Справа № 344/1935/15-ц
Провадження № 6/344/117/15
У Х В А Л А
02 березня 2015 року м.Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Антоняк Т.М. розглянувши матеріали заяви про видачу судового наказу ОСОБА_1 про стягнення з Філії В«Спіловер. Шкіряний заводВ» Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями В«СпілловерВ» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати та заяву ОСОБА_1 про поновлення строку предВ»явлення до виконання судового наказу, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою про поновлення строку предВ»явлення до виконання судового наказу, виданого Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області 18 вересня 2013 року. Подану заяву заявник мотивує тим, що не зміг вчасно пред'явити до виконання судовий наказ, так як був задіяний у запобіганні виникнення аварійної ситуації на виробництві.
Дослідивши матеріали справи та заяви судом встановлено наступне.
Судовий наказ про стягнення з Філії В«Спіловер. Шкіряний заводВ» Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями В«СпілловерВ» на користь ОСОБА_1 нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 6058 гривень 25 коп. (шість тисяч п'ятдесят вісім гривень 25 коп.); стягнення з боржника в спеціальний фонд Державного бюджету України 114 грн. 70 коп. судового збору, виданий Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області 18 вересня 2013 року. Строк пред'явлення до виконання судового наказу встановлено до 10.10.2014 року.
Відповідно до ст.22 Закону України В«Про виконавче провадженняВ» строк пред'явлення до виконання судового наказу встановлений терміном до одного року.
Згідно ч.2 ст.24 Закону України В«Про виконавче провадженняВ» стягувач, який пропустив строк пред'явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення строку пред'явлення до суду, який видав виконавчий документ, або до суду за місцем виконання. Суд розглядає таку заяву в десятиденний строк, якщо інше не передбачено законом.
Згідно ч.1 ст.371 ЦПК України стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Як вбачається з матеріалів справи та письмових пояснень заявника, ним було пропущено строк з поважних, незалежних від нього причин, тому заяву слід задовольнити.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.22, 24 Закону України В«Про виконавче провадженняВ» , ст.ст.371 ЦПК України, ст.ст.22, 24 Закону України В«Про виконавче провадженняВ» суд, -
У Х В А Л И В :
Заяву задовольнити.
Поновити ОСОБА_1 строк предВ»явлення до виконання судового наказу, виданого 18 вересня 2013 року Івано-Франківським міським судом Івано-Франківської області про стягнення з Філії В«Спіловер. Шкіряний заводВ» Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями В«СпілловерВ» , що знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Р.Левицького, 10, ЄДРПОУ 36017698, р/р 2600100019488 в ВАТ В«УкрексімбанкВ» , м.Івано-Франківськ, МФО 336688, на користь ОСОБА_1, що проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 6058 гривень 25 коп. (шість тисяч п'ятдесят вісім гривень 25 коп.).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Антоняк Т.М.
Суд | Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2015 |
Оприлюднено | 05.03.2015 |
Номер документу | 42915233 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Антоняк Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні