Ухвала
від 20.04.2015 по справі 760/6223/15-ц
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

2-3016/15

760/496/15-ц

УХВАЛА

20 квітня 2015 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Кицюк В.С., розглянувши позовну заяву Комунального підприємства «Грушківське» Солом`янської районної в м. Києві державної адміністрації до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про приведення квартири у попередній стан відповідно до вимог проектної документації,-

В С Т А Н О В И В:

27.03.2015 позивач звернувся до суду із вищезазначеним позовом.

30.03.2015 відповідно до автоматичного розподілу справ між суддями відбулося визначення судді з розгляду даної справи та 31.03.2015 матеріали позову отримані головуючим по справі.

20.04.2015 на вимогу ч.3 ст.122 ЦПК України судом отримана відповідь із адресно-довідкового бюро щодо підтвердження реєстрації відповідачів в Солом`янському районі м. Києва.

Вирішуючи питання про можливість відкриття провадження по справі, приходжу до наступного висновку.

Так, позивач просить суд зобов`язати відповідачів привести квартиру АДРЕСА_1 в початковий стан відповідно до типового проекту будинку шляхом перенесен радіаторів опалення з балкону в кімнату.

Натомість всупереч імперативним вимогам п. п. 5, 6 ч.2 ст.119 ЦПК України позивач не викладає обставини, якими обґрунтовує свої вимоги і не зазначає доказів на їх підтвердження. Зокрема, позивачем не зазначено доказів на підтвердження того, що власниками квартири є відповідачі, оскільки надана лише довідка, яка підтверджує факт реєстрації в певному приміщенні, що ними винесено радіатори на балкон, що, на думку позивача, є попереднім станом квартири і чим його можна підтвердити. Не зазначено доказів на підтвердження того, що дії відповідачів призвели до розбалансування системи опалювання будинку, причино-наслідковий зв`язок між самою дією, наслідком. Не зазначено доказів на підтвердження того, що ПАТ «Київенерго» як стверджує позивач «виставило» їм «необґрунтовані» рахунки і в цьому позивач вбачає провину саме відповідачів.

Позовна заява не може ґрунтуватися на припущеннях і на цьому чітко акцентує увагу Європейський суд з прав людини, який зазначає в рішеннях Філіс проти Греції, Міцци проти Мальти, що право на звернення до суду не є абсолютним і особа, яка має намір ним скористатися повинна дотримуватися порядку, передбаченого національним законодавством конкретної держави.

Не зазначений конкретний зміст позовний вимог. В чому саме полягає «початковий стан» квартири.

Дотримання вимог ст. 119 ЦПК України при пред`явленні позову в суд є імперативним правилом в тому числі і для суду на предмет перевірки позову і долучених до нього матеріалів і недопущення відкриття провадження і призначення непідготовленої справи (позову) до розгляду.

Згідно ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Якщо ж позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає всі вимоги, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві.

Крім того, позивачем не обґрунтована можливість звернення до суду із зазначеним позовом, зокрема, стверджуючи про те, що балансоутримувачем будинку АДРЕСА_1 є КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду», відтак не зазначено доказів на підтвердження права сааме позивача за викладених обставин звертатися в суд.

Крім того, суд звертає увагу позивача на те, що на даний час КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» не існує. Відтак в разі виправлення зазначених вище недоліків позивачу також належить з`ясувати це питання і ймовірне відношення до складу осіб по справі КП «Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Солом`янського району м. Києва».

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119-121 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Комунального підприємства «Грушківське» Солом`янської районної в м. Києві державної адміністрації до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про приведення квартири у попередній стан відповідно до вимог проектної документації , - залишити без руху .

Роз'яснити позивачеві, що зазначені в ухвалі недоліки ним можуть бути усунені протягом двох днів з дня отримання копії ухвали шляхом подачі позовної заяви у редакції, яка буде відповідати вимогам ст. 119 ЦПК України.

Якщо у встановлений строк виявлені недоліки не будуть усунуті, заява буде вважатись неподаною та буде повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.С. Кицюк

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення20.04.2015
Оприлюднено28.04.2015
Номер документу43724422
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —760/6223/15-ц

Ухвала від 22.06.2015

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Кицюк В. С.

Ухвала від 20.04.2015

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Кицюк В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні