ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
17 березня 2015 року Справа № 916/4161/14
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючий суддя : Корсак В.А.
судді: Данилова М.В., Данилова Т.Б.
розглянувши матеріали касаційної скаргиДепартаменту комунальної власності Одеської міської ради на постановуОдеського апеляційного господарського суду від 12.02.2015р. у справі господарського суду№916/4161/14 Одеської області за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Капітал Холдинг" доОдеської міської ради третя особа Департамент комунальної власності Одеської міської ради провизнання недійсним договору
В С Т А Н О В И В :
Касаційна скарга Департаменту комунальної власності Одеської міської ради не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з таких підстав.
Згідно вимог ч.4 ст.111 Господарського процесуального кодексу України до скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.
Скаржником у додатках до касаційної скарги зазначено, та фактично додано копію платіжного доручення №230 від 19.02.2015р. про сплату 852,60грн., яке не може вважатись належним доказом сплати судового збору та зарахування його до Державного бюджету України.
Відповідно до ч.2 ст.36 Господарського процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.
У пункті 2.21 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України" від 21.02.2013р. №7 роз'яснено, що платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, яка саме позовна заява (заява, скарга, дія) оплачується судовим збором. Відповідні документи подаються до господарського суду тільки в оригіналі; копії, у тому числі виготовлені із застосуванням технічних засобів (фотокопії тощо), цих документів не можуть бути належним доказом сплати судового збору.
Натомість до касаційної скарги заявником додано засвідчену копію платіжного доручення замість його оригіналу.
Відтак, колегія суддів Вищого господарського суду України не може вважати належним доказом на підтвердження сплати судового збору у встановлених порядку і розмірі подану скаржником копію платіжного доручення №230 від 19.02.2015р.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Керуючись ст.86, п.4 ч.1 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України -
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу Департаменту комунальної власності Одеської міської ради на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 12.02.2015р. у справі №916/4161/14 господарського суду Одеської області повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий В. Корсак
Судді М. Данилова
Т. Данилова
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2015 |
Оприлюднено | 20.03.2015 |
Номер документу | 43157672 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Данилова T.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні