Рішення
від 14.01.2015 по справі 904/8487/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

14.01.15р. Справа № 904/8487/14

За позовом: Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області, м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.

до товариства з обмеженою відповідальністю торгово-будівельна компанія "Валган", м. Дніпропетровськ

про стягнення 109 342, 10 грн.

Суддя: Євстигнеєва Н.М.

Представники:

Від позивача : Акуленко Є. О., довіреність №12/1-16/15 від 05.01.15року, начальник юридичного відділу

Від відповідача: Вербова Е. В., довіреність № 35 від 13.10.2014 року, представник

СУТЬ СПОРУ:

Орджонікідзевська міська рада Дніпропетровської області звернулося до господарського суду із позовом, яким просить стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю торгово-будівельної компанії "Валган" збитки у сумі 109 343, 10 грн., у вигляді недоотриманих бюджетом доходів, за фактичне використання земельної ділянки. Судові витрати покласти на відповідача.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору купівлі-продажу нежитлової будівлі кінотеатру "Марс-1", розташованою по вул. Григорія Середи, 11, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області від 19.03.2007 року. Відповідно до п.4 Рішення 8 сесії 6 скликання Орджонікідзевської міської ради від 15 квітня 2011 року №26 відповідача було зобов'язано укласти договір оренди земельної ділянки з позивачем в місячний термін. Однак, відповідач не оформив право користування землею. Отже, фактичне використання відповідачем земельної ділянки площею 3 500 кв.м, що належить до комунальної власності, позбавило територіальну громаду м. Орджонікідзе, в особі міської ради, як власника землі, права отримувати від цієї земельної ділянки дохід в розмірі орендної плати.

Таким чином, відповідачем, як власником нерухомого майна, у зв'язку з невиконанням передбаченого законом обов'язку щодо оформлення права користування земельною ділянкою площею 3 500 кв.м., на якій розташований об'єкт нерухомого майна - цілісний майновий комплекс будівля колишнього кінотеатру "Марс-1", завдані збитки бюджету, у вигляді неодержаних доходів за період з 01.07.2013 р. по 01.07.2014 р. - на суму 109 342, 10 грн.

Відповідач проти позову заперечує посилаючись на те, що у дійсності сплачував обов'язкові платежі - земельний податок за земельну ділянку, на якій розташована придбана будівля в розмірі 1, 169 га кв/м, а не 3,5 га. Щодо неотримання доходу - орендної плати за земельну ділянку, на якій розташована придбана будівля кінотеатру "Марс-1" та прилеглої території в розмірі 3, 5 га, відповідач зазначає, що Орджонікідзевська міська рада, з метою укладення договору оренди земельної ділянки, на якій розташована будівля, на новий строк оренди та за який вимагає відшкодувати збитки рішення не ухвалювала, а термін оренди в три роки, який був визначений рішенням міськради №26 від 15.04.2011 р. минув ще 15.04.2014 року.

Розгляд справи був відкладений з 02.12.2014р. на 18.12.2014р. Ухвалою господарського суду від 18.12.2014р. продовжено строк розгляду справи на 15 днів, розгляд справи відкладений на 12.01.2015р.

У судовому засіданні 12.01.2015 року оголошено перерва на 14.01.2015 року.

У судовому засіданні 14.01.2015р. оголошені вступна та резолютивна частини рішення.

Під час розгляду справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, господарський суд, -

В С Т А Н О В И В:

19.03.2007 року між територіальною громадою в особі Орджонікідзевської міської ради (далі - продавець) та товариством з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельною компанією "Валган" (далі - покупець), було укладено Договір купівлі-продажу нежитлової будівлі кінотеатру "Марс-1", загальною площею - 1129,67 кв. м. за адресою: вул. Середи Григорія, 11 (далі - Договір купівлі-продажу), відповідно до пункту 1.1. якого продавець зобов'язується передати у власність покупцю будівлю кінотеатру "Марс-1" , яка знаходиться за адресою: 53300, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, вул. Григорія Середи, 11, площею 1129, 67 кв.м. (далі - об'єкт), після укладення договору купівлі-продажу, а покупець зобов'язується прийняти будівлю кінотеатру "Марс-1", площею 1129,67 кв.м., за адресою: 53300, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області вул. Григорія Середи, 11, та здійснити реєстрацію в бюро технічної інвентаризації. Характеристика будівлі наводиться у технічному паспорті, який видається бюро технічної інвентаризації і є додатком до цього договору.

Договір купівлі-продажу 19.03.2007р. був посвідчений нотаріусом Орджонікідзевського міського нотаріального округу Бойко Л.П. та зареєстровано в реєстрі за №1026.

Згідно з пунктом 1.2 Договору купівлі-продажу продавець стверджує, що власником будівлі кінотеатру "Марс-1", площею 1129, 67 м.кв., розташованої за адресою м. Орджонікідзе, вул. Григорія Середи, 11, є територіальна громада в особі Орджонікідзевської міської ради, що підтверджується свідоцтвом на право власності на нежитлову будівлю, виданого виконкомом Орджонікідзевської міської ради 07.02.2002р., зареєстрованого в Нікопольському бюро технічної інвентаризації 07.02.2002р. в реєстровій книзі №2 за реєстровим №63.

Передача об'єкту продавцем і прийняття об'єкту покупцем посвідчується актом приймання-передачі, який підписується сторонами після підписання договору купівлі-продажу об'єкту в 3-х денний термін (пункт 3.1 Договору купівлі-продажу).

На виконання Договору купівлі-продажу продавцем було передано, а покупцем прийнято будівлю кінотеатру "Марс-1", площею 1129,67 кв.м., про що свідчить акт від 22.03.2007р. прийому-передачі будівлі кінотеатру "Марс-1", загальною площею - 1129, 67 кв. м. за адресою: вул. Григорія Середи, 11.

Відповідно до пункту 5.1 Договору купівлі-продажу покупець зобов'язаний, відповідно до цього Договору та бізнес-плану, в т.ч. вирішити питання землекористування після укладення договору купівлі-продажу згідно з порядком, що встановлений чинним законодавством.

Відповідно до пункту 2.10 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" правочин, за яким переходить право власності на житлові будинки, будівлі, споруди, тягне за собою перехід права на земельну ділянку, на якій знаходиться відповідне нерухоме майно; при цьому новий власник земельної ділянки не звільняється від необхідності оформлення права на земельну ділянку відповідно до законодавства.

15.04.2011р. Орджонікідзевська міська рада, розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Торгово-будівельна компанія "Валган" щодо передачі в оренду земельної ділянки, прийняла рішення:

- затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю торгово-будівельної компанії "Валган" для комерційного використання - обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Г.Середи, 11 Орджонікідзевська міська рада Дніпропетровської області (п.1 рішення);

- передати товариству з обмеженою відповідальністю торгово-будівельній компанії "Валган" в оренду терміном на 3 (три) роки земельну ділянку площею 0,35 га. для комерційного використання - обслуговування нежитлової будівлі по вул. Г.Середи, 11 в м. Орджонікідзе (п.2 рішення);

- зобов'язати ТОВ "Торгово-будівельна компанія "Валган" провести благоустрій переданої в оренду земельної ділянки (п.3 рішення);

- зобов'язати ТОВ "Торгово-будівельна компанія "Валган" в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки з Орджонікідзевською міською радою (п.4 рішення).

В установлений цим рішенням строк договір оренди земельної ділянки не укладений.

Посилаючись на фактичне використання товариством спірної земельної ділянки без укладення договору оренди та неотримання доходу в розмірі орендної плати Орджонікідзевська міська рада просить стягнути 109 342, 10 грн. збитків, у вигляді недоотриманих бюджетом доходів за фактичне використання земельної ділянки за період з 01.07.2013р. по 01.07.2014р., проти чого заперечує відповідач, що і є причиною спору.

Відповідно до ч. 2 ст. 152 Земельного кодексу України власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою.

Обов'язок вносити плату за землю передбачено ст. 1 Закону України "Про оренду землі", згідно якої оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності. Відповідно до норм чинного законодавства міська рада, як суб'єкт права на землі комунальної власності, використовує земельні ділянки шляхом передачі їх в оренду зацікавленим особам з метою отримання орендної плати. Підставою для сплати орендарем орендної плати є договір оренди, який набирає чинності після досягнення домовленості з усіх істотних умов, підписання його сторонами і державної реєстрації.

В той же час, відсутність договору оренди землі позбавляє міську раду, як орендодавця, права отримувати від цієї земельної ділянки доход в розмірі встановленої чинним законодавством орендної плати.

Відповідно до статті 156 Земельного кодексу України власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні внаслідок: а) вилучення (викупу) сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для потреб, не пов'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом; б) тимчасового зайняття сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для інших видів використання; в) встановлення обмежень щодо використання земельних ділянок; г) погіршення якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників; ґ) приведення сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників у непридатний для використання стан; д) неодержання доходів за час тимчасового невикористання земельної ділянки.

Згідно частини 1 статті 157 Земельного кодексу України відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам здійснюють органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, які використовують земельні ділянки, а також органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, діяльність яких обмежує права власників і землекористувачів або погіршує якість земель, розташованих у зоні їх впливу, в тому числі внаслідок хімічного і радіоактивного забруднення території, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами і стічними водами; порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі і землекористувачам встановлюється Кабінетом Міністрів України (частина 2 статті 157 Земельного кодексу України).

Відповідно до пункту 3.7 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" власники землі та землекористувачі мають право на захист своїх прав шляхом стягнення збитків з особи, яка вчинила неправомірні дії щодо відповідних земельних ділянок, у випадках, встановлених главою 24 Земельного кодексу України, та за процедурою, передбаченою Порядком визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.93 № 284.

У пункті 1 Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993р. №284 (надалі - Порядок), встановлено, що власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок.

Розміри збитків визначаються комісіями, створеними Київською та Севастопольською міськими, районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських (міст обласного значення) рад; до складу комісій включаються представники Київської, Севастопольської міських, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад (голови комісій), власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, представники державних органів земельних ресурсів і фінансових органів, органів у справах містобудування і архітектури та виконавчих комітетів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, на території яких знаходяться земельні ділянки; у разі, коли збитки заподіяні погіршенням якості земель або приведенням їх у непридатність для використання за цільовим призначенням, до складу комісій включаються також представники територіальних органів Держсільгоспінспекції, санітарно-епідеміологічних і природоохоронних органів; результати роботи комісій оформляються відповідними актами, що затверджуються органами, які створили ці комісії (пункт 2 Порядку).

Відшкодуванню підлягають: вартість житлових будинків, виробничих та інших будівель і споруд, включаючи незавершене будівництво; вартість плодоягідних та інших багаторічних насаджень; вартість лісових і дерево-чагарникових насаджень; вартість водних джерел (колодязів, ставків, водоймищ, свердловин тощо), зрошувальних і осушувальних систем, протиерозійних і протиселевих споруд; понесені витрати на поліпшення якості земель за період використання земельних ділянок з урахуванням економічних показників, на незавершене сільськогосподарське виробництво (оранка, внесення добрив, посів, інші види робіт), на розвідувальні та проектні роботи; інші збитки власників землі і землекористувачів, у тому числі орендарів, включаючи і неодержані доходи, якщо вони обґрунтовані (неодержаний доход - це доход, який міг би одержати власник землі, землекористувач, у тому числі орендар, із земельної ділянки і який він не одержав внаслідок її вилучення (викупу) або тимчасового зайняття, обмеження прав, погіршення якості землі або приведення її у непридатність для використання за цільовим призначенням у результаті негативного впливу, спричиненого діяльністю підприємств, установ, організацій та громадян) (пункт 3 Порядку).

Розміри збитків визначаються в повному обсязі відповідно до реальної вартості майна на момент заподіяння збитків, проведених витрат на поліпшення якості земель (з урахуванням ринкової або відновної вартості) (пункт 4 Порядку).

У пункті 3.8. постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 №6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" зазначено, що, вирішуючи спори за позовами органів державної влади або місцевого самоврядування про стягнення з особи, яка набула у власність житловий будинок, будівлю або споруду і не переоформила право користування земельною ділянкою, шкоди у вигляді упущеної вигоди (зокрема у розмірі неодержаної плати за оренду земельної ділянки), господарські суди, крім спеціальних норм, повинні брати до уваги загальні положення статті 22, глави 82 Цивільного кодексу України, частини другої статті 224 Господарського кодексу України; крім того, для застосування такого заходу відповідальності слід встановлювати як наявність у діях винної особи усіх чотирьох елементів складу цивільного правопорушення (протиправної поведінки, збитків, причинного зв'язку між протиправною поведінкою та збитками і вини), так і ступінь вини в розумінні статті 1193 Цивільного кодексу України; у розгляді таких справ суди мають враховувати обставини вчинення господарюючими суб'єктами дій щодо оформлення відповідного землекористування та факти своєчасного виявлення контролюючими органами користування земельними ділянками без оформлення правовстановлюючих документів, а також вчинення дій щодо спонукання суб'єкта оформити право землекористування.

Рішенням виконавчого комітету Орджонікідзевської міської ради № 202 від 23.07.2014р. "Про затвердження матеріалів засідання Комісії для визначення розмірів збитків, заподіяних власнику землі - територіальній громаді м. Орджонікідзе від 02.07.2014р." затверджені матеріали засідання Комісії від 02.07.2014р. по визначенню розмірів збитків, заподіяних власнику землі - територіальній громаді м. Орджонікідзе, заподіяних тимчасовим зайняттям і використанням товариством з обмеженою відповідальністю ТБК "Валган" земельної ділянки площею 3500,0 кв.м., розташованої по вул. Г. Середи, 11, яка використовується для обслуговування власної нежитлової будівлі. Затверджено Акти з розрахунками визначення розміру збитків, заподіяних власнику землі - територіальній громаді м. Орджонікідзе товариством з обмеженою відповідальністю ТБК "Валган" внаслідок фактичного використання земельної ділянки площею 3500,0 кв.м., розташованої, яка використовується для обслуговування власної нежитлової будівлі.

Відповідно до розрахунку заборгованості по сплаті за користування спірною земельною ділянкою відповідачем за період з 01.07.2013р. по 01.07.2014р. заборгованість складає 109 342, 10 грн.

Як вбачається з розрахунку розміру заборгованості по сплаті за користування земельною ділянкою товариством з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельної компанії "Валган" було враховано:

- пункт 1 рішення Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області від 23.03.2012р. №6 "Про затвердження ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Орджонікізевської міської ради", яким з 01.04.2012р. затверджено ставки орендної плати за користування земельними ділянками на території Орджонікізевської міської ради згідно додатку, відповідно до якого ставка орендної плати за земельні ділянки, на яких здійснюється реконструкція та збереження будівель, становить 5%;

- пункт 1 рішення Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області від 10.04.2014р. №17 "Про затвердження ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Орджонікідзевської міської ради", яким з 01.05.2014р. затверджено ставки орендної плати за користування земельними ділянками на території Орджонікідзевської міської ради згідно додатку, відповідно до якого ставка орендної плати за земельні ділянки, на яких здійснюється реконструкція та збереження будівель, становить 12%.

Разом з тим, розрахунок розміру збитків у вигляді недоотриманої орендної плати за користування земельною ділянкою товариством з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельною компанією "Валган" було проведено без врахування щомісячної сплати відповідачем за період з липня 2013 року по липень 2014 року земельного податку у щомісячному розмірі 96 грн. на загальну суму 1152 грн., що підтверджується відповідними квитанціями про сплату (а.с. 66-69).

Отже, розмір збитків за відрахуванням сплаченого земельного податку складає 108 190, 10 грн.

Доказів відшкодування позивачу збитків відповідачем не надано, як і не надано доказів визнання недійсним рішення виконавчого комітету Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області від 23.07.2014р. №202 "Про затвердження матеріалів засідання Комісії для визначення розмірів збитків, заподіяних власнику землі - територіальній громаді м. Орджонікідзе від 02.07.2014р.".

З урахуванням викладеного позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Суд відхиляє доводи відповідача про те, що йому не було відомо про затвердження рішенням Орджонікідзевської міської ради від 15.04.2011р. №26 "Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельної компанії "Валган" для комерційного використання - обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Г.Середи, 11 Орджонікідзевська міська рада Дніпропетровської області" та намір позивача укласти договір оренди землі з наступних підстав.

В провадженні господарського суду Дніпропетровської області знаходилась справа №904/7584/13 за позовом Орджонікідзевської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельної компанії "Валган" про стягнення 59 694 грн. 93 коп. збитків у вигляді недоотриманих бюджетом доходів за фактичне використання земельної ділянки площею 3500 кв.м. за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Г. Середи, 11.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 17.12.2013 року у справі №904/7584/13, яке постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 23.01.2014 року залишено без змін, частково задоволені позовні вимоги Орджонікідзевської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельної компанії "Валган" про стягнення 59694 грн. 93 коп. збитків у вигляді недоотриманих бюджетом доходів за фактичне використання земельної ділянки площею 3500 кв.м. за адресою:м. Орджонікідзе, вул. Г. Середи, 11. Зазначеним рішенням з відповідача на користь позивача стягнуто 57 294 грн. 93 коп. збитків та 1 651 грн. 33 коп. витрат по сплаті судового збору. В решті позову відмовлено.

При розгляді цієї справи (№904/7584/13) господарським судом Дніпропетровської області встановлено, що, відповідно до листа від 16.06.2011р. №11/93-1317, позивачем було спрямовано відповідачу для узгодження та підписання проект договору оренди земельної ділянки з розрахунками розміру орендної плати та після підписання позивач просив повернути всі примірники для подальшої передачі їх на проведення державної реєстрації у зв'язку з чим відповідачу необхідно було особисто звернутись до відділу Держкомзему у м. Орджонікідзе Дніпропетровської області з клопотанням щодо виготовлення довідки про нормативну грошову оцінку землі. Відповідачем не спростовується надання йому позивачем вказаного проекту Договору оренди земельної ділянки.

З пункту 2 наданого відповідачу проекту Договору оренди землі вбачається, що в оренду передається земельна ділянка кадастровий номер 1212100000:01:002:0001 загальною площею 0,35 га (3500, 0 кв.м.), згідно рішення 8 сесії Орджонікідзевської міської ради шостого скликання від 15.04.2011р. №26.

Наведене спростовує твердження відповідача про те, що йому не було відомо про затвердження рішенням Орджонікідзевської міської ради від 15.04.2011р. №26 "Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю Торгово-будівельної компанії "Валган" для комерційного використання - обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Г.Середи, 11 Орджонікідзевська міська рада Дніпропетровської області" та намір позивача укласти договір оренди землі. При цьому наданий позивачем проект договору оренди землі з боку відповідача підписано не було.

Розглянувши проект договору оренди землі відповідачем у листі від 06.06.2011р. вих.№06/07 було викладено зауваження щодо його умов, проте зауваження щодо рішення 8 сесії Орджонікідзевської міської ради шостого скликання від 15.04.2011р. №26 викладені не були.

На день розгляду даної справи відповідний договір оренди земельної ділянки між сторонами укладений не був.

Відповідно до ч. 3 ст. 35 Господарського процесуального кодексу України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Згідно із статтею 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати у справі покладаються на відповідача у розмірі 2 163, 80 грн.

Керуючись статтями 1,33, 34,43,44,49, 82-85, Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю торгово-будівельної компанії "Валган" (49051, м. Дніпропетровськ, вул. Винокурова, буд. 1, оф. 124, код ЄДРПОУ 31271578) до місцевого бюджету Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області (53300, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, вул. Калініна, 48, код доходів 24060300 "Інші надходження" - за фактичне використання землі, п/р 31417544700031 банк УДКСУ у м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, МФО 805012, код ЄДРПОУ 37691430) 108 190, 10 грн. збитків, у вигляді недоотриманих бюджетом доходів, за фактичне використання земельної ділянки, та 2 163, 80 грн. витрат по сплаті судового збору, про що видати наказ.

В решті позовних вимог відмовити.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.

Суддя Н.М.Євстигнеєва

Повне рішення складено - 14.01.2015 року

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення14.01.2015
Оприлюднено15.01.2015
Номер документу42292757
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/8487/14

Рішення від 14.01.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 18.12.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 02.12.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 30.10.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні