cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
26.02.15р. Справа № 904/794/15
За позовом Прокурора м. Олександрії Кіровоградської області, м.Олександрія, Кіровоградська область в інтересах держави в особі Олександрійської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, м.Олександрія, Кіровоградська область
до приватного підприємства "ФЕНІКС-2010", смт.Ювілейне, Дніпроперовський район, Дніпропетровська область
про зобов'язання виконати умови договору
Суддя Петренко І.В.
Секретар судового засідання Пономарьов Є.О.
Представники:
від прокуратури: Третельницька О.П. - довіреність № 05/1-156вих-15 від 26.01.15р.;
від позивача: представник Ленчик М.О. - довіреність № б/н від 26.02.15р.
від відповідача: не з'явився.
СУТЬ СПОРУ:
Прокурор міста Олександрії Кіровоградської області, м.Олександрія, Кіровоградська область (далі по тексту - прокурор) в інтересах держави в особі Олександрійської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, м.Олександрія, Кіровоградська область (далі по тексту - позивач) звернувся до господарського суду з позовною заявою до приватного підприємства "Фенікс-2010", смт.Ювілейне, Дніпропетровський район, Дніпропетровська область (далі по тексту - відповідач) про зобов'язання відповідача видати позивачу, через визначені договором автозаправочні станції, 610 літрів бензину А-92 на загальну суму 9625,80грн. та 1820 літрів дизельного палива на загальну суму 26079,60грн., згідно наданих талонів.
Судові витрати по справі позивач просив суд стягнути з відповідача.
За результатами розгляду позовної заяви за вих. № [12-51] 299 вих-15 від 02.02.2015р. ухвалою суду від 09.02.2015р. порушено провадження по справі та призначено слухання на 26.02.2015р.
Відповідно до п.3.9.1. Постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011р. № 18 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце розгляду судом справи у разі виконання останнім вимог частини першої статті 64 та статті 87 ГПК.
У разі присутності сторони або іншого учасника судового процесу в судовому засіданні протокол судового засідання, в якому відображені відомості про явку сторін (пункт 4 частини другої статті 811 ГПК), є належним підтвердженням повідомлення такої сторони (іншого учасника судового процесу) про час і місце наступного судового засідання.
За змістом зазначеної статті 64 ГПК, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом. Доказом такого повідомлення в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучений до матеріалів справи та засвідчений самим судом витяг з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" щодо відстеження пересилання поштових відправлень, який містить інформацію про отримання адресатом відповідного поштового відправлення, або засвідчена копія реєстру поштових відправлень суду.
Прокурор про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, яке повернулося на адресу господарського суду 18.02.2015р. з відміткою представника позивача про отримання ухвали суду 12.02.2015р. та явкою представника в судове засідання.
Позивач про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, яке повернулося на адресу господарського суду 18.02.2015р. з відміткою представника позивача про отримання ухвали суду 12.02.2015р. та явкою представника в судове засідання.
Відповідач про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується ухвалою суду, яка повернулася на адресу господарського суду 23.02.2015р. з відміткою пошти "за закінченням терміну зберігання".
26.02.2015р. прокурор позов підтримує та наполягає на його задоволенні в повному обсязі, крім того, надав для долучення до матеріалів справи клопотання.
Повноважний представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримує та наполягає на їх задоволенні повному обсязі.
Повноважний представник відповідача в судове засідання не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не заявляв, відзив на позов не надав, про розгляд справи повідомлений належним чином.
Абзацом 1 п. 3.9.2 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.11р. за №18 визначено, що у випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.
На думку суду неявка у судове засідання представника відповідача не перешкоджає розгляду справи за наявними матеріалами.
В судовому засіданні оглянуто всі оригінали первинних документів на підставі яких виник спір.
Суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.
Враховуючи вимоги статті 69 Господарського процесуального кодексу України щодо строків розгляду справи у судовому засіданні, яке відбулося 26.02.2015р. в порядку ст. 85 Господарського процесуального кодексу України, оголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Під час розгляду справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.
Розглянувши матеріали справи, подані документи, заслухавши пояснення прокурора та повноважного представника позивача, господарський суд, -
ВСТАНОВИВ:
Олександрійська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги є державною організацією, що фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, майно якої належить територіальній громаді міста Олександрія в особі Олександрійської міської ради.
За результатами проведеної відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель" процедури відкритих торгів по закупівлі товарів за державні кошти 24.01.2014р. між Олександрійською станцією екстреної (швидкої) медичної допомоги (далі по тексту - позивач, замовник) та приватним підприємством "Фенікс-2010" (далі по тексту - відповідач, учасник) укладено договір №24/01-14 про закупівлю товарів за державні кошти (далі по тексту - договір), відповідно до пункту 1.1 умов якого учасник зобов'язується у 2014 році поставити замовникові товар за кодом 19.20.2 "Паливо рідинне та газ" оливи мастильні" - бензин А-92, дизельне паливо (далі по тексту - товар) у талонах (далі по тексту - талон) та мастильні матеріали (далі по тексту - товар) зазначений у Специфікації (Додаток №1), а замовник - прийняти і оплатити цей товар.
Талон - є документом встановленого зразку та форми, з необмеженим терміном дії, та посвідчує право замовника та/або уповноваженого ним користувача талону на одержання означеної кількості та певної марки пального на АЗС учасника, зазначених у цьому договорі.
Талон має наступні обов'язкові реквізити:
- товарний знак;
- марка та кількість пального;
- серія та штрих-код;
- межі дії (місто, область, Україна).
Учасник повинен передати (поставити) замовнику товар, якість якого відповідає умовам:
- Найменування (номенклатура, асортимент) товару, зазначеного в Специфікації (Додаток №1) мають відповідати Державним стандартам, діючим на момент закупівлі товару (пункт 2.1 договору).
Відповідно до пункту 2.2 договору учасник повинен передати (поставити) замовнику товар, якість якого відповідає умовам діючих норм чинного законодавства України та посвідчується сертифікатами відповідності, що підлягають пред'явленню на вимогу замовника або користувача талонів безпосередньо на АЗС що розміщені в місті Олександрії.
Пунктом 3.1 договору визначено, що ціна цього договору, згідно "Цінової пропозиції" учасника становить 406622,90грн., у тому числі ПДВ 20% - 67770,48грн. Ціна за 1 літр товару (з ПДВ) складає А95 - 10,59грн., дизельне паливо 9,69грн. Олива моторна 10w40, л - 37,50грн., Олива моторна 15w40, л - 34,50грн., Олива дизельна 5w40 типу "Carstol", л - 70,75грн., Олива трансмісійна "ТАД-17", л - 23,89грн., Пластична змазка "Літол-24", кг - 40,83грн., Охолоджуюча рідина "Тосол А-40", л = 21,60грн., Гальмівна рідина "Нева", л - 38,00грн.
Згідно з пунктом 4.1 договору розрахунки проводяться замовником не пізніше 15 (п'ятнадцяти) банківських днів після отримання товару, на суму по виданому товару, яка не перевищуватиме 15000,00грн. за пред'явленим учасником рахунку на оплату товару.
Відпускна ціна на товар може бути змінена в межах ціни договору у випадку коливання ціни на ринку. Зміна ціни на товар оформляється відповідною додатковою угодою. Всі розрахунки за договором проводяться в гривні.
До рахунку обов'язково додається товарна накладна на партію товару (пункт 4.2 договору).
Пунктом 5.1 договору визначено, що строк передачі товару лютий-грудень 2014 року. Передача товару від учасника до замовника на відповідну кількість паливно-мастильних матеріалів посвідчується видатковими документами (видатковими накладними). Передача товару замовнику або уповноваженому ним представникові здійснюється після пред'явлення останнім довіреності на одержання паливно-мастильних матеріалів, оформленої у встановленому порядку, та підписання видаткових документів. Право власності на товар переходить до замовника в момент фактичного отримання товару по талонам на АЗС відповідно до пункту 5.2 цього договору.
Пунктом 5.2 договору визначено, що місце поставки товару: талони на товар передаються представникові замовника за адресою: м.Олександрія, вул.Свердлова, буд.5. Видача товару замовнику здійснюється на АЗС (автозаправочних станціях) учасника, що розміщені в м.Олександрія та інших, перелік яких є невід'ємною частиною цього договору (Додаток №2). Видача товару здійснюється по факту пред'явлення замовником або уповноваженими ним особами (далі по тексту - користувачі талонів) паперового талону, виданого учасником, на відпуск бензину автомобільного марки А92, ДП талони на 10 літрів або на 20 літрів.
Розділом 4 договору визначені права та обов'язки сторін.
Замовник, серед іншого, зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі сплачувати за поставлені товари.
Учасник, серед іншого, зобов'язаний забезпечити видачу товару через АЗС (Додаток №2), визначені цим договором, замовнику або уповноваженому ним користувачу в наступному режимі - безперервно та цілодобово, за винятком випадків, коли роботу АЗС припинено внаслідок технічної перерви, технічної аварії або дії форс-мажорних обставин, у відповідності до кількості та номенклатури товару, визначеного в пред'явлених талонах.
Цей договір набирає чинності з дня підписання і діє до 31.12.2014р., а в частині розрахунків та видачі товару на АЗС, зазначених в Додатку №2 - до повного їх виконання. Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку (пункт 10.1 договору).
На виконання умов укладеного між сторонами договору останніми підписано в якості додатку №1 до договору Специфікацію та в якості додатку №2 відповідачем затверджено перелік АЗС на яких по талонах має бути виданий товар обумовлений укладеним між сторонами договором.
24.02.2014р. сторони уклали додаткову угоду №1 в якій вирішили доповнити пункт 3.1 договору наступним:
"Сума договору на 1 квартал 2014 року складає з урахуванням ПДВ 2000,00грн., тобто зменшується на 404622,90грн. відповідно видатків замовника, затверджених закладу на 1 квартал 2014 року. Сума договору на квітень-грудень 2014 року буде збільшена згідно обсягу затверджених замовнику коштів на вказаний період шляхом укладання відповідної додаткової угоди".
02.04.2014р. між сторонами було підписано додаткову угоду №2 в якій сторони узгодили пункт 3.1 договору викласти в наступній редакції:
"Сума договору на 2014 рік згідно додатку 1 до даної угоди складає з урахуванням ПДВ 406616,00грн., тобто зменшується на 6,90грн. Сума договору на 2014 рік може бути змінена в залежності від потреб замовника, реального фінансування видатків, передбаченого кошторисом закладу на 2014 рік, але не більше суми проведеної закупівлі".
02.04.2014р. між сторонами укладено додаткову угоду №3 в якій сторони змінили пункт XI, у зв'язку зі зміною реквізитів.
16.04.2014р. між сторонами укладено додаткову угоду №4 в якій сторони узгодили змінити пункт 3.1 договору, у зв'язку з різким непередбачуваним підвищенням цін на нафтопродукти, а саме:
Ціна за 1 л. товару (з ПДВ): бензину А-92 - 15,30грн., дизельного палива - 14,70грн., оливи моторної 10w40 - 60,75грн., оливи моторної 15w40 - 55,90грн., оливи дизельної 5w40 -115,00грн., оливи трансмісійної ТАД-17И - 38,70грн., літолу-24 - 66,15грн., тосолу А-40 - 35,00грн., гальмівної рідини "Нева" - 61,50грн. Ціна цього договору шляхом відповідного зменшення кількості придбання товару на протязі року згідно додатку 1 до даної додаткової угоди залишиться без змін, складатиме 406616,00грн. і може бути змінена у залежності від потреб замовника, обсягів затверджених замовнику видатків та їх реального фінансування.
На виконання додаткової угоди №4 між сторонами підписано Специфікацію №1.
24.09.2014р. між сторонами підписано додаткову угоду №5, у зв'язку зі змінами у потребах замовника внаслідок збільшення кількості санітарних автомобілів, що споживають дизельне пальне, та зменшення санітарних автомобілів, що споживають бензин, згідно пункту 1.2 у редакції згідно додатку 1 до цієї додаткової угоди та у зв'язку з різким непередбаченим підвищенням цін на нафтопродукти згідно пункту 3.4 договору сторони вирішили викласти пункт 3.1 договору у наступній редакції:
"Ціна за 1 л. товару (з ПДВ): бензину А-92 - 17,15грн., дизельного палива - 16,55грн., оливи моторної 10w40 - 60,75грн., оливи моторної 15w40 - 55,90грн., оливи дизельної 5w40 -115,00грн., оливи трансмісійної ТАД-17И - 38,70грн., літолу-24 - 66,15грн., тосолу А-40 - 35,00грн., гальмівної рідини "Нева" - 61,50грн. Ціна цього договору шляхом відповідного зменшення кількості придбання товару на протязі року згідно додатку 1 до даної додаткової угоди залишиться без змін, складатиме 406616,00грн. і може бути змінена у залежності від потреб замовника, обсягів затверджених замовнику видатків та їх реального фінансування."
На виконання додаткової угоди №5 між сторонами підписано Специфікацію.
24.09.2014р. між сторонами укладено додаткову угоду №6 в якій сторони змінили пункт XI, у зв'язку зі зміною реквізитів.
За видатковою накладною №РН-000875 від 18.06.2014р. відповідачем передано замовнику талони на партію товару, а саме:
- бензин А-92 у кількості 1000 літрів на суму 15300,00грн. та дизельне паливо у кількості 500 літрів на суму 7350,00грн.
Замовником на підставі рахунку-фактури №СФ-0137 від 18.06.2014р., платіжним дорученням №224 від 23.06.2014р. здійснено перерахунок грошових коштів за дану партію талонів на пальне.
За видатковою накладною №РН-000897 від 11.07.2014р. відповідачем передано замовнику талони на партію товару, а саме:
- бензин А-92 у кількості 1000 літрів на суму 15300,00грн. та дизельне паливо у кількості 500 літрів на суму 7350,00грн.
Замовником на підставі рахунку-фактури №СФ-0151 від 11.07.2014р., платіжним дорученням №251 від 16.07.2014р. здійснено перерахунок грошових коштів за дану партію талонів на пальне.
За видатковою накладною №РН-000915 від 08.08.2014р. відповідачем передано замовнику талони на партію товару, а саме:
- бензин А-92 у кількості 1000 літрів на суму 15300,00грн. та дизельне паливо у кількості 500 літрів на суму 14700,00грн.
Замовником на підставі рахунку-фактури №СФ-0176 від 08.08.2014р., платіжним дорученням №291 від 13.08.2014р. здійснено перерахунок грошових коштів за дану партію талонів на пальне.
Талони обмінювалися позивачем на нафтопродукти у відповідності з потребами позивача для забезпечення матеріально-технічної бази станції швидкої допомоги, однак, в порушення взятих на себе зобов'язань, з 01 жовтня 2014 року відповідач без будь-яких попереджень, відмовився обмінювати талони на нафтопродукти на передбачених договором АЗС у місті Олександрії, внаслідок чого частина цих талонів залишилася не отовареною.
З метою досудового врегулювання спору позивачем 03.10.2014р. та 06.10.2014р. направлено на адресу відповідача листи-претензії.
Відповідач листом за вих.№031014/1 від 03.10.2014р. повідомив, що останній, на жаль, у зв'язку з проблемами у обслуговуючого підприємства відповідача банку, не має можливості проводити розрахунки зі своїми контрагентами і як наслідок вимушено призупинити виконання своїх обов'язків перед позивачем.
Відповідач наголосив, що намагається знайти вихід із становища яке склалося і просить вибачення за незручності, які, як сподівається відповідач є тимчасовими.
Враховуючи, що відповідач не виконав належним чином умови укладеного між сторонами договору, позивач звернувся до господарського суду за захистом своїх прав.
В свою чергу, відповідач доказів належного виконання своїх зобов'язань по вищезазначеному договору на момент розгляду спору до господарського суду не надав. Крім того, відповідач не скористався наданим йому правом на судовий захист, наведених позивачем обставин не спростував.
Згідно ст. 33 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.
У відповідності до ст. ст. 32, 34 Господарського процесуального кодексу України, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору. Господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
Дослідивши матеріали справи, оригінали документів наданих позивачем на вимогу суду в судове засідання та заслухавши прокурора і повноважного представника позивача в судовому засіданні, суд дійшов висновку, що позовні вимоги, слід визнати обґрунтованими, документально доведеними, такими, що не суперечать чинному законодавству України, а отже є такими, що підлягають задоволенню.
З огляду на положення пункту 5.1 договору, строк передачі товару є таким, що настав.
Доказів передачі товару через визначені договором автозаправочні станції, а саме 610 літрів бензину А-92 на загальну суму 9625,80грн. та 1820 літрів дизельного палива на загальну суму 26079,60грн., згідно наданих талонів відповідач не надав.
Як випливає з умов укладеного між сторонами договору, обов'язок відповідача з передачі товару вважається виконаним з моменту фактичного отримання на АЗС, шляхом заправки автомобілів позивача при пред'явлені довіреними особами покупця талонів.
Господарський суд бере до уваги той факт, що у випадку отримання товару за талонами останні залишаються на АЗС й, відповідно, у випадку отримання товару за талонами вони б не залишилися у позивача.
Таким чином, суд вважає, що матеріалами справи доведено, що відповідач не виконав свої зобов'язання щодо передачі товару в кількості обумовленої в договорі постачання, вартість якого в повному обсязі сплачена позивачем.
Отже, матеріалами справи доведено, що відповідач не виконав свої зобов'язання щодо передачі товару в кількості, обумовленій в договорі, вартість якого в повному обсязі сплачена позивачем.
Приймаючи рішення господарський суд виходив із наступного.
Відповідно до ч.1 ст.193 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Господарське зобов'язання виникає, зокрема, із господарського договору (ст.174 Господарського кодексу України).
Відповідно до ч.1 ст.265 Господарського кодексу України за договором поставки одна сторона - постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.
Статтею 266 Господарського кодексу України передбачено, що предметом поставки є визначені родовими ознаками продукція, вироби з найменуванням, зазначеним у стандартах, технічних умовах, документації до зразків (еталонів), прейскурантах чи товарознавчих довідниках. Предметом поставки можуть бути також продукція, вироби, визначені індивідуальними ознаками. Загальна кількість товарів, що підлягають поставці, їх часткове співвідношення (асортимент, сортамент, номенклатура) за сортами, групами, підгрупами, видами, марками, типами, розмірами визначаються специфікацією за згодою сторін, якщо інше не передбачено законом.
Покупець зобов'язаний оплатити товар за ціною, оголошеною продавцем у момент укладення договору, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті зобов'язання (ч.1 ст.706 Цивільного кодексу України).
Частиною 2 статті 712 Цивільного кодексу України передбачено, що до договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.
У відповідності з ч.1 ст.670 Цивільного кодексу України якщо продавець передав покупцеві меншу кількість товару, ніж це встановлено договором купівлі-продажу, покупець має право вимагати передання кількості товару, якої не вистачає, або відмовитися від переданого товару та його оплати, а якщо він оплачений, - вимагати повернення сплаченої за нього грошової суми.
Згідно зі ст.ст.525, 526 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ч.1 ст.530 Цивільного кодексу України якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов'язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події.
У відповідності до ст.610 Цивільного кодексу України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом (ст.612 Цивільного кодексу України).
Відповідно до ст.629 Цивільного кодексу України договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Статтею 599 Цивільного кодексу України зобов'язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України, судовий збір при задоволенні позову покладається на відповідача.
З урахуванням положень статті 49 Господарського процесуального кодексу України стягнути з відповідача в дохід державного бюджету судовий збір у розмірі 1827,00грн.
Керуючись ст.ст. 509, 525, 526, 530, 536, 599, 610, 612, 625, 629, 670, 706, 712 Цивільного кодексу України, ст. ст. 173, 174, 193, 218, 265, 266 Господарського кодексу України, ст.ст. 1, 2, 12, 21, 32, 33, 34, 36, 44, 49, 75, 82-85, 115-117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги задовольнити.
Зобов'язати приватне підприємство "Фенікс-2010" (52005, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, селище міського типу Ювілейне, вулиця Дружби, будинок 1-Б; ідентифікаційний код 36877842) видати Олександрійській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги (28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, вул.Свердлова, 5; іднтифікаційний код 24145861) через визначені договором автозаправочні станції, 610 літрів бензину А-92 на загальну суму 9625,80грн. та 1820 літрів дизельного палива на загальну суму 26079,60грн., згідно наданих талонів.
Стягнути з приватного підприємства "Фенікс-2010" (52005, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, селище міського типу Ювілейне, вулиця Дружби, будинок 1-Б; ідентифікаційний код 36877842) в дохід державного бюджету в особі Управління Державної Казначейської Служби України у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області у відділенні банку ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області (49027, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченка, 7; код ЄДРПОУ 37989269; р/р 31214206783005; МФО 805012; КБКД 22030001; призначення платежу (необхідно вказати): судовий збір, код ЄДРПОУ суду 03499891 та пункт з таблиці ставок судового збору, за яким визначено розмір судового збору (ст. 4 Закону України „Про судовий збір") 1827,00грн. (одна тисяча вісімсот двадцять сім грн. 00 коп.) судового збору, видати наказ.
Накази видати після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.
Повне рішення складено
26.02.2015р.
Суддя І.В. Петренко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2015 |
Оприлюднено | 04.03.2015 |
Номер документу | 42886222 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Ігор Васильович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Ігор Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні