Рішення
від 27.04.2015 по справі 916/1432/15-г
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


,

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"27" квітня 2015 р.Справа № 916/1432/15-г Господарський суд Одеської області у складі:

Суддя Зайцев Ю.О.

при секретарі судового засідання Ошарін Д.С.

За участю представників сторін:

Від позивача: Кравцов Д.В. (довіреність від 24.07.2014р.);

Від відповідача: Бевза О.І. (довіреність від 07.04.2015р.);

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Промсоурс Глобал" („Promsource Global, L.L.C") до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр" про визнання права власності на акції та зобов'язання до вчинення певних дій, -

ВСТАНОВИВ:

Суть спору: 02.04.2015р. Товариство з обмеженою відповідальністю „Промсоурс Глобал" („Promsource Global, L.L.C") звернулося до господарського суду Одеської області з позовом до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр" про визнання права власності на акції та зобов'язання до вчинення певних дій.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 06.04.2015р. за вказаним позовом порушено провадження у справі №916/1432/15-г з призначенням її до розгляду у відкритому судовому засіданні.

17.04.2015р. до канцелярії господарського суду Одеської області від позивача надійшли супровідним листом додаткові документи у справі.

В судовому засіданні 27.04.2015р. представником відповідача було надано відзив на позовну заяву, відповідно до якого, відповідач просить суд відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.

06.04.2015р. у судовому засіданні після повернення з нарадчої кімнати було проголошено вступну та резолютивну частини рішення суду в порядку статті 85 ГПК України.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи, суд встановив:

10.05.2012 року між Приватною акціонерною компанією «NEWCASTLE HOLDINGS LIMITED» надалі - Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед»), зареєстрованою у відповідності до законодавства Сполученого королівства Великобританії) як дарувальником та Товариством з бережною відповідальність «PROMSOURSE GLOBAL, LLC» (надалі - «Промсоурс Глобал ТОВ»), зареєстрованого відповідно до законодавства Штату Орегон США, як обдарованим укладений договір дарування акцій (надалі - договір), відповідно до умов якого Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» подарувала «Промсоурс Глобал ТОВ» 1685 простих іменних акцій, вартістю 6 231,84 грн. кожна, що становить 63,2% загальної кількості акцій Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства (надалі - СП «Одеські дріжджі»), реєстраційний номер 24532055.

За приписами пункту 3.1. Договору, Обдаровуваний отримує всі права та обов'язки власника акцій компанії відповідно до положень чинного законодавства після реєстрації обдарованого в реєстрі учасників та набуття чинності цим договором.

Згідно пункту 3.2. Договору, обдарований зобов'язаний прийняти акції та після їх прийняття стає власником акцій компанії.

Відповідно до пункту 4.1. Договору, обдарований не зобов'язаний оплачувати дарувальнику вказані акції. Вони передаються дарувальником обдарованому в дар безумовно, без будь-яких грошових та не грошових компенсацій.

За умовами пункту 5.1. Договору, дарувальник зобов'язаний передати обдарованому акції з моменту набуття чинності цим договором.

За приписами п. 9.1. Договору, цей договір набуває чинності після його підписання сторонами та діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань.

З метою подальшого засвідчення юридичного факту переходу права власності на акції, які виступили предметом договору дарування акцій від 10.05.2012р. між Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» та «Промсоурс Глобал ТОВ», 03.10.2014р. «Промсоурс Глобал ТОВ» (надалі - Депонент) уклало з ТОВ «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» (надалі - Депозитарна установа) договір про обслуговування рахунку у цінних паперах № 514/Д-2014, відповідно до п.1.1. якого, депонент доручає, а депозитарна установа зобов'язується у порядку, передбаченому законодавством, внутрішніми документами депозитарної установи та цим договором, надавати депоненту послуги щодо відкриття та обслуговування рахунку у цінних паперах депонента №402214-US26100526, проводити депозитарні операції за рахунком у цінних паперах депонента на підставі розпоряджень депонента та в інший спосіб, передбачений законодавством, а також надавати інші послуги у процесі провадження депозитарної діяльності відповідно до положення про провадження депозитарної діяльності, затвердженого рішенням національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 року №735, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.06.2013 року №1084/23616.

11.11.2014 «Промсоурс Глобал ТОВ», для одержання прав на цінні папери за договором дарування акцій від 10.05.2012 укладеного між Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» та «Промсоурс Глобал ТОВ», надало ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» розпорядження на зарахування цінних паперів на свій рахунок та договір дарування від 10.05.2015р.

ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» надіслало лист на адресу «Промсоурс Глобал ТОВ» від 14.11.2014 вих. №1/1411/2014, яким повідомило про неможливість здійснення операції переказу цінних паперів СП «Одеські дріжджі» на рахунок позивача.

В обґрунтування своєї позиції щодо неможливості зарахування вказаних цінних паперів на рахунок «Промсоурс Глобал ТОВ», ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» зазначило, що власником цінних паперів на цей час є інша особа, а тому зарахування цінних паперів має проводитися на підставі розпорядження на зарахування, наданим позивачем як депонентом, та розпоряджання на переказ, наданим дійсним власником цінних паперів.

Проте, позивач «Промсоурс Глобал ТОВ» не погоджуєтьсь з вищезазначеною позицією відповідача звернулось до господарського суду Одеської області з позовною заявою про визнання права власності на акції та зобов'язання зберігача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» здійснити переказ 1685 штук простих іменних акцій емітента - Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства з рахунку у цінних паперах № 402214-GB20100165, який відкритий депоненту - «НЬЮКАСЛ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕЛ» на рахунок у цінних паперах № 402214-US26100526, який відкрито депоненту - «ПРОМСОУРС ГЛОБАЛ ТОВ» та зобов'язати зберігача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» здійснити зарахування 1685 штук простих іменних акцій емітента - Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі вкритого акціонерного товариства на рахунок у цінних паперах № 402214-US26100526.

В судовому засіданні 27.04.2015р. представником відповідача було надано відзив на позовну заяву, відповідно до якого, відповідач просить суд відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.

Проаналізувавши наявні у справі докази та надавши їм правову оцінку, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до частини 1, 2 ст. 11 Цивільного кодексу України, цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини. Правочин, різновидом якого є договори - основний вид правомірних дій - це волевиявлення осіб, безпосередньо спрямовані на виникнення, зміну або припинення цивільних прав і обов'язків. При цьому, ст.12 ЦК України передбачає, що особа здійснює свої цивільні права вільно на власний розсуд.

Згідно ст. 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Відповідно до ст.175 Господарського кодексу України майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов'язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов'язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управлена сторона має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку. Майнові зобов'язання, які виникають між учасниками господарських відносин, регулюються Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Крім того, відповідно до частини першої статті 222 ГК України учасники господарських відносин, що порушили майнові права або законні інтереси інших суб'єктів, зобов'язані поновити їх, не чекаючи пред'явлення їм претензії чи звернення до суду.

Відповідно до ст.509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певні дії (сплатити гроші), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. При цьому, зобов'язання виникають з підстав, встановлених ст.11 цього Кодексу, у тому числі із договору.

Згідно ст.ст. 626, 629 Цивільного кодексу України договір є обов'язковим для виконання сторонами. Припинення зобов'язання на вимогу однієї із сторін в силу положень ч.2 ст.598 цього Кодексу допускається лише у випадках, встановлених договором або законом.

Частини 1, 4 ст.202 ЦК України визначають, що правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двох або більше сторін.

Як вбачається із матеріалів справи правовідносини між Приватною акціонерною компанією «NEWCASTLE HOLDINGS LIMITED» («Ньюкасл Холдінгз Лімітед»), зареєстрованою у відповідності до законодавства Сполученого королівства Великобританії, як дарувальником та Товариством з бережною відповідальність «PROMSOURSE GLOBAL, LLC» («Промсоурс Глобал ТОВ»), зареєстрованого відповідно до законодавства Штату Орегон США, як обдарованим склались на підставі укладеного між ними договору дарування акцій від 10.05.2012 року, відповідно до умов якого Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» одарувала «Промсоурс Глобал ТОВ» 1685 простих іменних акцій, вартістю 6231, 84 грн. кожна, що иановить 63,2 % загальної кількості акцій Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства (надалі за текстом - СП «Одеські дріжджі»), реєстраційний номер 24532055.

В свою чергу, правовідносини між сторонами по справі склалися на підставі укладеного 03.10.2014 року договору про обслуговування рахунку у цінних паперах №514/Д-2014.

Вказаний договір було укладено позивачем з метою подальшого засвідчення юридичного факту переходу права власності на акції, які виступили предметом договору дарування акцій від 10.05.2012 року.

З метою реалізації права власності на 1685 простих іменних акцій, вартістю 6231, 84 грн. кожна, що иановить 63,2 % загальної кількості акцій Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства «Промсоурс Глобал ТОВ» 11.11.2014 року, надало ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» договір дарування акцій від 10.05.2012 між Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» та «Промсоурс Глобал ТОВ» та розпорядження на зарахування цінних паперів на свій рахунок.

Однак в порушення умов договору та норм чинного законодавства 14.11.2014 року листом № 1/1411/2014 ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» повідомило «Промсоурс Глобал ТОВ» про неможливість здійснення операції переказу цінних паперів СП «Одеські дріжджі» на рахунок позивача.

Відмовивши позивачу в зарахуванні акцій емітента СП «Одеські дріжджі» на його рахунок у цінних паперах, та зазначивши, що дійсним, власником, вказаних акцій є інша юридична особа, відповідач фактично не визнав за позивачем права власності на зазначені акції, у зв 'язку із чим позивач звернувся до суду з позовом про захисті прав «Промсоурс Глобал ТОВ» шляхом визнання, такого права та зобов 'язання ТОВ «ПРДТ Фондовий центр» здійснити переказ відповідних цінних паперів.

Так, згідно пункту 4.1. договору дарування акцій між Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» як Дарувальником та «Промсоурс Глобал ТОВ» як Обдарованим Обдарований не зобов'язаний оплачувати Дарувальнику вказані Акції. Вони передаються Дарувальником Обдарованому в дар безумовно, без будь-яких грошових та не грошових компенсацій.

За умовами пункту 3.1. вказаного договору дарування акцій Обдарований отримує всі права та обов'язки власника акцій СП «Одеські дріжджі» відповідно до положень чинного законодавства після реєстрації Обдарованого в реєстрі учасників та набуття чинності цим Договором. Згідно пункту 3.2. договору Обдарований зобов'язаний прийняти акції та після їх прийняття стає власником акцій СП «Одеські дріжджі». В свою чергу, у відповідності до пункту 5.1. зазначеного договору дарування акцій Дарувальник зобов'язаний передати Обдарованому акції з моменту набуття чинності цим Договором. Згідно ж пункту 9.1. договір дарування акцій набуває чинності після його підписання Сторонами та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань,

У відповідності до пункту 9 Постанови Пленуму Верховного суду України «Про практику розгляду судами корпоративних спорів» від 24.10.2008 № 13 діяльність акціонерного товариства, зареєстрованого в Україні як юридична особа, відносини між товариством та акціонерами, між акціонерами AT щодо його діяльності, а також корпоративного управління регулюються виключно законами та іншими нормативно-правовими актами України. Аналогічний правовий висновок наведений в пункті 6.1, Рекомендацій Президії Вищого господарського суду України від 28.12.2007 № 04-5/14 «Про практику застосування законодавства у розгляді справ, що виникають з корпоративних відносин».

В свою чергу, набуття та припинення права власності на цінні папери, а в даному випадку -на акції, здійснюється на загальних підставах, визначених Цивільним кодексом України.

Так, відповідно до статті 328 Цивільного кодексу України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. В пункті 2 статті 11 цього ж Кодексу унормовано, що підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини. При цьому, приписами статті 346 Цивільного кодексу України визначені підстави припинення права власності. Згідно пункту 1 вказаної статті право власності припиняється, в тому числі у разі відчуження власником свого майна.

Згідно пункту 1 статті 717 Цивільного кодексу України за договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати в майбутньому другій стороні (обдарованому) безоплатно майно (дарунок) у власність. Положеннями статті 718 Цивільного кодексу України визначено, що дарунком можуть бути рухомі речі, в тому числі гроші та цінні папери, а також нерухомі речі. Статтею 722 вказаного Кодексу передбачено, що право власності обдаровуваного на дарунок виникає з моменту Його прийняття,

При цьому, як вже вказувалось вище за текстом цього позову, обліковий запис на рахунку в цінних паперах депонента в депозитарній установі є лише підтвердженням прав на цінні папери (пункт 1 статті 8 закону України «Про депозитарну систему України»), а не безумовною підставою для виникнення в особи права власності на цінні папери. В свою чергу, правовою підставою для виникнення права власності є відповідний цивільно-правовий договір між відчужувачем певного майна та набувачем такого майна.

З огляду на вищевикладене, враховуючи умови договору дарування акцій від 10.05.2012 між Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» та «Промсоурс Глобал ТОВ», беручи до уваги загальні положення діючого законодавства, якими врегульований порядок набуття та припинення права власності, «Промсоурс Глобал ТОВ» за вказаним договором дарування набуло право власності на 1685 штук простих Іменних акцій СП «Одеські дріжджі», що складає 63,2 % від загальної кількості зазначених акцій, номінальна вартість кожної 6 231, 84 гри. До того ж, у зв'язку із даруванням вказаних акцій, що є однією з форм відчуження власником належного йому майна, Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» втратило будь-які права па зазначені акції, тобто право власності Компанії «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» на такі акції є фактично припиненим.

Отже, з урахуванням викладеного, можливо дійти висновку, що «Промсоурс Глобал ТОВ» є єдиним належним та законним власником 1685 одиниць простих іменних акцій СП «Одеські дріжджі», що складає 63,2 % від загальної кількості зазначених акцій.

Вищенаведене повністю спростовує твердження відповідача про те, що дійсним власником вищевказаних акцій є інша юридична особа.

Разом з тим, слід зазначити, що реалізація прав, які безпосередньо пов'язані із власністю на акції та належать власнику цінних паперів (право на участь в управлінні товариством, отримання дивідендів, а також інші права та правомочності), в силу приписів закону України «Про депозитарну систему України» та Положення про провадження депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за № 735 від 23.04.2013, можлива лише після зарахування акцій на рахунок депонента - власника цінних паперів.

В свою чергу, що Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед», укладаючи договір дарування акцій від 10.05.2012, взяла на себе зобов'язання виконати всі необхідні дії, пов'язані з перереєстрацією акцій на «Промсоурс Глобал ТОВ». а також з реєстрацією «Промсоурс Глобал ТОВ» в реєстрі учасників СП «Одеські дріжджі» (пункт 5.3. договору дарування). Проте, як стало відомо позивачу, Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» припинила своє існування як юридична особа 26.06.2012, про що свідчить апостильований витяг по вказаній компанії від 04.03.2015, у зв'язку з чим остаточне виконання Компанією «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» обов'язків за договором дарування акцій від 10.05.2012, в тому числі надання розпорядження на переказ цінних паперів СП «Одеські дріжджі» зі свого рахунку на рахунок «Промсоурс Глобал ТОВ», на сьогодні є неможливим, у скільки Компанія «Ньюкасл Холдінгз Лімітед» у зв'язку із своїм припиненням втратило свою правосуб'єктність. При цьому, слід також зазначити, що позивач також позбавлений можливості надати розпорядження на переказ цінних паперів, оскільки таке право належало виключно попередньому власнику цінних паперів СП «Одеські дріжджі», тобто - Компанії «Ньюкасл Холдінгз Лімітед», яке, як вже вказувалось, є припиненим суб'єктом господарювання.

Згідно з пунктом 1 статті 321 Цивільного кодексу України право власності є непорушним.

За умовами статті 317 Цивільного кодексу України, власникові належить права володіння, користування та розпорядження.

За приписами статті 319 Цивільного кодексу України передбачено, що власник володіє, користується та розпоряджається своїм майном на власний розсуд і має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав.

Відповідно до статті 328 Цивільного кодексу України, право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів, Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Згідно ж положень статті 392 Цивільного кодексу України власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою.

В даному випадку слід зауважити, що позов про визнання права власності - це позадоговірна вимога власника майна про констатацію перед третіми особами факту приналежності позивачу права власності на майно.

Проаналізувавши вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю „Промсоурс Глобал" суд дійшов висновку про задоволення позову в повному обсязі.

Решту доводів і поданих сторонами доказів, відхилення яких не обґрунтовано вище, суд відхиляє як такі, що не мають значення для вирішення спору.

Відповідно до вимог ст.ст. 32, 33 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу. При цьому, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.

Рішення прийнято на підставі наданих доказів, оскільки згідно із ст.33, 38 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона: повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень; самостійно визначити і надати суду ті докази на підтвердження своїх доводів, які вважає необхідними, належними і достатніми. Докази витребовуються судом у ході розгляду справи лише у разі подання відповідного клопотання - на суд не покладено обов'язку вказувати стороні, які докази вона повинна подати на підтвердження свої вимог чи заперечень, або проводити розшук тих чи інших доказів з власної ініціативи.

За при приписами ст. 43 ГПК України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

При цьому суд приймає до уваги строк розгляду справи, достатність часу у будь-якої із сторін для надання доказів на підтвердження власних доводів, для спростування обставин чи доводів протилежної сторони та для подання суду клопотання про витребування таких доказів у інших осіб.

Керуючись ст.ст. 32,33,34,38,43,44,49,82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Позов Товариства з обмеженою відповідальністю „Промсоурс Глобал" („Promsource Global, L.L.C") до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр" - задовольнити.

2. Визнати за «ПРОМСОУРС ГЛОБАЛ ТОВ» (США, Штат Орегон, 19249 Саус Спрінгвотер Роуд, Естакада, OR, 97023, реєстраційний номер 68909598) право власності на прості іменні акції в кількості 1685 /одна тисяча шістсот вісімдесят п'ять/ штук, номінальною вартістю 6 231 /шість тисяч двісті тридцять одна/ грн. 84 коп. кожна, що становить 63,2% загальної кількості акцій Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства, код ЄДРПОУ 24532055.

3. Зобов'язати зберігача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» (65009, м. Одеса, пров. Курортний, буд. 2, код ЄДРПОУ 22452796) здійснити переказ 1685 /одна тисяча шістсот вісімдесят п'ять/ одиниць простих іменних акцій емітента - Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі закритого акціонерного товариства (код ЄДРПОУ емітента 24532055) з рахунку у цінних паперах № 402214-GB20100165, який відкритий депоненту - Приватній акціонерній компанії «НЬЮКАСЛ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕЛ» («NEWCASTLE HOLDINGS LIMITED», реєстраційний номер 4467066) у зберігача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» на рахунок у цінних паперах № 402214-US26100526, який відкрито депоненту - «ПРОМСОУРС ГЛОБАЛ ТОВ» („Promsource Global, L.L.C", реєстраційний номер 68909598) у зберігача -Товариства з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр».

4. Зобов'язати зберігача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Південний регіональний депозитарно-торговий фондовий центр» (65009, м. Одеса, пров. Курортний, буд. 2, код ЄДРПОУ 22452796) здійснити зарахування 1685 /одна тисяча шістсот вісімдесят п'ять/ одиниць простих іменних акцій емітента - Спільного Українсько-Турецького підприємства «Одеські дріжджі» у формі вкритого акціонерного товариства, (код ЄДРПОУ 24532055) на рахунок у цінних паперах № 402214-US26100526, який відкрито депоненту - «ПРОМСОУРС ГЛОБАЛ ТОВ» ((„Promsource Global, L.L.C", США, Штат Орегон, 19249 Саус Спрінгвотер Роуд, Естакада, OR, 97023, реєстраційний номер 68909598).

Рішення господарського суду може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги до Одеського апеляційного господарського суду, яка подається через місцевий господарський суд протягом 10-денного строку з моменту складення та підписання повного тексту рішення.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо не буде подано апеляційну скаргу. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Повний текст складено та підписано 05 травня 2015 р.

Суддя Ю.О. Зайцев

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.04.2015
Оприлюднено12.05.2015
Номер документу43962947
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —916/1432/15-г

Постанова від 04.09.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Кролевець O.A.

Ухвала від 19.08.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Кролевець O.A.

Ухвала від 11.08.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Ухвала від 11.09.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Самусенко C.C.

Постанова від 16.06.2015

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лашин В.В.

Ухвала від 04.06.2015

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лашин В.В.

Рішення від 27.04.2015

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зайцев Ю.О.

Ухвала від 17.04.2015

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зайцев Ю.О.

Ухвала від 06.04.2015

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зайцев Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні