Справа № 545/2051/13-ц
2/545/993/13
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"22" грудня 2014 р. Полтавський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді Шелудякова Л.В.,
при секретарі Лабовкіній Г.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Полтавського районного суду в м. Полтава матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, третя особа - Полтавська районна державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом,-
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Полтавського районного суду від 18 червня 2013 року позовні вимоги ОСОБА_1 - задоволено в повному обсязі.
В описовій, мотивувальній та резолютивних частинах вказаного рішення допущена описка, помилково зазначено спадкове майно на яке необхідно визнати право власності а саме: сарай - пр. літ. «г» - вказане необхідно виключити з переліку.
Сторони в судове засідання не з'явились, про розгляд справи повідомлені належним чином, причини своєї неявки не повідомили. Суд, відповідно до ст.219 ЦПК України вважає за можливе розглянути справу у їх відсутність, оскільки неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про виправлення описки допущеної у рішенні Полтавського районного суду від 18 червня 2013р., виходячи з наступного.
При ухваленні рішення від 18.06.2013 року була допущена описка в описовій, мотивувальній та резолютивних частинах рішення, помилково зазначено спадкове майно на яке необхідно визнати право власності а саме: сарай - пр. літ. «г» - вказане необхідно виключити з переліку.
Суд приходить до висновку про виправлення допущеної описки, оскільки не зазначення вказаних даних є технічним та машинальним, однак таким, що має істотне значення для виконання рішення суду.
При цьому суд вважає, що виправлення описки не впливає на зміст судового рішення та не змінює його суть.
Згідно ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи чи за заявою сторін виправити допущені в рішенні описки чи арифметичні помилки.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає можливим виправити описку допущену в рішенні Полтавського районного суду Полтавської області від 18.06.2013 року.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Виправити описку, допущену в рішенні Полтавського районного суду Полтавської області від 18 червня 2013 року за позовом ОСОБА_1 до Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, третя особа - Полтавська районна державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом.
В описовій, мотивувальній та резолютивній частинах рішення виключити з переліку спадкового майна сарай - пр. літ. «г».
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через Полтавський райсуд протягом п'яти днів з дня її проголошення, а у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Полтавського районного суду Л.В.Шелудяков
Суд | Полтавський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 22.12.2014 |
Оприлюднено | 06.01.2015 |
Номер документу | 42120734 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні