номер провадження справи 6/8/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Запоріжжя
11.03.2015 Справа № 908/398/15-г
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж (вул. Волгоградська, буд. 25, м. Запоріжжя, 69035)
Про стягнення 3 616 грн. 71 коп.
Суддя Місюра Л.С.
За участю представників :
Від позивача: Ткаченко О.В. - дов. №18 від 31.12.2014р.
Від відповідача: не з'явився
Розглянувши матеріали справи за позовом Відкритого акціонерного товариства "Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж м. Запоріжжя до Приватного акціонерного товариства „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Вогник" м. Запоріжжя, про стягнення 3 616 грн. 71 коп., суд -
В С Т А Н О В И В:
Позивач в позовній заяві просив стягнути з відповідача заборгованість на підставі договору про постачання електричної енергії № 4736 від 28.11.2008 року за послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії за період з січня по березень 2014 року в сумі 1 037 грн. 97 коп., пеню в сумі 182 грн. 28 коп., 3 % річних в сумі 39 грн. 85 коп., інфляційні витрати в сумі 205 грн. 15 коп. та плату за перевищення договірної величини споживання електричної енергії у січні та лютому 2014 року в сумі 2 151 грн. 52 коп., що разом становить 3 616 грн. 77 коп.
Позивач надав суду заяву, в якій вказав, що в позовній заяві суму боргу, зазначену у лютому 2014 року, слід читати наступним чином "у лютому 2014 року позивачем надано послуг з компенсації перетікання реактивної електроенергії на суму 503 грн. 75 коп. з ПДВ, яка до теперішнього часу відповідачем не сплачена".
Також, позивач надав суду заяву про виправлення технічної помилки у позовній заяві, та просить суд читати назву відповідача, як Приватне акціонерне товариство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Вогник". Також, позивач зазначає, що допустив помилку у зазначені адреси відповідача та коду ЄДРПОУ, таким чином просить вважати вірним наступну адресу відповідача: вул. Ленська, буд. 29, м. Запоріжжя, 69096 та код ЄДРПОУ відповідача - 23789898.
Заяви позивача були прийняті судом, оскільки подані у відповідності до вимог ст. 22 Господарського процесуального кодексу України (надалі - ГПК України).
Крім цього, позивач надав суду заяву про зменшення суми позову , остаточно просить стягнути з відповідача борг за перевищення договірної величини споживання електричної енергії в сумі 2 151 грн. 52 коп., а також: борг за надання послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії в сумі 1 037 грн. 97 коп., пеню в сумі 182 грн. 23 коп., 3 % річних в сумі 39 грн. 84 коп., інфляційні витрати в сумі 205 грн. 15 коп., що разом становить суму 3 616 грн. 71 коп.
Заява позивача приймається судом, оскільки не суперечить чинному законодавству.
Розгляд справи відкладався, в зв'язку з неявкою відповідача.
11.03.2015р. розгляд справи продовжений та прийнято рішення.
В матеріалах справи містяться Спеціальний витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців № 19958927 від 23.01.2015 року та копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців № 20021517 від 03.02.2015 року, відповідно до яких Приватне акціонерне товариство „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Вогник" знаходиться за адресою: вул. Ленська, буд. 29, м. Запоріжжя, 69096.
Відповідно до п. 3.9.1 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011р. особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце розгляду судом справи у разі виконання останнім вимог частини першої статті 64 та статті 87 ГПК України. За змістом зазначеної статті 64 ГПК України, зокрема, в разі, якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом. Доказом такого повідомлення в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучений до матеріалів справи та засвідчений самим судом витяг з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку „Укрпошта" щодо відстеження пересилання поштових відправлень, який містить інформацію про отримання адресатом відповідного поштового відправлення, або засвідчена копія реєстру поштових відправлень суду.
Ухвала суду про порушення провадження у справі і призначення судового засідання та про відкладення розгляду справи направлялись судом відповідачу на адресу з ЄДР та на адресу, вказану в позовній заяві (вул. Ленінська, буд. 29, м. Запоріжжя, 69069), що підтверджується вихідними реєстраційними номерами, які зазначені на зворотній стороні ухвал, виписками з журналу реєстрації вихідних документів та реєстрами на відправлення кореспонденції, які залучені до матеріалів справи.
Ухвали суду від 23.01.2015 року, які направлялись відповідачу, були повернуті до суду поштовим відділенням із позначенням на конверті „за закінченням терміну зберігання".
На день прийняття рішення поштове відділення не повернуло до суду примірники ухвал суду від 16.02.2015 року, які направлялись відповідачу.
Таким чином, у суду є достатні докази направлення ухвал відповідачу у справі.
Відповідач, повідомлений про місце, день та час розгляду справи, в порядку, передбаченому ГПК України, в судові засідання двічі не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, витребувані судом документи не надав, проти позову не заперечив.
Стаття 75 ГПК України дозволяє суду розглянути спір за наявними в справі матеріалами, у випадку, якщо відзив на позов та витребувані судом документі не надані .
За таких обставин, справа розглядається за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши та оцінивши всі матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд вважає, що позовні вимоги з урахуванням заяви про зменшення позовних вимог підлягають задоволенню з наступних підстав:
28.11.2008 року між позивачем та відповідачем був укладений договір про постачання електричної енергії № 4736 з додатками (надалі - договір).
Відповідно до р. 1 договору, позивач (постачальник електричної енергії за договором) продає електричну енергію відповідачу (споживачу за договором) для забезпечення потреб електроустановок відповідача з приєднаною потужністю, зазначеною у додатку № 1 до договору, а відповідач оплачує позивачу вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі, згідно з умовами договору.
Пунктом 2.3.4 договору передбачено обов'язок відповідача оплачувати позивачу вартість електричної енергії згідно з умовами додатку № 4 „Порядок розрахунків за активну електричну енергію" (надалі - додаток № 4) та додатку № 5 „Графік зняття показів розрахункових засобів обліку електричної енергії" (надалі - додаток № 5).
За умовами п. 2.3.5 договору, відповідач взяв на себе обов'язок здійснювати оплату за послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії між електромережею позивача та електроустановками відповідача, згідно з додатком № 6 „Порядок розрахунків за надання послуг з компенсації перетікання реактивної електроенергії".
Згідно п. 1 додатку № 4, розрахунковим періодом при розрахунку за активну електричну енергію вважається період з 00 годин першого числа до 24 годин останнього числа поточного місяця. Розрахунки за електричну енергію проводяться відповідачем виключно грошовими коштами на рахунок позивача, вказаний в п. 10 договору. За дату оплати приймається дата, на яку були зараховані кошти на рахунок позивача.
Відповідно до пункту 5 додатка № 4, відповідач (споживач) не пізніше 14-00 годин другого робочого дня місяця, наступного за розрахунковим, направляє свого представника до позивача (постачальника електричної енергії) для подання у двох примірниках, підписаних уповноваженою особою відповідача та скріплених його печаткою, „Акта про спожиту протягом розрахункового періоду активну електричну енергію" за формою Додатка № 5.1; "Акта звірки обсягу споживання електроенергії, відпущеної постачальником електричної енергії за тарифами, диференційованими за періодами часу" за формою додатка № 5.5" (у випадку розрахунку за спожиту електричну енергію за тарифами, диференційованими за період часу). Позивач підписує подані акти та один примірник повертає відповідачу.
Згідно пункту 7 Додатка № 4 за підсумками розрахункового періоду позивач виписує відповідачу рахунок або платіжну вимогу-доручення для остаточного розрахунку. Сума платежу при остаточному розрахунку визначається, виходячи з тарифів на активну електроенергію та фактичного обсягу спожитої електричної енергії, згідно даних наданого відповідачем "Акта про спожиту протягом розрахункового періоду активну електричну енергію" з урахуванням сум платежів, що надійшли від відповідача.
Відповідно до положень п. 10 додатку № 4 до договору рахунки або платіжні вимоги - доручення віддаються уповноваженому представнику відповідача під розпис у пронумерованому, прошнурованому та скріпленому печаткою позивача журналі або направляються позивачем відповідачу поштою рекомендованим листом.
Згідно п. 11 додатку № 4 до договору, відповідач зобов'язаний не пізніше 15 (п'ятнадцятого) числа місяця, наступного за розрахунковим, здійснити оплату.
Відповідно до умов п. 1 додатку № 6 до договору, плата за надання послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії визначається позивачем відповідачу згідно з „Методикою обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії між енергопередавальною організацією та її споживачами", затвердженою наказом Мінпаливенерго України від 17.01.2002 року № 19, та зареєстрованої в Мін'юсті України 01.02.2002 року за № 93/6381.
За приписами п. 2 додатку № 6 до договору, розрахунковим вважається період з 00 годин першого числа до 24 годин останнього числа поточного місяця. Розрахунок здійснюється окремо для кожної відокремленої площадки відповідача за точками обліку, що зазначені в додатку № 6.1 „Перелік точок розрахункового обліку реактивної електричної енергії". Розрахунки за електричну енергію проводяться відповідачем виключно грошовими коштами на рахунок позивача, вказаний в п. 10 договору. За дату оплати приймається дата зарахування коштів на рахунок позивача.
Згідно п. 3 додатку № 6 до договору, для подання підписаного уповноваженою особою відповідача та скріпленого його печаткою „Акта про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Постачальника в мережі Споживача протягом розрахункового періоду" та "Акта про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Споживача в мережі Постачальника протягом розрахункового періоду" (у двох примірниках кожний), відповідач (споживач) не пізніше 12-00 години другого робочого дня місяця, наступного за розрахунковим, направляє свого представника до позивача (постачальника електричної енергії). Позивач підписує „Акт про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Постачальника в мережі Споживача протягом розрахункового періоду" та "Акт про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Споживача в мережі Постачальника протягом розрахункового періоду", та один примірник кожного акту повертає відповідачу.
Відповідно до пункту 4 додатка № 6 до договору, за підсумками розрахункового періоду позивач виписує відповідачу рахунок або платіжну вимогу-доручення на оплату послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії. Сума платежу визначається з обсягів фактично спожитої та генерованої відповідачем реактивної електричної енергії, згідно даних наданих відповідачем „Акта про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Постачальника в мережі Споживача протягом розрахункового періоду", "Акта про обсяги перетікання реактивної енергії з мереж Споживача в мережі Постачальника протягом розрахункового періоду" та умов цього додатку з урахуванням сум платежів, що надійшли від відповідача. Рахунки або платіжні вимоги - доручення направляються позивачем відповідачу поштою рекомендованим листом, нарочним або віддаються уповноваженому представнику відповідача під розпис у пронумерованому, прошнурованому та скріпленому печаткою позивача журналі. При направленні рахунка або платіжної вимоги - доручення відповідачу нарочним позивача, відповідач зобов'язаний під розпис на супровідному листі прийняти рахунок або платіжну вимогу-доручення.
Згідно п. 5 додатку № 6 до договору, відповідач зобов'язаний у термін, що не перевищує 5 (п'яти) операційних днів з дня отримання рахунку або платіжної вимоги-доручення (п. 4 цього додатку), здійснити оплату рахунку або платіжної вимоги-доручення, що направляється йому позивачем. Датою отримання рахунку або платіжної вимоги-доручення вважається: при направлені рекомендованим листом - дата, зазначена на фінансовому чеку поштового відділення, що підтверджує відправлення, з урахуванням поштового пробігу документа (по місту - 3 дні, по області - 5 днів, по Україні - 7 днів); у випадку вручення рахунку або платіжної вимоги-доручення уповноваженому представнику відповідача під розпис в журналі, дата зазначена в журналі; при направленні нарочним - дата вручення відповідачу.
Згідно до статті 526 ЦК України, статті 193 ГК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цих Кодексів, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
На виконання умов договору, та у відповідності до умов п. 1 додатку № 6, на підставі „Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії між енергопередавальною організацією та її споживачами", затвердженою наказом Мінпаливенерго України від 17.01.2002 року № 19, та зареєстрованої в Мін'юсті України 01.02.2002 року за № 93/6381, позивачем було здійснено відповідачу розрахунок плати за послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії за період з січня 2014 року по березень 20414 року.
При цьому, актом № 4062 від 04.03.2014 року було зафіксоване відключення електроустановок відповідача від електроенергії, на підставі службової записки відповідача (ар. с. 51).
За січень 2014 року позивач надав відповідачу послуг з перетікання реактивної електричної енергії на суму 486 грн. 14 коп., за лютий 2014 року - на суму 503 грн. 75 коп. та за березень 2014 року - на суму 48 грн. 08 коп.
В цілому, вартість наданих позивачем відповідачу послуг з компенсації перетікання реактивної електричної енергії за період з січня 2014 року по березень 2014 року становить 1 037 грн. 97 коп.
На компенсацію послуг з перетікання реактивної електричної енергії в сумі 1 037 грн. 97 коп. позивач надавав відповідачу щомісячно відповідні рахунки на оплату, а саме: рахунок № 4736/1р від 03.02.2014р. на суму 486 грн. 14 коп., № 4736/2р від 05.03.2014р. на суму 503 грн. 75 коп. та № 4736/3р від 03.07.2014 року на суму 48 грн. 08 коп.
Рахунок № 4736/1р від 03.02.2014р. на суму 486 грн. 14 коп. був отриманий відповідачем 03.02.2014р., рахунок № 4736/2р від 05.03.2014р. на суму 503 грн. 75 коп. був отриманий відповідачем 06.03.2014 року, про що свідчать відповідні відмітки про отримання в журналі видачі рахунків за спірний період, копії витягів з якого знаходиться в матеріалах справи.
Рахунок № 4736/3р від 03.07.2014 року на суму 48 грн. 08 коп. був направлений позивачем на адресу відповідача поштою, про що свідчить копія реєстру № 1 рекомендованих листів за березень з відбитком календарного штемпеля поштового відділення від 07.04.2014 року.
Відповідно до умов ст. 629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Позивач свої обов'язки за договором виконав, поставив відповідачу електричну енергію та надав рахунки на її оплату.
Відповідач взяті на себе зобов'язання за договором не виконав, вартість послуг з перетікання реактивної електричної енергії за період з січня 2014 року по березень 2014 року в сумі 1 037 грн. 97 коп., в обумовлені договором строки не оплатив.
Також, на виконання умов договору сторонами було погоджено 28.11.2008 року обсяги постачання електричної енергії в додатку № 1 до договору (надалі - додаток № 1).
Відповідно до умов п. 5.1 договору, для визначення договірних величин споживання електричної енергії та потужності на наступний рік відповідач не пізніше 1 (першого) листопада поточного року надає позивачу відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії за формою додатку № 1 „Обсяги постачання електричної енергії споживачу", у двох екземплярах, оформлених зі своєї сторони… У випадку ненадання відповідачем зазначених відомостей у встановлений термін, розмір очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на наступний рік визначається позивачем самостійно за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року.
Оскільки відповідачем не було виконано вимоги п. 5.1 договору, а саме: не було надано у строк до 01.11.2013 року відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії за формою додатку № 1 „Обсяги постачання електричної енергії споживачу", у двох екземплярах, оформлених зі своєї сторони, то обсяги постачання електричної енергії на січень 2014 року та лютий 2014 року були визначені позивачем самостійно, на підставі обсягів спожитої електричної енергії у січні та лютому місяцях 2013 року.
Так, відповідачем за січень 2013 року було спожито електричної енергії у кількості 577 кВт. год. у лютому 2013 року - 495 кВт. год., про що свідчать наявні в матеріалах справи рахунки на оплату № 4736/1а від 04.02.2013р. та № 4736/2а від 06.03.2013р.
У січні 2014 року відповідачем було спожито електричної енергії у кількості 1 633 кВт. год., у лютому 2014 року - у кількості 1 523 кВт. год. про що свідчать наявні в матеріалах справи рахунки на оплату № 4736/1а від 03.02.2014р. та № 4736/2а від 05.03.2014р.
Отже, відповідачем було перевищено обсяги споживання електричної енергії у січні 2014 року у кількості 1 056 кВт. год., у лютому 2014 року - у кількості 1 028 кВт. год.
Відповідно до умов п. 4.2.2 договору, за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності, визначених згідно із вимогами розділу № 5 цього договору, відповідач сплачує позивачу двократну вартість різниці фактично спожитої та договірної величини.
За умовами п. 8 додатку № 4 до договору, у разі перевищення відповідачем договірної величини споживання електричної енергії, що визначається позивачем при підбитті підсумків розрахункового періоду на основі „Акта про спожиту протягом розрахункового періоду активну електричну енергію", сума платежу для остаточного розрахунку збільшується на величину вартості, визначеної виходячи із середньозваженого тарифу, різниці фактично спожитої та договірної величини споживання електричної енергії.
На виконання умов договору позивач виставив відповідачу рахунок № 4736/1п від 10.02.2014 року на оплату вартості перевищення договірної величини споживання електричної енергії у січні 2014 року у кількості 1 056 кВт. год. на суму 1 090 грн. 21 коп., а також рахунок № 4736/2п від 11.03.2014 року на оплату вартості перевищення договірної величини споживання електричної енергії у лютому 2014 року у кількості 1 028 кВт. год. на суму 1 061 грн. 31 коп.
Рахунок № 4736/1п від 10.02.2014 року був отриманий відповідачем 03.02.2014р., рахунок № 4736/2п від 11.03.2014 року був отриманий відповідачем 06.03.2014р., про що свідчать відповідні відмітки про отримання в журналі видачі рахунків за спірний період, копії витягів з якого знаходиться в матеріалах справи.
Згідно з умовами п. 11 додатку № 4 до договору, відповідач зобов'язаний не пізніше 15 числа місяця, наступного за розрахунковим , здійснити оплату.
Згідно до статті 526 ЦК України, статті 193 ГК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цих Кодексів, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Позивач надав суду доказі оплати відповідачем 25.04.2014р. заборгованості за активну електроенергію за період з січня по березень 2014р. в сумі 3 969 грн. 38 коп. Виписки банку знаходяться в матеріалах справи.
Згідно до ст. 33 ГПК України, обов'язок доказування і подання доказів покладається на сторони. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Докази додаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.
Суду не було надано доказів оплати відповідачем компенсації послуг з перетікання реактивної електричної енергії за період з січня 2014 року по березень 2014 року в сумі 1 037 грн. 97 коп., та плати за перевищення договірної величини споживання електричної енергії у січні та лютому 2014 року на загальну суму 2 151 грн. 52 коп.
За таких обставин, з відповідача підлягає стягненню вартість послуг з перетікання реактивної електричної енергії в сумі 1 037 грн. 97 коп. та плата за перевищення договірної величини споживання електричної енергії в сумі 2 151 грн. 52 коп.
Відповідно до статті 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання .
Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Оскільки відповідач згідно умов договору не проводив оплату послуг з перетікання реактивної електроенергії за період з січня 2014 року по березень 2014 року в сумі 1 037 грн. 97 коп., та за активну електроенергію за період з січня по березень 2014р. суму 3 969 грн. 38 коп. оплатив не своєчасно, то весь цей час він користувався грошовими коштами позивача, на ці грошові кошти знецінилися за цей час.
Позивач просить стягнути з відповідача 3% річних в сумі 39 грн. 84 коп. та інфляційні витрати в сумі 205 грн. 15 коп., згідно наданого суду розрахунку до заяви про уточнення позовних вимог від 17.02.2015р. № 108.
Перевіривши розрахунок позивача, суд вважає його правомірним та обґрунтованим, а тому з відповідача підлягає стягненню 3% річних в сумі 39 грн. 84 коп. та інфляційні витрати в сумі 205 грн. 15 коп.
Відповідно до умов п. 4.2.1 договору, за недотримання термінів сплати рахунків або платіжних вимог-доручень за активну електроенергію та за надання послуг з компенсації перетікання реактивної електроенергії, відповідач сплачує позивачу пеню за весь період часу, протягом якого не виконане зобов'язання по сплаті, в розмірі 0,8 % від суми платежу за кожен день прострочення (але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період нарахування пені) по день фактичної оплати.
Позивач просить стягнути з відповідача пеню за несвоєчасну оплату послуг з компенсації перетікання активної та реактивної електроенергії в сумі 182 грн. 23 коп., нараховану згідно наданого суду розрахунку до заяви про уточнення позовних вимог від 17.02.2015р. № 108.
Перевіривши розрахунок позивача, суд вважає його правомірним та обґрунтованим, а тому з відповідача підлягає стягненню пеня в сумі 182 грн. 23 коп.
Судовий збір покладається на відповідача, пропорційно сумі задоволених позовних вимог, відповідно до статті 49 ГПК України.
В зв'язку з зменшенням позивачем позовних вимог, відповідно до ст. 7 Закону України "Про судовий збір" та п. 4 Інформаційного листа ВГСУ від 21.11.2011р. № 01-06/1625/2011, повернути позивачу із Державного бюджету України позивачу судовий збір у розмірі 0,19 грн.
Керуючись ст. ст. 22, 44 - 49, 75, 82 - 85 ГПК України, суд -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити. Стягнути з Приватного акціонерного товариства „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Вогник" (вул. Ленська, буд. 29, м. Запоріжжя, 69096; код ЄДРПОУ 23789898) на користь Відкритого акціонерного товариства „Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж (69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 25; код ЄДРПОУ 00130926; на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання № 260313141419 в ЗОУ ВАТ „Державний ощадний банк України", МФО 313957) борг за перевищення договірної величини споживання електричної енергії в сумі 2 151 (дві тисячі сто п'ятдесят одна) грн. 52 коп. Надати наказ.
Стягнути з Приватного акціонерного товариства „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Вогник" (вул. Ленська, буд. 29, м. Запоріжжя, 69096; код ЄДРПОУ 23789898) на користь Відкритого акціонерного товариства „Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж (69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 25; код ЄДРПОУ 00130926; на рахунок № 2600006138522 в ПАТ АБ „УКРГАЗБАНК", МФО 320478) борг за послуги з компенсації перетікання реактивної електричної енергії в сумі 1 037 (одна тисяча тридцять сім) грн. 97 коп., пеню в сумі 182 (сто вісімдесят дві) грн. 23 коп., 3 % річних в сумі 39 (тридцять дев'ять) грн. 84 коп., інфляційні витрати в сумі 205 (двісті п'ять) грн. 15 коп., та судовий збір в сумі 1 826 (одна тисяча вісімсот двадцять шість) грн. 81 коп. Надати наказ.
Повернути Відкритому акціонерному товариству „Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж (69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 25; код ЄДРПОУ 00130926) судовий збір у розмірі 0,19 (нуль гривень дев'ятнадцять копійок) грн., який сплачений платіжним дорученням № 863 від 14.01.2015р. Оригінал вказаного платіжного доручення знаходиться в матеріалах справи № 908/ 398/15-г.
Дане рішення є підставою для повернення Відкритому акціонерному товариству „Запоріжжяобленерго" в особі Запорізьких міських електричних мереж (69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 25; код ЄДРПОУ 00130926) із Державного бюджету України судового збору у розмірі 0,19 (нуль гривень дев'ятнадцять копійок) грн.
Повне рішення складено: 11.03.2015р.
Суддя Л.С. Місюра
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2015 |
Оприлюднено | 18.03.2015 |
Номер документу | 43074009 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Місюра Л.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні