КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
29 січня 2015 року № 810/330/15
Суддя Київського окружного адміністративного суду Терлецька О.О., розглянувши позовну заяву Миронівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області до Селянського (фермерського) господарства «Богдан» про стягнення заборгованості з рахунків,-
В С Т А Н О В И В:
До Київського окружного адміністративного суду звернулась Миронівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Київській області (надалі – позивач) з позовом до Публічного акціонерного товариства «Борекс» (надалі – відповідач) про стягнення заборгованості з рахунків.
У позовній заяві позивач просить суд:
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду.
2. Стягнути з Селянського (фермерського) господарства «Богдан» ( 09232, Київська область, Кагарлицький район, с. Кузьминці, код ЄДРПОУ 31870507) з рахунків у банках обслуговуючих такого платника, на користь бюджету податковий борг в сумі 8 052, 37 грн.,в тому числі: податковий борг з орендної плати за земельні ділянки в сумі 8052, 37 грн. на р/р 33212812700337, УДКСУ у Кагарлицькому районі, код 373441907, банк ГУДКСУ в Київській області, МФО 821018.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно з пунктом 4 частини першої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
З наведеної статті слідує, що позовні вимоги мають бути обґрунтовані відповідно до предмету позову. Предметом позову - є стягнення податкового боргу з банківських рахунків відповідача.
Однак, позовні вимоги не містять ніяких відомостей щодо банківських рахунків відповідача, які б підтверджували дійсність існування таких банківських рахунків, з яких позивач просить стягнути податковий борг відповідача.
Таким чином, суд не може в повній мірі застосувати вимоги статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України та прийняти рішення щодо відкриття провадження у справі.
Відповідно до частини першої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Вказані недоліки можуть бути усунені позивачем у строк до 27 лютого 2015 року шляхом подання до суду письмового уточнення позовних вимог та їх обґрунтування, зокрема із зазначенням документального підтвердження та номерів рахунків відповідача, з яких суд може стягнути суму податкової заборгованості, доказів наявності цих рахунків відповідача та розміру коштів, наявних на цих рахунках.
Враховуючи вищезазначене та керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
1. Позовну заяву Миронівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області до Селянського (фермерського) господарства «Богдан» про стягнення заборгованості з рахунків,- залишити без руху.
2. Встановити позивачу строк для усунення вказаних недоліків позовної заяви до 27 лютого 2015 року.
3. Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Терлецька О.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2015 |
Оприлюднено | 03.04.2015 |
Номер документу | 43334527 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Терлецька О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні