Справа № 295/19693/14-ц
2/295/896/15
УХВАЛА
29.12.2014 р. Іменем України м. Житомир
Суддя Богунського районного суду міста Житомира Корицька В.О.,
розглянувши матеріали позовної заяви Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського Національного торговельно-економічного університету,
до ОСОБА_1,
про стягнення заборгованості за неналежне виконання договору, -
встановив:
ЖТЕК - КНТУ звернулось до суду із наведеним вище позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість у сумі 1829,03 грн. за неналежне виконання договору на підготовку молодшого спеціаліста, а також судові витрати пов'язані із розглядом справи судом.
Згідно до положень ст. 122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої у порядку, встановленому ЦПК України.
Так, ознайомившись із матеріалами даного позову, суд приходить до висновку, що позивачем при подачі позовної заяви до Богунського районного суду міста Житомира порушені правила підсудності, виходячи із наступного.
Згідно відомостей, отриманих судом 25.12.2014 р. із адресно - довідкового підрозділу ГУДМС України у Житомирській області, відповідач зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.
У відповідності до норм ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Відповідно до вимог, вказаних у частині третій статті 122 ЦПК України, якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна суду, суд повертає позовну заяву позивачу на підставі п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України.
Згідно ст. 115 ЦПК України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала. Ухвала суду разом із заявою та усіма додатками до неї надсилається позивачу.
За наведених обставин, суддя приходить до висновку, що дану позовну заяву необхідно повернути позивачу для подання до належного суду.
При цьому, відповідно ст. 7 Закону України В«Про судовий збірВ» від 08.07.2011 р., сплачений позивачем судовий збір підлягає поверненню.
Керуючись ст.ст. 109, 115, 121, 210 ЦПК України, ст. 7 Закону України В«Про судовий збірВ» , суддя, -
ухвалив:
Позовну заяву Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського Національного торговельно-економічного університету до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - повернути позивачу разом з усіма доданими матеріалами, для подальшого подання до належного суду, водночас роз'яснивши, що для вирішення даного спору необхідно звернутися до Корольовського районного суду міста Житомира .
Зобов'язати Управління державної казначейської служби України у місті Житомирі Житомирської області (іден. код 38035726) повернути Житомирському торгівельно-економічному коледжу Київського Національного торговельно-економічного університету (іден. код 38343774) сплачений судовий збір у сумі 243 (двісті сорок три) грн. 60 коп.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів із дня отримання копії даної ухвали. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана.
Суддя В.О. Корицька
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 29.12.2014 |
Оприлюднено | 29.01.2015 |
Номер документу | 42426064 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Корицька В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні