П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23.03.2015 Справа №607/5916/15-а
Тернопільський міськрайонний суд в складі:
головуючого судді Дзюбича В.Л.
з участю секретаря судового засідання Грабської Ю.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Тернополі адміністративну справу про відновлення втраченого судового провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про нарахування і виплату недоплаченої соціальної державної допомоги відповідно до вимог Закону України «Про соціальний захист дітей війни»,-
встановив:
17.02.2015 р. ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про відновлення втраченого судового провадження у адміністративній справі №2-а-15873/11 ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про нарахування і виплату недоплаченої соціальної державної допомоги відповідно до вимог Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
ОСОБА_1 у судове засідання не з'явилася, проте подала заяву про підтримання заявлених позивачем вимог з клопотання про розгляд заяви про відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі №2-а-15873/11 у її відсутності.
Представник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області у судове засідання не з»явився, хоча про день та час розгляду справи повідомлялися у встановленому законом порядку, що не перешкоджає розгляду питання про відновлення втраченого провадження.
Перевіривши надані матеріали справи, суд вважає, що зібраних матеріалів достатньо для відновлення втраченого провадження.
Із копії довідки від 08.12.2011 р. виданої УПФ в м.Тернополі вбачається, що розмір пенсійної виплати станом на 08.12.2011 р. становить 982.59 грн.
Відповідно до копії довідки УПФ в м.Тернополі, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 має право користуватися пільгами відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Із копії Постанови Тернопільського міськрайоного суду від 08.09.2011 р. по справі №2-а-15873/11 вбачається про зобов»язання Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провести нарахування та виплату ОСОБА_1 підвищення до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, відповідно до положень ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» за періоди з 12.01.2011 р. по 22.07.2011 р. включно, виходячи із розміру мінімальної пенсії за віком, встановленого ч.1 ст.28 Закону України «Про загальнообов»зкове державне пенсійне страхування, з врахуванням виплачених сум. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено. Сплачений позивачем судовий збір в розмірі 3.40 грн. відшкодовано позивачу за рахунок Державного бюджету України.
Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.10.2013 р. постанову Тернопільського міськрайонного суду від 08.09.2011 р. у справі №2-а-15873/11 залишено без змін.
Відповідно до ст. 273 КАС України, відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Статтею 274 КАС України передбачено, що втрачене судове провадження у адміністративній справі може бути відновлене за заявою осіб, які брали участь у справі, або за ініціативою суду.
Зі статті 278 КАС України вбачається, що при розгляді справи суд використовує ту частину провадження, що збереглася, документи, видані зі справи фізичним чи юридичним особам до втрати провадження, копії цих документів, інші довідки, папери, відомості, що стосуються справи, виконавчого провадження. Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, осіб (їх представників), які брали участь у справі, а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення.
Судом встановлено, що зібрані матеріали справи є належними та достатніми для відновлення втраченого провадження у адміністративній справі №2-а-15873/11 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про нарахування і виплату недоплаченої соціальної державної допомоги відповідно до вимог Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Відповідно до статті 279 КАС України передбачено, що на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд ухвалює рішення про відновлення втраченого провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити. У рішенні суду про відновлення втраченого судового провадження зазначається, на підставі яких конкретно даних, поданих суду і досліджених у судовому засіданні з участю всіх учасників адміністративного процесу з втраченого провадження, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, наводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувалися судом і які процесуальні дії вчинялися з утраченого провадження. Строк зберігання судового провадження не має значення для вирішення заяви про його відновлення, крім випадку звернення з такою заявою для виконання рішення, якщо строк на пред'явлення виконавчого листа для виконання закінчився і судом не поновлено.
Враховуючи викладене, зважаючи на те, що наявні в справі про відновлення втраченого провадження копії документів, на думку суду, є належними та достатніми для відновлення втраченого провадження, суд перевіривши зібрані матеріали, вважає, що втрачене судове провадження у адміністративній справі №2-а-15873/11 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про нарахування і виплату недоплаченої соціальної державної допомоги відповідно до вимог Закону України «Про соціальний захист дітей війни» слід повністю відновити.
Керуючись ст.ст. 7, 70, 71, 72, 128, 159-163, 273, 274, 278, 279 КАС суд, -
В И Р І Ш И В:
Відновити повністю втрачене провадження по адміністративній справі №2-а-15873/2011 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про нарахування і виплату недоплаченої соціальної державної допомоги відповідно до вимог Закону України «Про соціальний захист дітей війни» визначене за постановою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області про зобов»язання Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провести нарахування та виплату ОСОБА_1 підвищення до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, відповідно до положень ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» за періоди з 12.01.2011 р. по 22.07.2011 р. включно, виходячи із розміру мінімальної пенсії за віком, встановленого ч.1 ст.28 Закону України «Про загальнообов»зкове державне пенсійне страхування, з врахуванням виплачених сум. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено. Сплачений позивачем судовий збір в розмірі 3.40 грн. відшкодовано позивачу за рахунок Державного бюджету України.
Копію рішення надіслати ОСОБА_1 та Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Головуючий суддя Дзюбич В.Л.
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2015 |
Оприлюднено | 10.04.2015 |
Номер документу | 43459149 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дзюбич В. Л.
Адміністративне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дзюбич В. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні