Справа № 133/535/15-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
4 березня 2015 року
Суддя Козятинського міськрайонного суду Проць В.А., розглянувши в порядку відкриття провадження в справі позовну заяву ОСОБА_1 до Вернигородоцької сільської ради Козятинського району та Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області про визнання права на спадщину,-
ВСТАНОВИВ:
Справа підсудна Козятинському міськрайонному суду Вінницької області.
Позивачем надано всі необхідні документи для проведення судового засідання.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Вернигородоцької сільської ради Козятинського району та Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області про визнання права на спадщину.
Призначити судове засідання в приміщенні Козятинського міськрайонного суду на 18 березня 2015 року о 9 год. 00 хв.
В судове засідання викликати сторони.
Відповідачу подати у строк до судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:ОСОБА_2
Дата документу 04.03.2015 року
Суд | Козятинський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2015 |
Оприлюднено | 27.03.2015 |
Номер документу | 43241005 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Козятинський міськрайонний суд Вінницької області
Проць В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні