Номер провадження 2-во/754/69/15
Справа № 754/20601/14-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.03.2015 року Деснянський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді - Лісовської О.В.
за участю секретаря - Макас Л.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника заявника про внесення виправлень до судового наказу від 17.12.2014 року, виданого по справі за заявою ЖБК "Квазар-9" про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, -
ВСТАНОВИВ:
17.12.2014 року суддею Деснянського районного суду м. Києва був виданий судовий наказ про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, а також витрат по сплаті судового збору.
05.03.2015 року представник ЖБК звернувся до суду із заявою про внесення виправлень до судового наказу, мотивуючи це тим, що ст. 18 Закону України "Про виконавче провадження" встановлено вимоги до виконавчого документу, зокрема, щодо зазначення в ньому даних про ідентифікаційний код боржника ОСОБА_3 Оскільки в судовому наказі таких даних немає, що унеможливлює його виконання, представник просить внести виправлення до судового наказу, вказавши дані про ідентифікаційний код боржника.
В судове засідання сторони не з"явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.
Зваживши доводи заяви, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява представника заявника підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 369 ЦПК України виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження". Суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.
Частиною 2 статті 103 ЦПК України визначено, що судовий наказ має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження" та обов"язково містити положення про дату видачі судового наказу стягувачу, дату набрання судовим наказом законної сили та строк пред"явлення судового наказу до виконання. Зазначені відомості вносяться до судового наказу у день його видачі стягувачу для пред"явлення до виконання.
Статтею 18 Закону України "Про виконавче провадження" визначено перелік вимог до виконавчого документа, зокрема, пунктом 3 частини 1 передбачено наявність у виконавчому документів даних про індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника.
Враховуючи вищевикладене та вимоги діючого законодавства, а також відсутність даних про ідентифікаційний код боржника у судовому наказі, суд приходить до висновку, що такі дані повинні бути внесені до судового наказу.
На підставі викладеного, керуючись ст. 103, 369 ЦПК України, Законом України "Про виконавче провадження", -
УХВАЛИВ:
Заяву представника ЖБК "Квазар-9" про внесення виправлень до судового наказу - задовольнити.
Внести виправлення до судового наказу № 2н-2066/14 від 17.12.2014 року, виданого по справі за заявою ЖБК "Квазар-9" про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, вказавши в ньому дані про індивідуальний ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_3, а саме № НОМЕР_1 .
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва протягом п"яти днів з дня проголошення.
Головуючий:
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2015 |
Оприлюднено | 03.04.2015 |
Номер документу | 43340021 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Лісовська О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні