11/341/06-АП
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
ПОСТАНОВА
Іменем України
03.07.06 № 11/341/06-АП
суддя Гончаренко С.А.
12год. 35хв.
Господарський суд Запорізької області у складі:
головуючий –суддя Гончаренко С.А.,
при секретарі судового засідання –Кузьмінов Д.В.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи
за позовом Державної податкової інспекції у Комунарському районі м. Запоріжжя (69050, м. Запоріжжя, вул. Оранжерейна, 23)
до відповідача: Приватного підприємства “ЮНГ” (69118, м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 15, кв.74, ЄДРПОУ 23285005)
у присутності представників:
позивача: не з`явився
відповідача: не з`явився
про припинення юридичної особи,-
В С Т А Н О В И В :
24.05.06р. до господарського суду надійшла позовна заява Державної податкової інспекції у Комунарському районі м.Запоріжжя про припинення юридичної особи –Приватного підприємства “ЮНГ”, м.Запоріжжя.
25.05.06р. порушено провадження у справі і справа призначена до розгляду на 15.06.06р. У зв'язку з неявкою відповідача і ненадання необхідних документів розгляд справи відкладався на 03.07.2006р.
Сторони в судове засідання не з`явились, відповідач відзив та витребувані документи не надав, представник повторно в засідання не зявився. Справа розглядалась за наявними матеріалами.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
На підставі розпорядження Запорізької міської Ради народних депутатів № 11258р від 05.07.1995р., відповідач зареєстрований як субєкт підприємницької діяльності і є платником податків і зборів (обовязкових платежів).
Відповідно до статті 9 Закону України “Про систему оподаткування” від 18.02.97р. №77/97 (зі змінами і доповненнями), платник податків зобовязаний подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, повязані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обовязкових платежів).
В порушення вимог ст.16 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”, ст.7 Закону України “Про податок на додану вартість” відповідач більше року не надавав до ДПІ податкової звітності, яка б свідчила про здійснення фінансово-господарської діяльності.
Заборгованість відповідача перед бюджетом відсутня.
Згідно ч.1 ст.33 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”, юридична особа припиняється за судовим рішенням. А частиною 2 статті 38 цього Закону передбачено, що підставами для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не повязано з банкрутством юридичної особи, зокрема є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 94, 158-163, п.6 розділу VІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України,-
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Припинити юридичну особу –Приватного підприємства “ЮНГ” (69118, м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 15, кв.74, ЄДРПОУ 23285005).
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про
апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або
ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Копію постанови направити державному реєстратору Запорізької міської ради ( 69105, м.Запоріжжя, пр. Леніна, 206)
Суддя Гончаренко С.А.
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 03.07.2006 |
Оприлюднено | 23.08.2007 |
Номер документу | 42348 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Гончаренко С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні