У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відмову у прийнятті та повернення заяви
м. Красний ЛиманСправа № 236/162/15-ц
22 січня 2015 року суддя Краснолиманського міського суду Донецької області Мірошниченко О.В., ознайомившись з заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Управляння Пенсійного фонду України у місті Жданівка Донецької області нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, -
В С Т А Н О В И В:
21.01.2015 року до Краснолиманського міського суду Донецької області поштою надійшла заява ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Управляння Пенсійного фонду України у місті Жданівка Донецької області нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати у сумі 12 289,47 грн.
В обґрунтування вимог заявник посилається на те, що вона працювала в Управлінні Пенсійного фонду України у місті Жданівка Донецької області з 19.02.2001 року по 28 листопада 2014 року включно, на посаді головного спеціаліста відділу з виплати пенсій з 16.08.2012 року по день звільнення. Звільнена з роботи на підставі п.1 ст. 36 КЗпП України за згодою сторін. На день її звільнення боржником нарахована, але не виплачена заробітна плата за жовтень та листопад 2014 року після утримання податків і обов'язкових платежів в загальній сумі 12289,47 грн.
Дослідивши заяву про видачу судового наказу суддя приходить до висновку про відмову в її прийняття виходячи з наступного.
З матеріалів доданих до заяви вбачається, що заявник проходив публічну службу в державному органі - окремому управлінні Пенсійного фонду України, був державним службовцем.
Регулювання правового становища державних службовців, що працюють в апараті Пенсійного фонду України передбачено Законом України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 року № 3723-XII. Складовими елементами правового статусу осіб публічної служби є вступ на публічну службу, умови та порядок її проходження, звільнення з публічної служби, соціальний статус осіб публічної служби.
Згідно з п. 2 ч. 2 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України на спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження , звільнення з публічної служби поширюється юрисдикція адміністративних суддів.
Відповідно до пункту 3 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ №14 від від 23 грудня 2011 року «Про практику розгляду судами заяв у порядку наказного провадження» у порядку цивільного судочинства не можуть розглядатися заяви про видачу судового наказу щодо вимог, які підлягають розгляду в порядку господарського чи адміністративного судочинства. У разі заявлення такої вимоги суд відмовляє у прийнятті заяви на підставі пункту 1 частини другої статті 122 ЦПК.
Враховуючи викладене приходжу до відмови в прийнятті заяви про видачу судового наказу та її повернення заявнику, оскільки вимоги заявника підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Керуючись ст.ст.100, 122 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити ОСОБА_1 у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення з Управляння Пенсійного фонду України у місті Жданівка Донецької області нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, у зв'язку з тим, що заява не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга в Апеляційний суд Запорізької області через Краснолиманський міський суд Донецької області протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя -
Суд | Краснолиманський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2015 |
Оприлюднено | 29.01.2015 |
Номер документу | 42417664 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Краснолиманський міський суд Донецької області
Мірошниченко О. В.
Цивільне
Краснолиманський міський суд Донецької області
Мірошниченко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні