Рішення
від 25.12.2014 по справі 569/1652/14-ц
РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 569/1652/14

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2014 року

Рівненський міський суд Рівненської області

в особі судді - Тимощука О.Я.,

при секретарі - Грібінчак К.П.,

за участю позивача - ОСОБА_1,

представника відповідача - Афоніна В.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_1 "Мрія Плюс" про зобов'язання внести зміни до договору, здійснення перерахунку сум заборгованості за послуги теплопостачання та підігріву води, -

В С Т А Н О В И В:

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов"язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст.ст. 10, 27, 60, 61, 83, 88, 208, 209, 212, 213, 214, 215-218 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги ОСОБА_1 до об'єднання співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_1 "Мрія Плюс" задовольнити частково.

Зобов'язати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_1 "Мрія Плюс" (ЄДРПОУ: 37614198) здійснити перерахунок сум заборгованості за послуги з теплопостачання та підігріву води, що були надані ОСОБА_1 (ідент. код НОМЕР_1) починаючи із 01.10.2013 року з урахуванням 50 процентної знижки, як ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії, згідно зі ст. 21 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

В задоволенні позовних вимог стосовно зобов'язання об'єднання співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_1 "Мрія Плюс" (ЄДРПОУ: 37614198) внести зміни до договору, укладеного із ОСОБА_1 №28-26 від 04.04.2011 року відмовити за їх безпідставністю та недоведеністю.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд в десятиденний строк з дня проголошення рішення, а для осіб які брали участь у справі але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення - протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Повний текст буде виготовлений на протязі п"яти днів.

Суддя Рівненського

міського суду О.Я. Тимощук

СудРівненський міський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення25.12.2014
Оприлюднено28.01.2015
Номер документу42125949
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —569/1652/14-ц

Ухвала від 16.01.2015

Цивільне

Апеляційний суд Рівненської області

Григоренко М. П.

Рішення від 04.02.2015

Цивільне

Апеляційний суд Рівненської області

Григоренко М. П.

Ухвала від 16.01.2015

Цивільне

Апеляційний суд Рівненської області

Григоренко М. П.

Рішення від 25.12.2014

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О.Я. О. Я.

Рішення від 25.12.2014

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О.Я. О. Я.

Ухвала від 06.02.2014

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Тимощук О.Я. О. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні