номер провадження справи 12/114/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25.12.2014 Справа № 908/4453/14
Суддя Господарського суду Запорізької області Смірнов О.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні господарського суду справу № 908/4453/14
за позовом: Публічного акціонерного товариства "Комбінат "Придніпровський", м. Дніпропетровськ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет", м. Донецьк
про стягнення 7511,15 грн.
за участю представників:
від позивача - Чікішева Н.Ю., довіреність № 6/221 від 17.03.14 р.
від відповідача - не з'явився
СУТЬ СПОРУ: Публічне акціонерне товариство "Комбінат "Придніпровський" звернулося до Господарського суду Запорізької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет" про стягнення заборгованості за поставлений товар в сумі 7511,15 грн. за договором поставки продукції № 2050614 від 05.06.2014 року.
27.11.2014 року на адресу суду від позивача у справі надійшло клопотання в порядку ст. 22 ГПК України, в якому останній зазначає, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі та долучає до матеріалів справи належним чином засвідчені копії товарно-транспортних накладних, оригінали яких були оглянуті судом. Просить справу розглядати без представника позивача та прийняти рішення за встановленими обставинами у справі.
Безпосередньо в судовому засіданні 25.12.2014 року представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги у повному обсязі та наполягав на їх задоволенні. Разом з тим в підтвердження належного виконання своїх зобов'язань за договором поставки продукції № 2050614 від 05.06.2014 року надав суду належним чином засвідчені копії видаткових накладних та виписку банку по рахунку, яка підтверджує часткову оплату відповідачем за поставлений товар. При цьому представник позивача в судовому засіданні усно пояснив, що з наданої ним банківської виписки неможливо встановити щодо яких накладних здійснена часткова оплата відповідачем товару, про що зазначено в протоколі судового засідання від 25.12.2014 року.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.
Разом з тим, з наявного в матеріалах справи Спеціального витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 10.12.2014 року вбачається, що місцезнаходження відповідача відповідає адресі, на яку направлялись ухвали господарським судом у даній справі, а саме: 83050, м. Донецьк, пр. Богдана Хмельницького, буд. 96-А.
За змістом зазначеної статті 64 ГПК, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом (п. 3.9.1. постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 року "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції").
Таким чином, відповідача було належним чином повідомлено про час та місце судового засідання, а судом створені всі необхідні умови для вирішення спору на принципах змагальності, рівності учасників процесу перед законом відповідно до ст. ст. 4 2 , 4 3 ГПК України.
Разом з тим, судом було здійснене відправлення ухвал від 30.10.2014 року та від 18.11.2014 року у даній справі на адресу відповідача, зазначену в договорі поставки продукції № 2050614 від 05.06.2014 року, а саме: 61145, м. Харків, вул. Клочківська, буд. 134-Б. Однак, вказані ухвали повернулись від відповідача з позначками пошти „відсутність адресата", про що свідчать наявні в матеріалах справи конверти зі штампами поштового відділення зв'язку.
Таким чином, судом здійснені всі можливі заходи щодо належного повідомлення відповідача про час та місце розгляду справи.
Неприбуття у судове засідання представника відповідача, який був належним чином повідомлений про час та місце проведення судового засідання, не перешкоджає розгляду спору по суті згідно вимог ст. 75 ГПК України, оскільки до повноважень господарських судів не віднесено установлення фактичного місцезнаходження юридичних осіб або місця проживання фізичних осіб - учасників судового процесу на час вчинення тих чи інших процесуальних дій, тому суд дійшов висновку, що справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
З'ясувавши фактичні обставини справи, докази на їх підтвердження, виходячи з фактів, встановлених у процесі розгляду справи та правову норму, яка підлягає застосуванню, приймаючи до уваги доводи позивача, суд встановив:
Позов мотивовано тим, що 05.06.2014 року між Філією "Відособлений структурний підрозділ у м. Харкові" Публічного акціонерного товариства "Комбінат "Придніпровський", далі Постачальник, та Товариством з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет", далі Покупець, був укладений договір поставки продукції № 2050614 з протоком розбіжностей, далі Договір.
Відповідно до п. 1.1. Договору Постачальник зобов'язується поставляти товари та/або продукцію (далі - Товар) Покупцю, а Покупець зобов'язується приймати такий Товар і оплачувати.
Умовами п. п. 2.1., 2.2. Договору (з урахуванням протоколу розбіжностей) визначено, що ціни на Товар та його асортимент зазначаються в Специфікації (Додаток № 1 до Договору), що є невід'ємною частиною Договору та/або накладних (товарно-транспортних накладних, видаткових накладних), які з моменту їх підписання Сторонами, є невід'ємною частиною Договору. Ціни вказуються в національній валюті України, включаючи ПДВ, вартість упаковки, маркування і доставки Товару Постачальником. У разі, якщо ціна Товару, зазначена в накладній, є більшою або меншою за ціну, зазначену в Специфікації, Покупець має право на власний розсуд або відмовитись від прийняття Товару, або прийняти Товар за ціною, зазначеною в накладній. У випадку прийняття Товару Покупцем, він зобов'язаний оплатити Товар за ціною, зазначеною в накладній.
Згідно з п. 3.2. - 3.4. Договору (з урахуванням протоколу розбіжностей) Постачальник поставляє Товар відповідно до замовлення Покупця на поставку Товару. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до вимог Договору і даних Специфікації та повинно містити реквізити Постачальника, Покупця, місце постачання товару, дату та час поставки товару, асортимент, кількість, ціну Товару та іншу інформацію відповідно до Специфікації. Протягом двох годин з моменту отримання замовлення, Постачальник зобов'язаний підтвердити його повністю або в частині в той же спосіб, в який було отримано замовлення. Якщо від Постачальника підтвердження замовлення Покупцю не надійшло, замовлення вважається не підтвердженим Постачальником в повному обсязі, та постачанню не підлягає. Постачальник зобов'язаний вказувати у всіх документах, які стосуються поставки товару (включаючи накладні, інші товаросупровідні документи) таку ж інформацію, що була вказана в замовленні. Постачальник надає до кожної партії товару належну товаросупровідну документацію, яка відповідає вимогам діючих нормативно-правових актів України та характеристикам (кількість, вага, розмір тощо) поставленого Товару. Про кожний випадок постачання Товару з товаросупровідною документацією, яка не відповідає вимогам законодавства, покупець повідомляє Постачальника. Замовлення Покупця дійсне протягом 3-х календарних днів з вказаної в замовленні планової дати поставки. Покупець має право не приймати Товар, не вказаний в замовленні та/або Специфікації, в т. ч. Товар, поставлений до вказаної дати та/або часу поставки або по закінченню 3 календарних днів з вказаної в замовленні планової дати поставки.
Відповідно до п. 4.1. - 4.4. Договору (з урахуванням протоколу розбіжностей) сторони дійшли згоди, що Постачальник здійснює поставку Товару на умовах DDP (правила «ІНКОТЕРМС» в редакції 2010 р.) за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 134-Б, якщо інше місце призначення не вказано в замовленні. Право власності, ризик випадкової загибелі і випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця у момент підписання Сторонами накладної, яка засвідчує момент приймання Товару Покупцем в місці поставки. Товар поставляється та передається у власність Покупцю вільний від будь-яких зобов'язань і обтяжень перед третіми особами. Товар поставляється зі всією товаросупровідною документацією (накладні, в т.ч. податкові, сертифікати якості та/або відповідності, гігієнічні, а також інші документи, які передбачені нормативно-правовими актами України в якості обов'язкових для відповідного Товару) яка надається в оригіналах або копіях. Постачальник поставляє Товар на піддонах багаторазового використання («європалети» 1,2 м х 0,8 м) або у інші тарі, що є стандартною для постачання даного виду Товару. У випадку порушення цієї умови Покупець має право відмовитись від прийняття Товару, а Товар вважається непоставленим з вини Постачальника. Тара (піддони та інша тара), що поставляється з Товаром, є поворотною і підлягає поверненню Постачальникові. Покупець здійснює повернення тари, що вивільнилася, при кожній наступній поставці Товару.
Згідно з п. 4.6. - 4.8. Договору сторони дійшли згоди, що після здійснення відвантаження Товару відповідно до замовлення Покупця Постачальник зобов'язаний повідомити Покупця про вказані дії з зазначенням орієнтовного часу прибуття Товару до місця призначення, що має відповідати часу, зазначеному в замовленні Покупця. Зобов'язання Постачальника вважатимуться виконаними належним чином, якщо:
- постачальник поставив Товар в асортименті та у строки відповідно до поданого Покупцем замовлення разом зі всією належно оформленою товаросупровідною документацією;
- поставлені Товари є належної якості і відповідають всім санітарним, гігієнічним, технічним стандартам і правилам та іншим вимогам, встановленим чинними нормативно-правовими актами України. Днем поставки товару Покупцеві, вважається день, коли транспорт Постачальника прибув до Покупця не пізніше 17-00 годин. В разі прибуття транспорту Постачальника пізніше 17-00, зобов'язання Покупця по платежах переносяться на 1 (один) банківський день. Час прибуття транспорту Постачальника фіксується співробітниками Покупця в накладній Постачальника у момент прийому товару.
Умовами п. п. 5.1., 5.2. Договору визначено, що підставою для приймання Товару Покупцем є відповідність поставки замовленню Покупця, яке було підтверджено Постачальником. Порядок приймання продукції по кількості і за якістю здійснюється на підставі положень Інструкції «Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання за якістю», затвердженою постановою Держарбітражу при Раді Міністрів СРСР від 25.04.1966 року № П-7 і Інструкції «Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по кількості», затвердженою постановою Держарбітражу при Раді Міністрів СРСР від 15.06.1965 року № П-6, з урахуванням особливостей, передбачених Договором. У тому випадку, коли положення вказаних інструкцій суперечать положенням Договору та/або нормативно-правовим актам України, застосовуються положення Договору та/або нормативно-правових актів України.
Пунктами 6.1, 6.2., 6.3. Договору сторони узгодили, що підставою для здійснення Покупцем оплати поставленого Товару є повне (належне) виконання Постачальником своїх зобов'язань за Договором, в т.ч. надання належним чином оформлених товаросупровідних документів. Оплата поставленого товару здійснюється Покупцем в строк 14 (чотирнадцять) банківських днів з моменту постачання Товару Покупцю, шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника. Покупець має право зменшити оплату (провести взаємозалік) сум, що належать Постачальнику за поставлений Товар на суми: неустойки (штрафів, пені) і інших видів штрафних санкцій за Договором, також на суми вартості Товару, який підлягає поверненню Постачальникові і на інші суми, які повинні бути сплачені Постачальником згідно Договору, доповненням і додаткам до нього, а також на суми заборгованості Постачальника перед Продавцем за іншими договорами, шляхом проведення заліку зустрічних однорідних вимог на підставі ст. 601 Цивільного кодексу України, за винятком випадків, коли це заборонено законодавством України, про що Сторони складають акт звірки взаєморозрахунків та підписують угоду про залік.
Згідно з п. 9.1. Договору (в редакції протоколу розбіжностей) Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до 31 грудня 2014 року. Договір вважається пролонгованим на кожний наступний календарний рік, шляхом підписання відповідної додаткової угоди, якщо жодна із Сторін не попередила іншу Сторону про припинення його дії за один календарний місяць до закінчення строку дії Договору.
Отже, умови договору є дійсними на момент розгляду даного спору судом.
Позивач в позові вказує, що відповідач в порушення умов договору не виконав належним чином свої зобов'язання, а саме не в повному обсязі розрахувався за поставлений товар, у зв'язку з чим у останнього виникла заборгованість в сумі 7511,15 грн., яку позивач просить стягнути з останнього.
Так, на виконання умов Договору позивач поставив відповідачу товар на загальну суму 8149,94 грн., що підтверджується підписаними сторонами у справі без заперечень та зауважень видатковими накладними, зокрема:
- видатковою накладною № Х420807 від 19.07.2014 року на суму з ПДВ 929,34 грн.;
- видатковою накладною № Х421155 від 22.07.2014 року на суму з ПДВ 1010,29 грн.;
- видатковою накладною № Х421514 від 24.07.2014 року на суму з ПДВ 1193,46 грн.;
- видатковою накладною № Х421867 від 26.07.2014 року на суму з ПДВ 1095,92 грн.;
- видатковою накладною № Х422266 від 29.07.2014 року на суму з ПДВ 1286,64 грн.;
- видатковою накладною № Х422667 від 31.07.2014 року на суму з ПДВ 529,38 грн.;
- видатковою накладною № Х423040 від 02.08.2014 року на суму з ПДВ 478,22 грн.;
- видатковою накладною № Х423228 від 05.08.2014 року на суму з ПДВ 677,16 грн.;
- видатковою накладною № Х423682 від 07.08.2014 року на суму з ПДВ 949,53 грн.
Разом з тим, факт постачання товару позивачем відповідачу за договором на загальну суму 8149,94 грн. також підтверджується підписаними сторонами у справі товарно-транспортними накладними, зокрема:
- товарно-транспортною накладною № Х420807(Х028969) від 19.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 929,34 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х420807 від 19.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х421155(Х028992) від 22.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 1010,29 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х421155 від 22.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х421514(Х029014) від 24.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 1193,46 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х421514 від 24.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х421867(Х029033) від 26.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 1095,92 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х421867 від 26.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х422266(Х029056) від 29.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 1286,64 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х422266 від 29.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х422667(Х029080) від 31.07.2014 року, за якою відпущено товар на суму 529,38 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х422667 від 31.07.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х423040(Х029102) від 02.08.2014 року, за якою відпущено товар на суму 478,22 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х423040 від 02.08.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х423228(Х029125) від 05.08.2014 року, за якою відпущено товар на суму 677,16 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х423228 від 05.08.2014 року;
- товарно-транспортною накладною № Х423682(Х029148) від 07.08.2014 року, за якою відпущено товар на суму 949,53 грн. та яка є супровідним документом на вантаж за накладною № Х423682 від 07.08.2014 року.
Зазначений товар був отриманий відповідачем, про що свідчать підписи його уповноважених представників на вказаних видаткових та товарно-транспортних накладних та печатки складу підприємства.
При цьому з викладеного позивачем в позовній заяві розрахунку заборгованості за поставлений товар, вбачається, що відповідачем була здійснена часткова оплата товару, поставленого за видатковою накладною № Х420807 від 19.07.2014 року в сумі 638,79 грн., у зв'язку з чим сума боргу за вказаною накладною в розрахунку складає 290,55 грн.
Безпосередньо в судовому засіданні 25.12.2014 року представник позивача надав суду належним чином засвідчену копію банківської виписки по рахунку, яка підтверджує часткову оплату відповідачем за поставлений товар. Однак, усно пояснив, що з вказаної банківської виписки неможливо встановити щодо яких накладних здійснена часткова оплата відповідачем товару, про що зазначено в протоколі судового засідання від 25.12.2014 року.
З наданої позивачем банківської виписки вбачається, що згідно призначення платежу відповідач здійснював часткову оплату товару, поставленого за договором № 2050614 від 05.06.2014 року, починаючи з 20.06.2014 року по 31.07.2014 року на загальну суму 15117,90 грн.
Позивач у позові просить суд стягнути з відповідача заборгованість за товар, поставлений в період з 19.07.2014 року по 07.08.2014 року. Відтак, враховуючи період поставки, за який позивач просить стягнути з відповідача заборгованість за товар, суд дійшов висновку про те, що часткова оплата останнім товару в сумі 638,79 грн. була здійснена 31.07.2014 року.
Таким чином, з врахуванням здійсненої відповідачем часткової оплати сума заборгованості за поставлений товар станом на момент звернення до суду з позовом складала 7511,15 грн.
Втім, відповідач свої зобов'язання з оплати за поставлений товар в повному обсязі не виконав, у зв'язку з чим за ним утворився борг в розмірі 7511,15 грн., який позивач і намагається стягнути.
Судом досліджені правові норми, які підлягають застосуванню у спірних відносинах сторін. За своєю правовою природою між сторонами було укладено договір поставки. Відповідно до вимог Господарського кодексу України договір вважається укладеним у випадку досягнення сторонами умов щодо його предмету, строку та ціни. Сторони досягли всіх суттєвих умов відносно вказаного виду договору, тобто встановили його предмет, визначили ціну, строк дії договору, умови поставки та приймання товару, порядок здійснення розрахунків, а тому відповідно до вимог ст. ст. 638, 639, 712 ЦК України та ст. ст. 180, 181 ГК України, він вважається укладеним згідно частини 7 статті 181 ГК України, а саме подія, до якої прагнули сторони відбулася.
Відповідно до ч. 1 ст. 712 ЦК України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.
Статтею 265 ГК України також визначено, що за договором поставки одна сторона - постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму. У частині 2 статті 266 ГК України визначено, що предметом поставки є визначені родовими ознаками продукція, вироби з найменуванням, зазначеним у стандартах, технічних умовах, документації до зразків (еталонів), прейскурантах чи товарознавчих довідниках. Предметом поставки можуть бути також продукція, вироби, визначені індивідуальними ознаками. Предмет поставки за Договором відповідає вказаним вимогам. Відповідач товар прийняв (про що свідчать наявні в матеріалах справи підписані з боку відповідача видаткові накладні та товарно-транспортні накладні, його не повернув, а тому повинен здійснити за нього оплату за умовами договору. При цьому в матеріалах справі відсутні відомості щодо претензій Покупця відносно неякісного Товару та претензії щодо невідповідності товаросупровідної документації вимогам діючих нормативно-правових актів України та характеристикам поставленого товару.
Фактичні обставини справи та докази на їх підтвердження свідчать, що позивач виконав належним чином свої зобов'язання, а саме поставив товар відповідачу, що підтверджується видатковими накладними, які засвідчують момент приймання товару покупцем згідно п. 4.2. Договору, та товарно-транспортними накладними, які є товаросупровідними документами в розумінні п. 4.3. Договору. Відповідач зі свого боку товар прийняв, будь-яких заперечень щодо якості або кількості поставленого йому товару не заявив, втім не розрахувався з позивачем у повному обсязі за поставлений згідно умов договору товар.
В силу загальної норми, передбаченої у статті 599 ЦК України, та спеціальної норми, визначеної у частині першій ст. 193 ГК України, суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.
Статтею 629 ЦК України передбачено, що договір є обов'язковим для виконання сторонами. Частиною 1 статті 530 ЦК України визначено, що якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Стаття 33 ГПК України зобов'язує сторін довести ті обставини, на які вони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень. Відповідно до вимог статті 34 ГПК України господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Втім ніякі докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили і оцінюються судом в розумінні вимог статті 43 ГПК України за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляду в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.
Позивачем доведено суду факт порушення з боку відповідача своїх зобов'язань за договором щодо не здійснення оплати за поставлений товар в повному обсязі, а також доведено порушення відповідачем строку оплати товару, встановленого умовами договору, а наявність заборгованості в розмірі 7511,15 грн. підтверджується видатковими накладними, які є первинними документами, згідно яких проводяться розрахунки між сторонами у справі, з врахуванням здійсненої відповідачем часткової оплати товару. Натомість, відповідач доказів сплати боргу станом на день розгляду справи суду не надав, заявлених до нього вимог не спростував.
За таких обставин, позовні вимоги Публічного акціонерного товариства "Комбінат "Придніпровський" про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет" заборгованості за поставлений товар в сумі 7511,15 грн. за договором поставки продукції № 2050614 від 05.06.2014 року обґрунтовані та підлягають задоволенню.
Витрати по сплаті судового збору в сумі 1827,00 грн. покладаються на відповідача у справі - Товариство з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет", відповідно до вимог ст. ст. 44, 49 ГПК України.
У судовому засіданні, яке відбулося 25.12.2014 року, згідно частини 2 статті 85 ГПК України, було проголошено скорочений текст рішення, а саме його вступну та резолютивну частини.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 530, 599, 629, 638, 639, 712 ЦК України, ст. ст. 180, 181, 193, 265, 266 ГК України, ст. ст. 4 2 , 4 3 , 33, 34, 43, 44, 49, 82-84, ч. 2 ст. 85 ГПК України, суд
В И Р І Ш И В:
1. Позовні вимоги Публічного акціонерного товариства "Комбінат "Придніпровський" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет" задовольнити.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Райт-Маркет", 83050, м. Донецьк, пр. Богдана Хмельницького, буд. 96-А, код ЄДРПОУ 38879925, на користь:
- Публічного акціонерного товариства "Комбінат "Придніпровський", 49051, м. Дніпропетровськ, вул. Журналістів, буд. 15, код ЄДРПОУ 01528186, заборгованість за поставлений товар в сумі 7511 (сім тисяч п'ятсот одинадцять) грн. 15 коп., витрати по сплаті судового збору в сумі 1827 (одна тисяча вісімсот двадцять сім) грн. 00 коп., видавши наказ.
Повне рішення складено - 29.12.2014 року
Суддя О.Г.Смірнов
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 25.12.2014 |
Оприлюднено | 31.12.2014 |
Номер документу | 42052322 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Смірнов О.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні