Дата документу 20.11.2014 Справа № 554/17060/14-ц
Провадження № 2/554/4528/2014
У Х В А Л А
20 листопада 2014 року Октябрський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого судді - Материнко М.О.,
при секретарі - Юркіній Ю.Є.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Октябрського районного суду м. Полтави перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №144, ОСОБА_2, про невиконання зобов'язань «Замовником»-Окружною виборчою комісією одномандатного виборчого округу №144 в особі голови ОВК ОСОБА_2 за цивільно-правовим договором з ознакою трудового договору.
Позивач по справі подав заяву про забезпечення позову, шляхом заборони відділу державної реєстрації (державному реєстратору) реєстраційної служби Полтавського управління юстиції здійснювати реєстраційні дії щодо припинення юридичної особи Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №144, внесеної до ЄДРПОУ під №39402704.
На підтримання свої вимог вказувала, що відповідачем подано заяву до органу реєстрації від 18.11.2014 року та розпочата процедура ліквідації (припинення) юридичної особи ОВК №144 код ЄДРПОУ 39402704.
Розглянувши заяву про забезпечення позову, суд приходить до переконання, що в задоволенні даної заяви слід відмовити.
Відповідно до ч.1 ст.151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову.
В силу ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Ч. 1 ст. 153 ЦПК України визначає, що заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадження якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Суд також вважає за необхідне звернути увагу на роз'яснення Пленуму Верховного Суду України, що викладені у п. 4 його постанови від 22.12.2006 року № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», відповідно до положень якого розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам .
Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів
Суд, розглянувши заяву, приходить до висновку про відсутність необхідних даних для забезпечення позову, оскільки не надано доказів, що відповідачем здійснюється процедура ліквідації юридичної особи ОВК №144.
Керуючись ст. ст. 151, 152 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
У задоволенні заяви ОСОБА_1 про забезпечення позову - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Октябрський районний суд м. Полтави шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу судді протягом п'яти діб з дня отримання.
СуддяОСОБА_3
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2014 |
Оприлюднено | 06.01.2015 |
Номер документу | 42119562 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Материнко М. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні