Ухвала
від 26.04.2015 по справі 826/7321/15
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі

27 квітня 2015 року м. Київ № 826/7321/15

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Вовк П.В., ознайомившись з матеріалами позовної заяви

Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві

до                     Товариства з обмеженою відповідальністю «Пєна»

про                     стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві про стягнення коштів з розрахункових рахунків ТОВ «Пєна» заборгованості зі сплати податків.

Суд встановив, що позовна заява подана з додержанням вимог статей 105-106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України).

Відповідно до статті 183-2 КАС, справа підлягає до розгляду в порядку скороченого провадження.

Згідно з ч. 2 статті 183-2 КАС України суд встановив, що вимоги зазначені в позовній заяві не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.

На виконання вимог ч. 3 статті 106 КАС України, позивач надіслав відповідачу копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Керуючись статтями 105-107, 183-2 КАС України, суд –

У Х В А Л И В:

1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі.

2. Справа буде розглядатися суддею Вовком П.В. одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

3. Витребувати від позивача:

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні адміністративних чи господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;

- наявні додаткові докази на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги.

4. Зазначені документи мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду, яка знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Командарма Каменєва, 8, корпус № 1, - в строк протягом 10 днів з дати отримання даної ухвали. У випадку неможливості надати витребувані докази позивачу відповідно до зазначеного порядку надати письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності.

5. Запропонувати відповідачу, в разі невизнання адміністративного позову, у десятиденний строк з дня одержання цієї ухвали надати суду письмові заперечення проти позову та докази на підтвердження цих заперечень або заяву про визнання позову.

6. Заперечення проти позову або заяву про визнання позову мають бути подані відповідачем безпосередньо до канцелярії суду за адресою: 01601, місто Київ, вулиця Командарма Каменєва, 8, корпус № 1.

7. Повідомити відповідача про те, що у випадку неподання ним заперечень проти позову у встановлений судом строк, справа буде розглянута на основі наявних у ній доказів.

8. Копію даної ухвали невідкладно направити сторонам разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                                     П.В. Вовк

Витяг про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі

Відповідно до статей 49, КАС України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Дата ухвалення рішення26.04.2015
Оприлюднено05.05.2015

Судовий реєстр по справі —826/7321/15

Постанова від 24.05.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вовк П.В.

Ухвала від 26.04.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вовк П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні