cpg1251
Господарський суд Чернігівської області
Пр-т. Миру, 20, м. Чернігів, 14000 , тел. 676-311, факс 77-44-62, e-mail: inbox@cn.arbitr.gov.ua
========================================================================================================================================================================
УХВАЛА
"18" березня 2015 р. Справа № 927/1846/14
Кредитор-1:Ніжинська об'єднана державна податкова інспекція Головного
управління Міндоходів у Чернігівській області
16600, м. Ніжин, вул. Поштова,2
Кредитор-2: Управління Пенсійного фонду України в м. Ніжині та Ніжинському районі
16600, м. Ніжин, вул. Шевченка, 21-ж
Боржник: Дочірнє підприємство "Сервіс" Комунального підприємства "Виробниче управління комунального господарства" , код ЄДРПОУ 32094676
16600, вул. Чернігівська, 128, м. Ніжин
Предмет спору: про порушення справи про банкрутство
Суддя С.М.Івченко
ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН: не викликались
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 16.12.2014р. порушено провадження у цій справі. Оголошення про це оприлюднено на офіційному веб-порталі Вищого господарського суду України 16.12.2014р., номер публікації 12506.
Постановою від 10 лютого 2015р. боржника визнано банкрутом, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Карлову І.В.(м. Ніжин, вул. Незалежності, 40 кв.29), встановлено строк для подання заяв з вимогами до боржника, який ліквідується - протягом два місяці після оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Повідомлення про це оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 10.02.15р. № 14450.
У межах вказаного строку на адресу суду 16.03.15р. надійшла заява про грошові вимоги на суму 107189,41грн. від Управління Пенсійного фонду України в м. Ніжині та Ніжинському районі.
Зважаючи на зазначене заява має бути прийнята судом з зобов"язанням ліквідатора банкрута розглянути заяву та повідомити заявника і суд про визнання вимог чи їх заперечення.
Керуючись ст. ст. 37, 38, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Ніжині та Ніжинському районі про грошові вимоги прийняти.
2. Ліквідатору банкрута розглянути заяву та повідомити заявника і суд про визнання вимог чи їх заперечення, а також надати до 14 квітня 2015р. реєстр кредиторів.
3.Судове засідання по розгляду заяв кредиторів і реєстру кредиторів призначити на 14 квітня 2015р. на 10 год. у приміщенні господарського суду, зал. №34.
4.Копії цієї ухвали надіслати: ліквідатору боржника Карловій І.В. і кредиторам.
Суддя Iвченко С.М
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 18.03.2015 |
Оприлюднено | 23.03.2015 |
Номер документу | 43141862 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Iвченко С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні