Ухвала
від 02.02.2015 по справі 455/732/13-а
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

02 лютого 2015 року м. Київ К/800/67409/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Олендер І.Я., розглянувши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області на постанову Старосамбірського районного суду Львівської області від 22 листопада 2013 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 4 грудня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в:

Вимоги Вищого адміністративного суду України щодо усунення недоліків касаційної скарги виконані, касаційна скарга відповідає вимогам ст. 213 КАС України, перешкоди для прийняття касаційної скарги та відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись ст. ст. 214, 215, 216 КАС України,

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області на постанову Старосамбірського районного суду Львівської області від 22 листопада 2013 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 4 грудня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії.

Витребувати з Старосамбірського районного суду Львівської області адміністративну справу № 455/732/13-а.

Встановити строк для подачі заперечень на касаційну скаргу протягом 15 днів з моменту отримання ухвали.

Копію ухвали, копію касаційної скарги, інформацію про права та обов'язки направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду України І.Я. Олендер

Суддя І.Я. Олендер

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення02.02.2015
Оприлюднено16.02.2015
Номер документу42705288
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —455/732/13-а

Ухвала від 12.08.2013

Адміністративне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

Ухвала від 16.04.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Олендер І.Я.

Ухвала від 09.04.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Олендер І.Я.

Ухвала від 02.02.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Олендер І.Я.

Ухвала від 30.12.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Олендер І.Я.

Постанова від 22.11.2013

Адміністративне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

Постанова від 22.11.2013

Адміністративне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

Ухвала від 23.05.2013

Адміністративне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні