У Х В А Л А
Справа № 817/183/15
26 січня 2015 року м. Рівне
Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Сало А.Б., перевіривши виконання вимог статті 106 КАС України за позовною заявою
Відкритого акціонерного товариства "Костопільське хлібоприймальне підприємство"
до Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
про скасування постанови та розпорядження
В С Т А Н О В И В:
Відкрите акціонерне товариство "Костопільське хлібоприймальне підприємство" звернулося до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом до Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про скасування постанови та розпорядження.
Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 КАС України.
Відповідно до ч.3 ст.106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Згідно з ч.1 ст.4 Закону України "Про судовий збір", судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі. Мінімальна заробітна плата з 01.01.2014 становить 1218 грн.
З матеріалів адміністративного позову встановлено, що позивач просить:
- скасувати постанови відповідача від 25.12.2014 №1367-ЗХ-1-Е, №1368-ЗХ-1-Е, № 1369-ЗХ-1-Е, №1370-ЗХ-1-Е, №1371-ЗХ-1-Е, №1372-ЗХ-1-Е, якими накладено санкції за порушення ринку цінних паперів;
- скасувати розпорядження №262-ЗХ-1-Е та №263-ЗХ-1-Е від 25.12.2014 про усунення порушень законодавства про цінні папери.
Отже, позовна заява містить вимоги майнового характеру.
Статтею 4 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що розмір судового збору за подання адміністративного позову майнового характеру становить 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати - 1827,00 грн. та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати - 4872,00 грн.
Відповідно до ч.3 ст.4 Закону України "Про судовий збір" під час подання адміністративного позову майнового характеру сплачується 10 відсотків розміру ставки судового збору.
З доданої до адміністративного позову квитанції №8249.512.1 від 23.01.2015 встановлено, що позивачем сплачено судовий збір в розмірі 146,16 грн., що є меншим ніж передбачено законом.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху. Позивачу недоліки позовної заяви слід усунути шляхом подання до суду документу про доплату судового збору.
Для усунення недоліків судом встановлюється строк до 12 лютого 2015 року
Керуючись частиною 1 статті 108 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства "Костопільське хлібоприймальне підприємство" до Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про скасування постанови та розпорядження - залишити без руху.
Встановити Відкритому акціонерному товариству "Костопільське хлібоприймальне підприємство" строк для усунення недоліків позовної заяви - до 12 лютого 2015 року
Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Сало А.Б.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2015 |
Оприлюднено | 03.02.2015 |
Номер документу | 42492475 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Сало А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні