cpg1251
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
03.03.15р. Справа № 904/6270/14
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Владимиренко І.В. розглянувши справу
Кредитор: Штогрін Едвард Юрійович, смт. Солоне Дніпропетровська область
Боржник Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-промислова компанія "ІНТЕРМЕТАЛ" (49106, м. Дніпропетровськ, пр. Героїв, 21, к. 262; ЄДРПОУ 33383126)
про визнання банкрутом
Відомості про сторін та учасників судового процесу:
від кредитора: не з'явився;
від боржника: представник ліквідатора Пустовойт Ю.Є. дов.№ 01/08 від 26.08.2014р.
від ДПІ у Жовтневому р-ні м. Дніпропетровська: не з'явився;
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 03.12.2014р. клопотання № 01-12/14/02 від 01.12.14р. задоволено. Продовжено строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на три місяці. Зобов'язано: Ліквідатора - після завершення ліквідаційної процедури надати суду звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, реєстр вимог кредиторів та всі документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури.
19.02.2015 року суду наданий звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, реєстр вимог кредиторів, документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури.
Ухвалою суду від 19.02.15р. призначено засідання суду на 03.03.2015р. об 09:50. Зобов'язано ліквідатора надати суду всі документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури, повідомити всіх виявлених кредиторів про час і місце судового засідання, докази повідомлення надати суду.
У судовому засіданні дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення присутніх представників сторін та учасників судового процесу, суд, у зв'язку із необхідністю витребування додаткових документів по справі, вирішив відкласти судове засідання на 17.03.2015р. на 12:15 хв.
Керуючись ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд-
УХВАЛИВ:
Відкласти засідання суду на 17.03.2015р. об 12:15 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Дніпропетровської області, за судового засідання № 2-201.
Зобов'язати:
Ліквідатора - надати суду всі документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури, повідомити всіх виявлених кредиторів про час і місце судового засідання, докази повідомлення надати суду.
Копію ухвали направити кредитору, ліквідатору, ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг", Жовтневий ВДВС Дніпропетровського МУЮ, Радчук Анатолію Олександровичу, Солонянському ШПМК.
Суддя І.В. Владимиренко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2015 |
Оприлюднено | 10.03.2015 |
Номер документу | 42980700 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Кузнецов Вадим Олександрович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Кузнецов Вадим Олександрович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Кузнецов Вадим Олександрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Владимиренко Ігор Вячеславович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Владимиренко Ігор Вячеславович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Владимиренко Ігор Вячеславович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Владимиренко Ігор Вячеславович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Владимиренко Ігор Вячеславович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні