"26" березня 2015 р. Справа № 363/320/14-ц
УХВАЛА
26 березня 2015 року Вишгородський районний суд Київської області в складі
головуючого - судді ОСОБА_1, при секретаріОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ГО СТ «Авіатор» Національного авіаційного університету, третя особа - ПАТ «Київобленерго», про зобов'язання укласти договір,
встановив:
позивач подала суду клопотання про відвід головуючого з підстав упередженості, навмисного затягування розгляду інших справ за участю цієї ж сторони, допущенням технічної описки в рішенні суду, а також, посилаючись на інші обставини та факти, що на думку сторони свідчать на користь упередженості судді.
Представник третьої особи поклався на розсуд суду.
Так, одним із завдань цивільного судочинства є справедливий і неупереджений розгляд справи законним складом суду.
В разі наявності недовіри до судді сторони мають право заявити відвід.
Разом з тим посилання сторони на навмисне затягування розгляду інших справ дійсності не відповідає і є безпідставним, коли перерви і відкладення судових засідань відбуваються виключно з дотриманням вимог ЦПК України.
Також слід зазначити, що при виготовленні будь-яких судових рішень може бути допущена описка чи арифметична помилка. Помилки у тексті судового рішення, що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення суду можуть бути усунені судом, як це передбачено вимогами ст. 219 ЦПК України.
Отже виправлення описок у судових рішеннях, оголошення перерви в судових засіданнях згідно вимог процесуального закону не є підставою для сумнівів в об'єктивності та неупередженості судді.
Відтак доводи заяви про відвід на об'єктивних даних не ґрунтуються й мотивовані суб'єктивними оцінкою і ставленням сторони до тих чи інших процесуальних питань, що виникали при розгляді інших справ.
Що стосується посилання в заяві на самі лише невизначені обставини та факти, які викликають сумніви в об'єктивності та неупередженості судді, то вони в силу їх необґрунтованості до уваги судом прийняті бути не можуть.
При цьому будь-яке судове рішення не може ґрунтуватися на припущеннях і домислах.
Дані про упередженість судді чи іншу зацікавленість у вирішенні цього позову в справі відсутні, яка 12.02.15 року надійшла на новий судовий розгляд згідно ухвали суду касаційної інстанції.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що з мотивів висловлених у заяві, підстав для відводу судді, про які йдеться в ст. 20 ЦПК України, не встановлено.
На підставі викладеного і керуючись статтями 20, 24, 166 і 210 ЦПК України,
ухвалив:
у задоволені заявленого відводу відмовити.
Судовий розгляд продовжити у тому ж складі суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2015 |
Оприлюднено | 01.04.2015 |
Номер документу | 43289567 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Чірков Г. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні