Справа № 386/31/15-ц
Провадження № 2/386/179/15
У Х В А Л А
про прийняття до провадження суду справи, яка надійшла від іншого судді та призначення судового засідання
20 квітня 2015 року
смт. Голованівськ
Суддя Голованівського районного суду
Кіровоградської області ОСОБА_1,
розглянувши цивільну справу за позовом прокурора Голованівського району в інтересах держави до Головного управління державного земельного агентства в Кіровоградській області, ОСОБА_2, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_3, ТОВ В«ГоррудпромВ» , реєстраційна служба Голованівського районного управління юстиції про визнання недійсними наказів, повернення земельної ділянки,
В с т а н о в и в :
Після розгляду апеляційної скарги на ухвалу Голованівського районного суду Кіровоградської області від 25.02.2015 року, Апеляційним судом Кіровоградської області зазначена цивільна справа направлена для продовження розгляду до суду першої інстанції.
17.03.2015 року в зв'язку з увільненням від виконання обов'язків на період військової служби під час мобілізації судді Гут Ю.О. справу передано для повторного авто розподілу справ, за результатами якого справу передано на розгляд судді Яровій Л.С..
Враховуючи те, що провадження по даній справі відкрите, тому зазначену справу необхідно прийняти до свого провадження та призначити до судового розгляду у встановленому законом порядку.
Керуючись ст.ст. 11, 117, 122 ЦПК України, суддя-
У х в а л и в :
Прийняти до провадження справу №386/31/15-ц за позовом прокурора Голованівського району в інтересах держави до Головного управління державного земельного агентства в Кіровоградській області, ОСОБА_2, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_3, ТОВ В«ГоррудпромВ» , реєстраційна служба Голованівського районного управління юстиції про визнання недійсними наказів, повернення земельної ділянки.
Призначити справу до судового розгляду
на 14.05.2015 року на 09.30 годин.
Надіслати сторонам копії ухвали про прийняття до провадження справи .
Ухвала може бути оскаржена лише в частині недотримання правил підсудності до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи яка її оскаржує апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: /підпис/ ОСОБА_1
Копія вірно.
Суддя :
Суд | Голованівський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2015 |
Оприлюднено | 27.04.2015 |
Номер документу | 43692438 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Голованівський районний суд Кіровоградської області
Ярова Л. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні