Справа № 523/20401/14-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"26" січня 2015 р. м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Виноградова Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли за заявою об'єднання співвласників багатоквартирного жилого будинку «Мрія-122» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла вказана заява, яка підлягає розгляду в Суворовському районному суді м. Одеси.
Заява подана з додержання вимог статей 96-98 ЦПК України.
Підстав для відмови у прийнятті заяви чи її повернення не встановлено.
На підставі викладеного та керуючись ст. 102 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відкрити наказне провадження за заявою об'єднання співвласників багатоквартирного жилого будинку «Мрія-122» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості.
Видати судовий наказ по суті заявлених вимог у триденний строк з моменту постановлення ухвали про відкриття наказного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2015 |
Оприлюднено | 10.02.2015 |
Номер документу | 42588928 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Суворовський районний суд м.Одеси
Виноградова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні