Ухвала
від 28.01.2015 по справі 234/10377/14-ц
КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 234/10377/14

Провадження № 2/234/236/15

У Х В А Л А

28 січня 2015 року місто Краматорськ

Суддя Краматорського міського суду Донецької області Пікалова Н.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно Прайм ЛТД» про захист прав споживачів, -

В С Т А Н О В И В :

Відповідно до ухвали від 28.11.2014 року до Солом'янського районного суду м. Києва області було направлено судове доручення про вручення документів та допит як відповідача ТОВ «Техно Прайм ЛТД», яке розташоване за адресою: м. Київ, пров. Стадіонний, 10-2.

Провадження по справі зупинено до виконання доручення.

27.01.2015 року до суду надійшли матеріали не виконаного судового доручення.

Відповідно до ч. 1 ст. 204 ЦПК України провадження у справі відновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставин, що викликали його зупинення.

Таким чином, суд вважає, що провадження по справі необхідно відновити та призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні.

Керуючись ст.204 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Відновити провадження по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Техно Прайм ЛТД» про захист прав споживачів.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 09 лютого 2015 року на 10 годин 00 хвилин у приміщенні Краматорського міського суду.

Про час і місце судового розгляду повідомити сторін за місцем проживання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Н.М. Пікалова

СудКраматорський міський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення28.01.2015
Оприлюднено23.02.2015
Номер документу42756946
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —234/10377/14-ц

Рішення від 09.02.2015

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

Ухвала від 28.01.2015

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

Ухвала від 28.11.2014

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

Ухвала від 31.10.2014

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Пікалова Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні