cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"19" березня 2015 р.Справа №916/716/14
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Нові бізнес погляди"
до відповідача Приватного підприємства " Бізнес бюро"
про стягнення 573 400,05 грн.
Головуючий суддя Власова С.Г.
Суддя Гуляк Г.І.
Суддя Цісельський О.В.
Представники:
Від позивача: Любошець О.І. за довіреністю
Від відповідача: не з'явився
ВСТАНОВИВ:
У судовому засіданні представником позивача заявлено клопотання про продовження строку вирішення спору на 15 днів.
Відповідно до ч.3 ст.69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарськтй суд ухвалою може продовжити сторк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
З огляду на вищевикладене, а також приймаючи до уваги, що строк вирішення спору по данній справі закінчується 20.03.2015р., господарський суд задовольняє клопотання представника сторони та продовжує строк вирішення спору по даній справі на 15 днів до 06.04.2015 р. включно.
А також, приймаючи до уваги нез'явлення в судове засідання представників відповідача та ненадання суду витребуваних доказів розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст.69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Строк розгляду справи № 916/716/14 продовжити до "06" квітня 2015 р.
2.Розгляд справи призначити на "02" квітня 2015 р. о 14:20.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в к. № 15 тел. 8(0482)307-971.
3. Позивачу надати: обґрунтований розрахунок пені із зазначенням рахунків, які не оплачені Відповідачем;
4. Відповідачу надати: письмові пояснення по суті спору з урахуванням Висновку експерта № 83 від 17.02.2015р.
Матеріали, витребувані ухвалою суду, надати до канцелярії суду за 3 робочих дні до дня розгляду справи.
Явка представників сторін обов'язкова.
Звертаємо увагу сторін на те, що відповідно до п.5 ст.83 ГПК України господарський суд має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф за ненадання у встановлений строк витребуваних судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
Суддя С.Г. Власова
Суддя Г.І. Гуляк
Суддя О.В. Цісельський
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 19.03.2015 |
Оприлюднено | 24.03.2015 |
Номер документу | 43164133 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Власова С.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні