;

- Довідку Головного управління статистики у м. Києві від 05.11.2012 року та Витяги про державну реєстрацію прав від 03.03.2012 року, станом на дату звернення із даним адміністративним позовом до суду;

- привести позовну заяву у відповідність до п.4 ч.1 ст.106 КС України;

- належним чином засвідчені копії документів, які додані до позовної заяви відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 106, 107, 108, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву залишити без руху.

2. Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви - п`ять днів з дня отримання позивачем копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Копію ухвали невідкладно направити позивачу.

Ухвала відповідно до ст. 185 Кодексу адміністративного судочинства України може бути оскаржена повністю або частково в апеляційному порядку.

Згідно із ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя В.О. Григораш

СудЧернівецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення22.12.2014
Оприлюднено25.12.2014
Номер документу41982227
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —824/3471/14-а

Ухвала від 17.01.2015

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Григораш Віталій Олександрович

Ухвала від 22.12.2014

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Григораш Віталій Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні